• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرابی گرافیک در بازی

Rn Maleki

Registered User
لایک‌ها
42
سلام دوستان.. یه کارت گرافیک دارم ایراد برداشته. وقتی بعد از چن ساعت کامپیوتر رو روشن میکنم و وارد بازی میشم بازی نقطه نقطه ایی میشه و گیر میکنه... اما کافیه یه بار ریستارت کنم همه چی خوب پخش میشه... روی یه کامپیوتر دیگه هم تستش کردم باز همینطوره...جالبیش اینه قبل ورود با بازی با یه بار ریست کنم کاملا خوب میشه
بنظرتون مشکلش چیه؟ اگه خرابه پس چرا با ریست کردن خوب میشه و فقط بار اول خرابه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

ali2040

Registered User
لایک‌ها
193
سلام.درایور کارت گرافیک شما درسته؟؟من خودم همین مشکل رو توی فیلمام داشتم که بدلیل درایور بود.کارت گرافیکی که دارید amd هست یا gforce??

Rn Maleki

Registered User
لایک‌ها
42
4870 ATI هست...هر درایوری میزنم فایده نداره... آخرین درایور هم 13.9 بود اگه اشتباه نکنم

ali2040

Registered User
لایک‌ها
193
مدل دقیق کارت گرافیک که روی جعبه نوشته یا با نرم افزار GPU-Z رو نصب کنید به من بدید تا درایور اصلیشو بدم.

Rn Maleki

Registered User
لایک‌ها
42
مرسی داداش ویندوز من 64 یته... همینو نصب کنم؟؟؟

wparker

Registered User
لایک‌ها
80
احتمال خیلی زیاد گرافیک شما در فول لود خیلی داغ میشه.
هیت سینک رو بادگیری کنید و اگر امکان داشتید خمیر سیلیکون را با یک نوع مرغوب تعویض کنید.

Rn Maleki

Registered User
لایک‌ها
42
دوستان درایور رو نصب کردم فایده نداشت...

Rn Maleki

Registered User
لایک‌ها
42
ممکنه از فن یا هت سینک باشه؟؟؟ اخه با یه بار ریستارت همه چی خوب میشه حتی یه بار تا 5 ساعت بازی کردم مشکلی براش پیش نیومد..ولی به محض اینکه خاموش کردم و بعد از نیم ساعت روشن کردم دوباره همون مشکلو برداشت... نیدونم والا چیکارش کنم :(

wparker

Registered User
لایک‌ها
80
هر بازی گرافیک رو به فول لود نمی بره! با یک بازی سنگین مجددا امتحان کنید.
مثلا بازی کرایسیس فشار زیادی به گرافیک و سی پی یو وارد می کنه، در ثانی دمای محیط نقش تعیین کننده ای دارد.

Rn Maleki

Registered User
لایک‌ها
42
با هر بازی که بگید امتحان کردم... البته بازیای سنگین زودتر خراب میشه که اونم با یه بار ریست همه چی حل میشه

بالا