برگزیده های پرشین تولز

++<<< خريد انواع تجهيزات غواصي >>>++ diving equipment دست دوم يا نو

hoomand

Registered User
لایک‌ها
40
همگي خسته نباشيد قصد خريد BCD , Regulator , tank نو يا دست دوم رو دارم
ممنون

Sent from my iPad air using Tapatalk

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
سلام دوست عزیز
ببین تانک چند لیتری و با چه فشار کاری ای میخواید ؟
فلزی میخواید یا کامپوزیت ؟

اگر هم فین غواصی خواستید یک عدد بصورت آک مارک Speedo دارم که از خارج ایران خریداری کردم .

hoomand

Registered User
لایک‌ها
40
سلام دوست عزیز
ببین تانک چند لیتری و با چه فشار کاری ای میخواید ؟
فلزی میخواید یا کامپوزیت ؟
اگر هم فین غواصی خواستید یک عدد بصورت آک مارک Speedo دارم که از خارج ایران خریداری کردم .
تانك ١٢ تا ١٨ كيلويي هر كدوم بودالمينيومي ميخوام قيمتهاشو ميفرماييد. من تاحالا كامبوزيت نديدم جنسش از چيه وزنش چقدره؟
تو اين چند سال فقط المينيومي ديدم و فولادي كه بعضيا بهش ميگن استييل
ممنون از توجهتون

bortez

Registered User
لایک‌ها
480
سلام
یکی دو عدد فولادی کارکرده ساخت ایتالیا با ماسک و درجه و یکسری وسایل جانبی به دستم میرسه تا چند روز آینده...اگر رسید بهتون میگم.

hoomand

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
یکی دو عدد فولادی کارکرده ساخت ایتالیا با ماسک و درجه و یکسری وسایل جانبی به دستم میرسه تا چند روز آینده...اگر رسید بهتون میگم.
ممنون

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
تانك ١٢ تا ١٨ كيلويي هر كدوم بودالمينيومي ميخوام قيمتهاشو ميفرماييد. من تاحالا كامبوزيت نديدم جنسش از چيه وزنش چقدره؟
تو اين چند سال فقط المينيومي ديدم و فولادي كه بعضيا بهش ميگن استييل
ممنون از توجهتون

دوست عزیز من یک بخش از کارم پخش کپسولهای تنفسی هست که این کپسولها 3 دسته هستند :

1- کپسولهای فولادی یا همون کربن استیل
2- کپسولهای کامپوزیت که دارای وزن بسیار کمی هستند
3- کپسولهای آلومینیومی که دارای فشار کاری حداکثر 200 بار هستند .

دو نوع اول کپسولها هم 200 بار کاری هست و هم 300 بار کاری که وقتی این میزان فشار بالا میره حجم هوای قابل تنفس هم بالا میره مثلا در یک کپسول 6 لیتری تفاوت بین 200 و 300 بار حدود 30 دقیقه تنفس هست .

در ضمن در کار ما کپسولها از روی حجم صدا زده میشوند و نه از روی وزن .معمولا واحد وزن و کیلو را برای کپسولهای خاموش کننده آتیش بکار میبرند مثلا 10 کیلویی و .... ولی برای کپسول هوای تنفسی واحد حجم بکار میره مثلا 6 لیتری - 6.9 لیتری - 9 لیتری - 12 لیتری و ....

دوست عزیز لطفا به من بگید کپسول 200 بار (200 بار کاری و 300 بار تست) میخواید یا 300 بار (300 بار کاری و 450 بار تست)
کپسول فولادی (کربن استیل ) میخواید یا کامپوزیت و یا آلومینیومی ؟

به عنوان مثال یه کپسول فولادی استیل 6 لیتری حدود 13 کیلو وزن داره و یه کپسول کامپوزیت 6.9 لیتری حدود 4 5 کیلو وزن داره .وقتی حجم بالا میره این فولادی ها بسیار سنگین تر میشوند ولی کامپوزیت ها وزنشون فقط کمی بالا میره .

من نمیدونم در غواصی هرچه وزن کپسول کمتر باشه این بهتر هست یا بدتر ؟ چون در بقیه کارها هرچی وزن کمتر باشه بهتر هست و البته قیمت هم بالاتر میره .

hoomand

Registered User
لایک‌ها
40
ممنون از راهنماييتون
تو غواصي فقط از استيل و المينيوم
در داخل اب وزنش خنثي ميشه ي كم استيل تو اب ملوم ميشه وزنش فقط به خاطر حمل نقل از المينيوم استفاده ميكنند
المينيوم ميخوام بين ١٢ و ١٨ موندم كدوم بخرم قيمتشون جند هست الان قيمت استيل ٣٠٠ بار رو هم ١٢ و١٨ ميفرماييد
حق با شماست ليتر هستش من اشتباه گفتم

tipe65nnn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام من یکسری لوازم غواصی اعم از ماسک ,تانک,سیلندر تانک,اختاپوس,فین دو جفت,اسنورکل,لباس 5 میل,کفش غواصی موجود هست اگر کسی خواست می فروشم در ضمن تانک فولادی هست اختاپوس آکوالان هست لباس IST با قیمت مناسب می فروشم اینم شماره تماسم 09303483229 عالی پور هر کی هم بی سی دی برا فروش داره اسمس یا زنگ بزنه خریدارم

amirali1367

Registered User
لایک‌ها
0
سلام یک ست غواصی با قیمت مناسب نیاز دارم
سیلندر آلومینیوم
رگلاتور با اختاپوس و گیج
بی سی دی
ماسک

بالا