برگزیده های پرشین تولز

خدمت سربازی ۲۴ ماه شد

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
نخیر:p. کار گروهی. احترام به حقوق دیگران. نظم. زود بیدار شدن:D

اکثر کسانی که سربازی نمیرن، از تنبلیشونه:D، وگرنه خیلی بیشتر از این دو سال رو در زندگی معمولیشون تلف میکنن:p
افتک جان دو سال سلب آزادیه حالا یکی دوست داره کل عمرشو وقت تلف کنه به کسی چه ؟

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
آدم به اختیار خودش وقت تلف کنه لذت داره ولی اینکه به زور بهت دستور بدن و محدودت کنن و وقتتو تلف کنن اینش قابل تحمل نیست:confused:
درسته. منم اساس سربازی رو قبول ندارم. اما برای خیلی از افراد، واقعا مفیده.

مثل خیلی از اجبار های دیگه است. بعضی ها میتونن توی خونه درس بخونن و وقتشون برای رفت و آمد به مدرسه و برنامه های اضافی تلف نشه، اما همه بچه ها این قابلیت رو ندارن و با مدرسه نرفتن، از نظر درسی یا رشد اجتماعی دچار مشکل میشن... بعضی ها میتونن خودشون پس انداز کنن و در دوره پیری، از پس اندازشون استفاده کنن. اما بیمه بازنشستگی برای خیلی از افراد، از نون شب واجبتره. چون نمیتونن بدون اجبار و زور، خرجشون رو مدیریت کنن.

سربازی هم همینه.

من الان دوستی دارم که تنبله. شب تا دیر وقت بیدار میمونه و صبح ها میخوابه. هزار تا بهانه هم برای این کارش میاره. شب آدم راحت تر کار میکنه و مغزش فعالتره و همه دنیا ساعت 9 صبح شروع به کار میکنن و ... :D . اما خودشو بدبخت کرده با این رفتارش. در تهران شما ساعت 9 صبح بیدار بشی، تا برسی به محل کار و شروع کنی، نصف ادارات تعطیل کردن:D ... این آدم یاد نگرفته که کار گروهی بکنه، اما خودش اینو نمیدونه. فکر میکنه بقیه بلد نیستن کار گروهی بکنن :D. نمیدونه کجا باید از منافعش بگذره و کجا باید روی منافعش پافشاری کنه تا بتونه هم با مردم کنار بیاد و دعواش نشه، هم حقشو نخورند... اما خودش نمیدونه که مشکل داره، فکر میکنه بقیه مشکل دارن، در نتیجه از همه مردم ایراد میگیره.... مسئولیت پذیری نداره، هر جا خوشش نیاد یا براش نصرفه یا سختش باشه، کار مردم رو زمین میذاره

و در آخر، این آدم سربازی نرفته:p

در زندگی معمولی، کسی به آدم این چیزها رو یاد نمیده. مخصوصا در جوون های الان که اکثرشون نازپرورده هم هستن.... خانواده که هیچی ... شرکای من، طرف حساب های من، دوستان من، اگر با اخلاق بد من مواجه بشن، خیلی راحت قطع رابطه میکنن. بخاطر همین موضوع، من هیچوقت نمیفهمم که رفتارم اشتباهه ... اما در سربازی، چون افراد مجبورن که در کنار هم باشن، با همدیگه تعارف نمیکنن:D، لذا افراد برای یک مدت دو ساله مجبور میشن که تنبلی و خودخواهی رو کنار بذارن و مسئولیت پذیری یاد بگیرن. همین هم بعدا در زندگی به دردشون میخوره.

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
یه 2 سال صبح زود بیدار شدن و با نظم کارکردن اونم ناچارا هنره مگه ! از مدارس ابتدایی باید نظم و اصول رو تو مغز بچه ها کنن به جای سم های مذهبی که فردا روزی کل یک جامعه مثل یک پادگان با نظم باشه

حالا یکی هم بره کادری **** بشه تبل رفته باشه تبل تر برمیگرده

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
یه 2 سال صبح زود بیدار شدن و با نظم کارکردن اونم ناچارا هنره مگه ! از مدارس ابتدایی باید نظم و اصول رو تو مغز بچه ها کنن به جای سم های مذهبی که فردا روزی کل یک جامعه مثل یک پادگان با نظم باشه

حالا یکی هم بره کادری **** بشه تبل رفته باشه تبل تر برمیگرده

نمونه اش همین فرهاد:p. اگه سربازی رفته بود، با آرمان ( که اونم سربازی نرفته) یه کار خوب راه می انداختن. اما الان هر دوشون نشستن غر میزنن، منم حرص میخورم برای جوونی اینا که مفت از دست میره:(

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
نمونه اش همین فرهاد:p. اگه سربازی رفته بود، با آرمان ( که اونم سربازی نرفته) یه کار خوب راه می انداختن. اما الان هر دوشون نشستن غر میزنن، منم حرص میخورم برای جوونی اینا که مفت از دست میره:(
جفتتون رو هم جمعا 5 میل هم نیستید در مجموع میگه اگه یه کار خوب راه مینداختن!:دی

من که جوونی م هر غلطی کردم دیگه باید چیکار میکردم تو ایران تازه اونم غلطایی که 8جد و آباد جفتتون امکان ش رو ندارن :دی

خودت موندی و اون ترشی که تازه خدمت هم تو پاچشه:p من که غصه ی مال و منال ندارم . تازه من سربازی رفتم 3روز:p من همه غر هام مصطفیی بوده غر اقتصادی نداشتم:p

بنچی هم هی حرص میخرد کچل شد:p خودتم بکشی من هیچوقت کار نمیکنم و نخواهم کرد حتی اگه چشات درآد :cool: من که راحت شدم شماها باید با ریال و مصطفی سر و کله بزنید:p

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
جفتتون رو هم جمعا 5 میل هم نیستید در مجموع میگه اگه یه کار خوب راه مینداختن!:دی

من که جوونی م هر غلطی کردم دیگه باید چیکار میکردم تو ایران تازه اونم غلطایی که 8جد و آباد جفتتون امکان ش رو ندارن :دی

خودت موندی و اون ترشی که تازه خدمت هم تو پاچشه:p من که غصه ی مال و منال ندارم . تازه من سربازی رفتم 3روز:p من همه غر هام مصطفیی بوده غر اقتصادی نداشتم:p

بنچی هم هی حرص میخرد کچل شد:p خودتم بکشی من هیچوقت کار نمیکنم و نخواهم کرد حتی اگه چشات درآد :cool: من که راحت شدم شماها باید با ریال و مصطفی سر و کله بزنید:p

غر مصطفاییت هم بخاطر سربازی نرفتنه:p

ترشی هم خودتی. آرمان من شیرینه:p

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
غر مصطفاییت هم بخاطر سربازی نرفتنه:p

ترشی هم خودتی. آرمان من شیرینه:p
نخیرم به خاطر خوده مصطفی ـه :/ بخوای نخوای من خدمد رفتم چه 3روز چه 3 سال:p تازه با استناد به همین 3روز غر میزنم که یه دوکاتی حق من نیست حالا دوتا شاید. 2سال رفتی مصطفی بهت چی داده جز یه کارت به درد نخور:p

انجیر هم شیرینه خوب کهه چهه :دی پول علف اون مورچه کاغذی رو هم من میدادم تو چه کردی جز تحریف آرمان جونم روزی سه وعده :p دقیقا چه کردی . معافیت براش جور کردی پاسپورت جور کردی اصلا آشنا مصطفی نداری چیکار میخوای کنی:دی

یه بیت دارم میخای بدم بهش ؟ فقط داخل ش فضاش یکم تاریکه :دی یکی به اون یکی به بنچی من چه کنم با سر ـه کچل شما آخه :rolleyes:

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
نخیرم به خاطر خوده مصطفی ـه :/ بخوای نخوای من خدمد رفتم چه 3روز چه 3 سال:p تازه با استناد به همین 3روز غر میزنم که یه دوکاتی حق من نیست حالا دوتا شاید. 2سال رفتی مصطفی بهت چی داده جز یه کارت به درد نخور:p
کارت به درد نخور نیست. خیلی هم خوشگله :p . شما ازش استفاده نمیکنی، وگرنه هزار جا به درد میخوره:D
انجیر هم شیرینه خوب کهه چهه :دی پول علف اون مورچه کاغذی رو هم من میدادم تو چه کردی جز تحریف آرمان جونم روزی سه وعده :p دقیقا چه کردی . معافیت براش جور کردی پاسپورت جور کردی اصلا آشنا مصطفی نداری چیکار میخوای کنی:دی
آرمان من از عسل هم شیرین تره:p
مورچه کاغذی چیه ؟bav3_154fs759111.gif
یه بیت دارم میخای بدم بهش ؟ فقط داخل ش فضاش یکم تاریکه :دی یکی به اون یکی به بنچی من چه کنم با سر ـه کچل شما آخه :rolleyes:

نخیرم. خودم دارم براش میخرم:p

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
یه بیت 3 در 4 داری به همه میخوای بدیش :D
اخه لندروور عارمان خودش صاحاب داره من بیت لازمم:mad:
ترجیحا مزین به ps4 باشه:p آکو خودم استادش میکنم :)

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
یه بیت 3 در 4 داری به همه میخوای بدیش :D
اخه لندروور عارمان خودش صاحاب داره من بیت لازمم:mad:
ترجیحا مزین به ps4 باشه:p آکو خودم استادش میکنم :)
بیت رو حیاط کردم مابقیشو دیگه- خودم که تو همه جا جا میشم چه کاریه بیت بزرگ باشه ولی کارایی نداشته باشه -دوتا بیته یکی ستاد اقامه نماز ـه یکی هم برگزاری مراسمات مذهبی:p بیت اولی توش حکومت گربه سالار برقرار ـه الان دومی سگ سالاریه .اولی رو یکی هر از گاهی میاد فقط نوایی اسکای لارکی چیزی پارک میکنه توش اگه مثل خودت پرایت آورد اونجا میتونی پشتش بنویسی سام بادی فاک می:p

6ماهه میگم بیا برو تو بیت .بیت مونده و کائنات .پولا رو میری میدی صاب خونه های 2در1 معلومه تهه سال اجکت رو میزنن:دی مشتری مجبوره سال به سال بره جاهای پرت تر و کوچکتر و ارزونتر -آدم ریپ بشه ولی مستاجر نباشه اونم مستاجر این ملت :eek:

آرمان چندقدمی تا هوملس شدن پیش روی داره کل زندگی به تبلت داره بعد افی از کنسول و تی وی وفلان حرف میزند:دی این میوه مصنوعی ها هستن تو اداره جات میذارن مارو از اونا فرض کرده اونم موزش:p

آک 1200 لیتری رو چجوری میخوای با هزینه های الان پیش ببری . میخوای کیلو کیلو جنازه تحویل باغچه بدی:) آبشو خالی کن توش کاکتوس و ایگوآنا بریز +لامپ مادون قرمز. یه آروانا توش بود فقط (قربونش بشم:p ) راحت ماهی 4تومن با دلار 20تومنی خرج مدیا و...ش میشد الان که معلوم نی کی به کیه

این افتک اومده منو اصلاح کنه فکر میکنه محمد صلاحه

فکر کنم آرمان رو سکریفایس کرده از مزه ش حرف میزنه :eek: همه ش دنبال بیبی میگرده برای مراسماتشون.طبق آیین هم باید از شهرهای دیگه باشه قربانی- بیخود که از البرزی ها تعریف نمیکنه

میخای بیت میهرشهر رو ردیف کنم بری اونجا . البته از شرایط ش که باخبری :دی دیگه نمیدونم با چه زبونی خواهش کنم بری بیت . گیرم من نیومدم در اینصورت عنکبوت فقط میره بیت:/

از قوانین تقسیم اموال و انحصار ورثه اطلاعی ندارم فله ای پیش خواهیم رفت :cool:

Last edited:

kakamm

Registered User
لایک‌ها
435

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
بروید به خدمت
باشد که اندکی مرد شوید و از کودکی در آیید:rolleyes:
نتیجش این میشه
لینک نمیزارم ، سایت و فروم های +18 ایرانی سرچ کن " سربازی "
مرد نمیشن ، دوطرفه میشن o_O
روز آخر سربازی فرمانده ای که بود بهم گفت داخل پادگان شاندوم پیدا کرده ، کار کی بوده؟ :D تازه فهمیدم چه خبره :p

بالا