برگزیده های پرشین تولز

خريدار دومين ir 3 حرفي

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
یعنی به نظر شما dom.ir اینقدر ارزش داره که نمی شه روش قیمت گذاشت؟
مگه چه چیزه خاصی داره؟
همین جوری گفتم . شوخی بود !! :D
به خاطر این گفتم که فعلا قصد فروش ندارم . همین !

Persianit

Registered User
لایک‌ها
16

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
متاسفانه صاحبان دومین ایرانی فکر میکنند اگر دومین رو بذارن ۱ میلیون تومن هم ارزش دومین بالا میره ، هم اینکه با ۱ میلیونی که میگن ، میتونن ۵۰۰ تومن بفروشن ! در حالی که به ساده ترین نکته در مورد خرید و فروش دومین توجه نمیکنن ! اونم اینه که :

به فرض دومین شما با ارزش ! اصلا دادید sedo براتون قیمت تعیین کرد ۱۰ هزار دلار ! ولی یه پرس و جو بکنید ... ببینید دومین های مشابه به چه قیمتی داره خرید و فروش میشه ، بعد قیمت بدید !!!

الان دومین ۳ حرفی که یه کمی هم معنی بده ... با ۵۰ تومن ۱۰۰ تومن هم میشه خرید ! بعد یهو یکی میاد قیمت میده مثلا xyz.ir رو ۲ میلیون تومن ! واقعا درک نمیکنم معنی این کار چیه ...

از همه جالب تر هم این سایت‌هایی هست که ایرانی هستند و دومین خرید و فروش میکنند ... یعنی مردم میذارن دومین هاشون رو ... قیمت ها فوق‌العاده هست ! زیر ۵۰۰ تومن و ۱ میلیون قیمت نمیذارن .... نمیدونم تا حالا یک دونه دومین هم اونجاها معامله شده یا نه .... ؟

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
متاسفانه صاحبان دومین ایرانی فکر میکنند اگر دومین رو بذارن ۱ میلیون تومن هم ارزش دومین بالا میره ، هم اینکه با ۱ میلیونی که میگن ، میتونن ۵۰۰ تومن بفروشن ! در حالی که به ساده ترین نکته در مورد خرید و فروش دومین توجه نمیکنن ! اونم اینه که :

به فرض دومین شما با ارزش ! اصلا دادید sedo براتون قیمت تعیین کرد ۱۰ هزار دلار ! ولی یه پرس و جو بکنید ... ببینید دومین های مشابه به چه قیمتی داره خرید و فروش میشه ، بعد قیمت بدید !!!

الان دومین ۳ حرفی که یه کمی هم معنی بده ... با ۵۰ تومن ۱۰۰ تومن هم میشه خرید ! بعد یهو یکی میاد قیمت میده مثلا xyz.ir رو ۲ میلیون تومن ! واقعا درک نمیکنم معنی این کار چیه ...

از همه جالب تر هم این سایت‌هایی هست که ایرانی هستند و دومین خرید و فروش میکنند ... یعنی مردم میذارن دومین هاشون رو ... قیمت ها فوق‌العاده هست ! زیر ۵۰۰ تومن و ۱ میلیون قیمت نمیذارن .... نمیدونم تا حالا یک دونه دومین هم اونجاها معامله شده یا نه .... ؟
دقيقآ همين طور است كه ميفرماييد، مخصوصآ در مورد قيمتهايي كه در وب سايتهاي خريد و فروش دومين ايراني به دومينها داده ميشه

يك فكر عظيمي براي راه‌اندازي يك وب سايت جامع ايراني و حرفه‌اي خريد و فروش دومين داشتيم كه دقيقآ همين مسئله باعث شد كه ديگه نااميد بشيم...

jeembey

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

تمام نظرات شما محترم ولی وقتی من نوعی که کارم دامین هست پول میدم دامین رو چندین سال ثبت میکنم، بیکار نیستم بدم 30،000 تومان که فقط زحمتش برام بمونه!

کار دامین یه ذره حوصله می خواد.
دامین مثل زمین میمونه اگه امروز خوب فروش نره فرداهای دیگه طالب پیدا میکنه.
مثل دامین 3 حرفی کام که من سال 98-99 خیلی هاشو میتونستم ثبت کنم و نکردم!

پس حوصله داشته باشید و قیمت پایه ای که اعلام می کنند رو تحلیل غیر منصفانه نکنید.

من و همکاران پر توقع دامین هایی که ارزش دارند رو حاضریم 10 سال پوله ثبتشو بدیم تا به قیمتی که می خوایم فروش بره.

کسی که خریدار نباشه 1000 تومان هم نمی خره ولی خریدار 1،000،000 هم میده.

موفق باشید.

igw.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا دامنه IGW.ir فروش می رسه.
البته به خاطر تبلیغات گستزده ای که برای این سایت انجام دادیم انتظار داریم قیمت رو یه خورده بالا بگید.
واسم پیغام خصوصی بدید.
اگر هم به همراه هاست و طراحی و آرشیو سی دی ها که شامل 120 سی دی و دی وی دی است بخواهید با هم کنار میایم.

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
ببخشید یه سوال داشتم
دامین سه حرفی .net , org , us و ... ارزشی داره که اگه آزاد بود ثتبش کرد ؟ یا مثل ir هنوز زیاد آزاد داره و ارزش ثبت نداره ؟

hamid206

Registered User
لایک‌ها
2
سلام[/url] دومین gtk.ir رو چند می خرید من الان از دوبی براش پیشنهاد 150 هزار تومن رو دارم ولی چون طرف تو دبی هست و اعتباری به اون نیست تا 120 هم حاظرم بدم خواستید پی ام بزنید یا با شماره 09112528017 تماس بگیرید ...

itkaran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بله,]چرا ارزش نداره خیلی هم دامین سه حرفی ud. net. org. و حتی ws. ارزش داره.الان تو سایت Sedo دامین های سه حرفی با این پسوند ها خیلی ارزش دارن.

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
بله,]چرا ارزش نداره خیلی هم دامین سه حرفی ud. net. org. و حتی ws. ارزش داره.الان تو سایت Sedo دامین های سه حرفی با این پسوند ها خیلی ارزش دارن.

ممنون
مثلا یه دامنه سه حرفی net چقدر ارزش داره ؟
اگه آزاد دیدم ثبت کنم ؟ (حتی خیلی بی معنی)
کلا می خام ببینم چند مشتری داره ؟
بازم ممنون

itkaran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حالا این دامین سه حرفی آزادی که پیدا کردی چی هست؟ !!!!!

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
دیدم اینجا بحث داغه....
رفت 3-4 تا چک کردم دیدم www.sex.ir هنوز ثبت نشده
55.gif

نمی دونم فیزیک نظری (IRNIC) اجازه ی ثبت میده یا نه
39.gif

حتما نمیده . وگرنه جزو اولین دومینهای ثبت شده بود

hamid206

Registered User
لایک‌ها
2
چون[/url] پول لازمم 70 تا 60 هم می تونم دومینم رو بدم بشرطی که تا یک شنبه پول تو حسابم باشه این یارو تو دبی هم هست ایمیلش رو می دم برید بهش بفروشید حال کنید فقط اگه می تونید سریع زنگ بزنید ...

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام
اینا هم مال منه، قیمت بدید، اولی و دومی ۳۰ تومن ندادم، سومی ۵۰ مشتری داشت ندادم. :دی
کد:
src.ir
tmp.ir
var.ir

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
ممنون
مثلا یه دامنه سه حرفی net چقدر ارزش داره ؟
اگه آزاد دیدم ثبت کنم ؟ (حتی خیلی بی معنی)
کلا می خام ببینم چند مشتری داره ؟
بازم ممنون
نه com و نه net دیگه 3 حرفی نمونده !
org هم داره تموم میشه ...

بالا