برگزیده های پرشین تولز

خدمت صادقانه به مردم

sotd

Registered User
لایک‌ها
12
زندگی من پر شده از یکنواختی ، با اینکه سعی میکنم لااقل باعث آزار دیگران نباشم اما میدونم که در نهایت این امر ممکن نیست و خواسته یا ناخواسته موجبات ناراحتی دیگران رو فراهم میکنم. همچنین همیشه سعی داشتم و به این فکر بودم که چطور میتونم به همنوع های خودم کمک کنم بلکه حداقل از عذاب وجدان کارهای نا شایست خودم خلاصی پیدا کنم.

الان سر شما رو به این جهت درد آوردم که مشورت بگیرم که چطور میشه به بقیه یاری رسانی کرد البته با شرایط که دارم

از هر طریق ممکن . مثلا روی نت چکار میشه کرد که چهار نفر واسه آدم خدابیامرزی کنن؟:blush:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
زندگی من پر شده از یکنواختی ، با اینکه سعی میکنم لااقل باعث آزار دیگران نباشم اما میدونم که در نهایت این امر ممکن نیست و خواسته یا ناخواسته موجبات ناراحتی دیگران رو فراهم میکنم. همچنین همیشه سعی داشتم و به این فکر بودم که چطور میتونم به همنوع های خودم کمک کنم بلکه حداقل از عذاب وجدان کارهای نا شایست خودم خلاصی پیدا کنم.

الان سر شما رو به این جهت درد آوردم که مشورت بگیرم که چطور میشه به بقیه یاری رسانی کرد البته با شرایط که دارم

از هر طریق ممکن . مثلا روی نت چکار میشه کرد که چهار نفر واسه آدم خدابیامرزی کنن؟:blush:

کارت شارژ بفرستی برا مسلمین :D

برو قدرتمند شو ، اون موقع کمک کن

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
اگر میخوای در اینترنت یه کاری کنی ، یه سایت خدماتی رایگان بزن
مثل نستعلیق آنلاین یا لیچر ...

خارج از اینترنت هم فرصت های زیادی برای کمک به دیگران پیدا میشه که خیلیاش هزینه ی چندانی نداره

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
اگه می خوای خدمتی به مردم بکنی، بکششون از این زندگی نکبت بار راحت بشن
150fs46144.gif

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,110

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
از ادیت امضات شروع کن!

meisam-ir

Registered User
لایک‌ها
0
کارت شارژ بفرستی برا مسلمین :D

برو قدرتمند شو ، اون موقع کمک کن

کاملاً موافقم. آدم ضعیف هیچ موقع به کسی نمی تونه کمک کنه.
اگر کسی بخواد به دیگران کمک کنه به غیر از نیاز مالی ، باید با دیگران همدردی کنه .مشکلات دیگران را حل کنه.راه حل برای مشکلات دیگران پیدا کنه و به آنها پیشنهاد بده.
مساله دیگه ایثار و گذشت هم مهمه که آدم از خودش و حتی خانوادش بگذره و به دیگران کمک کنه.برای کمک به دیگران از سود و نفع شخصی باید فاکتور گرفت .
کمک کردن به دیگرا شاید اکتسابی هم باشه ولی به نظر من باید توی وجود و خون یک نفر باید باشه .(حس نوع دوستی )

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
کاملاً موافقم. آدم ضعیف هیچ موقع به کسی نمی تونه کمک کنه.
اگر کسی بخواد به دیگران کمک کنه به غیر از نیاز مالی ، باید با دیگران همدردی کنه .مشکلات دیگران را حل کنه.راه حل برای مشکلات دیگران پیدا کنه و به آنها پیشنهاد بده.
مساله دیگه ایثار و گذشت هم مهمه که آدم از خودش و حتی خانوادش بگذره و به دیگران کمک کنه.برای کمک به دیگران از سود و نفع شخصی باید فاکتور گرفت .
کمک کردن به دیگرا شاید اکتسابی هم باشه ولی به نظر من باید توی وجود و خون یک نفر باید باشه .(حس نوع دوستی )

کمک کردن رو فقط در مادیات میبینید؟

- یه روز بارونی سوار ژیانت ! هستی . میبینی یه نفر تو خیابون داره بدو بدو میره ، چترم نداره. اگر سوارش کنی و تا جایی که مسیرته برسونیش ، بهش کمک کردی
- سربازی. یکی میخواد فرار کنه از پادگان! با حرف زدن متقاعدش می کنی که این کارو نکنه. به لحاظ فکری بهش کمک کردی
- فروشنده ای. یه نفر یه 5000 تومنی بهت میده خورد کنی براش. میتونی بر خلاف خیلی از فروشنده ها که این کاررو انجام نمیدن ، براش خورد کنی پولشو
- تو بانک یه پیرمردی ازت میخواد فیش واریزی براش پر کنی...

میخوام بگم کمک کردن فقط این نیست که یه پول دستی بدی به یه نیازمند . البته اینم خیلی ارزشمنده . ولی اگر چشمامونو باز کنیم ، در رفت و آمدهای روزمره ای که جامعه داریم خیلی کمک ها میتونیم به خیلیا بکنیم که مستلزم قدرتمند بودن یا پولدار بودن شما نیس
بعضی وقتا کمک های به ظاهر کوچیک ، ارزشمند ترن

Ace...!

Registered User
لایک‌ها
3,083
به نظر من اگه تخصصی تو زمینه ای داری یه وبلاگی یا سایتی بزن و این طوری به مردم کمک کن .
مثلا اگه مشاورت خوبه یه وبلاگ هم واسه دل خودت هم واسه کمک کردن به مسائل مردم بزن . یا درسی یا ...

بالا