برگزیده های پرشین تولز

خدمات نویسندگی حرفه ای و تولید محتوای 100% یونیک-ویژه وب مستران

milijj

Registered User
لایک‌ها
211
خدمات نویسندگی به صورت کاملا حرفه ای

همانطور که می دانید با تغییرات جدید در الگوریتم های گوگل امروز یکی از ارکان مهم رتبه گرفتن در این موتور جستجو ایجاد محتوای غیر کپی و یا به اصطلاح یونیک می باشد و سایت هایی که بتوانند چنینی روندی را در طی چند ماه به صورت مستمر انجام دهند قطعا می توانند رتبه های خوبی را دریافت نمایند.

دوستان عزیز و صاحبان سایت که به دنبال مطالب 100% یونیک و دسته اول هستند در زمینه موضوعات مختلف همچون :

موبایل
بازی
کامپیوتر
فن آوری اطلاعات و آی تی
آشپزی
روانشناسی
پزشکی
موضوعات تفریحی و.... سایر موضوعات دیگر

می توانند کار را به گروه ما بسپارند. ما به صورت 100% تضمینی می توانیم برای شما مطالب دسته اول و بدون هیچگونه کپی برداری برای سایتتان تولید نماییم.

گروه ما در زمینه تولید محتوا می تواند به سایت شما کمک فراوانی نماید.

دقت کنید کار ما فقط تولید محتوا است و وظیفه چیدمان ان در درون سایت ها به عهده خودتان می باشد.گروه ما با در اختیار داشتن تایپیست های حرفه ای می تواند در کمترین زمان ممکن نیاز های شما در این زمینه را بر آورده کند.

تضمین ما برای ایجاد مطالب غیر کپی به شرح ذیل است:

1-شما با روش های مختلف می توانید مطالبی را که ما در اختیارتان می گذاریم در گوگل سرچ کرده و از بابت یونیک بودن ان خیالتان راحت شود. برای این کار کافیست تا چند کلمه اول هر متن را در موتور جستجو کپی کرده و دکمه سرچ را بزنید اگر مطالبی مشابه ان وجود داشته باشد در نتایج نشان داده خواهد شد.

2-روش بعدی این است که شما در مورد موضوع مورد نظرتان می توانید از مجلات معتبر فارسی که در این زمینه هر روز و یا هر هفته مطالب جدید را انتشار می کنند استفاده نمایید بدین صورت که ما ان مجلات را خریداری کرده و شما تایین می کنید متون کدام صفحه تایپ شود و ما نیز دقیقا همان مطالب را برایتان تایپ خواهیم کرد.
این یکی از روش های مرسوم برای تولید محتوا می باشد چرا که اکثر مجلات مطالبی را که به انتشار می گذارند در هیچ سایتی وارد نکرده اند و حال این شمایید که می توانید از این فرصت طلایی استفاده نمایید برای تولید محتوا

قیمت هر پست 7 خطی در ورد که با فونت arial و اندازه 11 می باشد به صورت 100% یونیک برای شروع کار تنها 500 تومان می باشد.

زمان تحویل کار :

بستگی به میزان حجم و تعداد سفارشات دارد و در زمان تحویل سفارش به طرف مقابل گفته خواهد.

Amir Amini

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام
بنده سايت تفريحي دارم و به دنبال نويسنده هستم.هر پست 400 - سيستم هم هم وردپرس هست.تسويه حساب هم هفتگي
اگر تمايل داشتيد اطلاع بديد
موفق باشيد

milijj

Registered User
لایک‌ها
211
با سلام
بنده سايت تفريحي دارم و به دنبال نويسنده هستم.هر پست 400 - سيستم هم هم وردپرس هست.تسويه حساب هم هفتگي
اگر تمايل داشتيد اطلاع بديد
موفق باشيد

خیر عرض کردم کف قیمت 500 تومانه چون داریم پست یونیک و غیر کپی تحویل می دیم
عزیزانی هم که سابقه و اعتبارشون کمه باید اول واریز کنند مبلغ رو

dargharnn21

Registered User
لایک‌ها
6
نمونه کار و اگه سایت دارد بفرستید برام

milijj

Registered User
لایک‌ها
211
نمونه کار و اگه سایت دارد بفرستید برام

عزیز نمونه کار تایپ بدین شکل که الان تاپیک زدیم نداریم

اولین باره داریم چنین خدماتی رو عرضه می کنیم.
اما در رابطه با کیفیت کار تایپ همین بس که بنده در دوره های گذشته تاپیکی با عنوان ایجاد فروشگاه اینترنتی در آمد زا داشتم که در واقع با ایجاد محتوای یونیک و دسته اول بود که فروشگاه ها رو به در امد می رسوندم
شما موضوع کاریتون رو مشخص کنید ما تستس چندتا پست به شما تحویل می دیم اگر اوکی بود ادامه می دیم

milijj

Registered User
لایک‌ها
211
سلام واقعا شرمنده ام بنا به دلایلی شخصی و مشکلاتی که واسم پیش اومده فعلا نمی تونم کار کنم

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
بالا