• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خردار Sony Xperia E Dual یا LG Optimus L3 E405

se7en.net

Registered User
لایک‌ها
429
سلام داداش
من ال جی رو داشتم کیفیت تصویرش خیلی پایینه و تو ذوق میزنه
سونی رو بگیر خیلی بهتره

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
سلام داداش
من ال جی رو داشتم کیفیت تصویرش خیلی پایینه و تو ذوق میزنه
سونی رو بگیر خیلی بهتره

سلام به روی ماهت

درسته داداش دیدمش دست دوستان ال جی واقعا کیفیت صفحه خیلی خیلی پایینه ولی بخاطر دو سیمه بودنش و قیمت پایینش مد نظرم بود و البته که سونی بهتره و قیمتشم بالاتره.

se7en.net

Registered User
لایک‌ها
429
سلام به روی ماهت

درسته داداش دیدمش دست دوستان ال جی واقعا کیفیت صفحه خیلی خیلی پایینه ولی بخاطر دو سیمه بودنش و قیمت پایینش مد نظرم بود و البته که سونی بهتره و قیمتشم بالاتره.

پس اگه قیمت پایین ملاکه واست باید Tipo Dual رو در نظر داشته باشی در E Dual !! درسته؟!

Sony Xperia Tipo Dual - گوشی موبایل سونی اکسپریا تیپو

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
پس اگه قیمت پایین ملاکه واست باید Tipo Dual رو در نظر داشته باشی در E Dual !! درسته؟!

Sony Xperia Tipo Dual - گوشی موبایل سونی اکسپریا تیپو

درسته داداش منتها چون اقدام به خرید دست دوم کردم در این تاپیک گفتم اگه قرار باشه بخرم بهتره بین اون دو مدل انتخاب کنم e dual بخاطر ساپورت رام بهترش در آینده و اخباری که سونی ارائه داده برای آپدیت این گوشی و ال جی بخاطر قیمت مناسبش که اگر دست دوم گیر بیاد مناسبترم میشه.

فرضا بخوام نوش رو بخرم یا ال جی رو میخرم بخاظر 370 قیمت خوبش و یا 560 میدم e dual بخاطر اینکه گوشی خوش دست تر و ساپورت رام بهتری داره.

به نظر من میانگین این دو فایده نداره بهتره یا قیمت پایین و گوشی اندروید 2 رو خرید که ال جی باشه و یا قیمت 200 بالاتر و اندروید با آپدیت جلی بین رو خرید.

بالا