برگزیده های پرشین تولز

خريدار بازي هاي اندرويد براي گوشي evo 3d

hamid_hero

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2
سلام به دوستان عزيز
دوستان ما كه از اندرويد خيري نديديم چند بار گوشي خريديم ولي بازي مالي روش نصب نكرديم.بجز angry brid :d ايندفعه گوشي evo 3d خريدم حوصله دانلودم ندارم زياد.اگه كسي بازي هاي اين گوشيو داره زياد باشه از قديم تا الان بازي هاي گرافيكي 3d و غيره...من خريدارم كپي بشه رو دي وي دي ممنون ميشم دوستان اگه دارين همينجا بگين
:blush:

parham2

Registered User
لایک‌ها
0
دادا چه بازی هایی رو میحوای قیمتی که میدی براشون بگو

hamid_hero

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2
دادا چه بازی هایی رو میحوای قیمتی که میدی براشون بگو

دادا هرچي بازي كه تا الان اومده گرافيكي هست قشنگ باشه ماشيني و تفنگي .البته اجرا بشه رو اين گوشي قيمتو شما بگين

parham2

Registered User
لایک‌ها
0
نه دادا بیخیال انشالاه گیرت بیاد اخه منم حال دانلودشونو ندارم

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
دوست گرامی ، بهتون پخ دادم ، یکم راهنماییتون کردم ، امیدورام این مشکلی که با نصب بازیها داشتید حل بشه.

در مورد بازیهای 3d هم زیاد امیدوار نباشید ، چون خریدنیاش هم خیلی کم هستن ، چه برسه به کرک شده هاش . به همون Spider Man 3d خود گوشیتون باید قناعت کنید ، البته اونم باید بزارید دیتاش از طریق خود گوشی دانلود بشه ;)

mohammeds

Registered User
لایک‌ها
55
حتما نیاز نیست از طریق گوشی دانلود شه همینطوری هم میتونند دانلود کنن و توی محل دیتا کپی کنن
داداش دیتا بازی های sims و nfs shift که روی خود گوشی نصب هستن رو خواستی من دارم بدم بهت فعلا مشغول باشی

Rzhoni

Registered User
لایک‌ها
28
با کاربر s-mina 1369 تماس بگیر
موجود داره

Sent From My EVO 3D

M 3 H R D A D

همکار بخش موبایل و بازارچه عمومی
همکار انجمن
لایک‌ها
401
نصب بازی های مختلف دیتا دار روی اندروید یعنی سرطان ! کلاً همه رو بخواید نصب کنید خیلی اذیت میشید ، بهترین کار اینه که کل بازیها رو از کسی بگیرید که خودش evo داره و تستشون کرده تا همه بدون مشکل نصب بشه وگرنه شما پکیج بازیها رو هم بگیرید خیلی هاش نصب نمیشن یا به مشکل برمیخورید ...

hamid_hero

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2
نصب بازی های مختلف دیتا دار روی اندروید یعنی سرطان ! کلاً همه رو بخواید نصب کنید خیلی اذیت میشید ، بهترین کار اینه که کل بازیها رو از کسی بگیرید که خودش evo داره و تستشون کرده تا همه بدون مشکل نصب بشه وگرنه شما پکیج بازیها رو هم بگیرید خیلی هاش نصب نمیشن یا به مشکل برمیخورید ...

بله داداش منم دقيقا نظرم همينه كه همين كار بشه خدا كنه كسي پيدا بشه:(

سلام داداش امضا رو ببین ممنون

دادا رو گوشي ما اجرا ميشه چيزيش؟:D:rolleyes:

با کاربر s-mina 1369 تماس بگیر
موجود داره

Sent From My EVO 3D

مرسي دارم تماس ميگيرم شما خودتم evo داريدا

دوست گرامی ، بهتون پخ دادم ، یکم راهنماییتون کردم ، امیدورام این مشکلی که با نصب بازیها داشتید حل بشه.

در مورد بازیهای 3d هم زیاد امیدوار نباشید ، چون خریدنیاش هم خیلی کم هستن ، چه برسه به کرک شده هاش . به همون Spider Man 3d خود گوشیتون باید قناعت کنید ، البته اونم باید بزارید دیتاش از طریق خود گوشی دانلود بشه ;)
دادا من گوشيم اصلا بازي نداره كاركرده خريدم كسي ميتونه روم اصلي 4.3 روش نصب كنه؟از خجالتش در ميام:rolleyes:

javadii

Registered User
لایک‌ها
17
ببین داداش برات پ.خ زدم
بعد بگو کجایی

بالا