برگزیده های پرشین تولز

خريد سكه و اسكناس تمبر ژتون بليط و پاكت مهر روز

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
بستگي به اسكناست داره اوني كه پارگي داره يا چسب خوردگي بي برو برگرد 10% بيشتر ارزش نداره اما خوب مگه بانكي يه اسكناس پهلوي واقعا 2.500.000 معامله ميشه (بر اساس كتاب)
جواب: خير !
در ضمن اگر كيفيت اسكناس شما 50 % باشه ارزشش 50% قيمت نخواهد بود
حالا حساب كن چند پارگي فرسودگي و ....
چند درصد قيمت خوبه ؟
الا جفت 10 ريال بانك ملي با يه قلم خوردگي كوچك روي يك اسكناس رو من 25% قيمت دادم چون حقيقتا ارزش كلكسيوني نداره

قبول دارید که بعضی از اسکناس ها همین الان بالاتر از قیمت کتاب محاسبه میشه ؟؟
به طور معمول بستگی به اسکناس داره که ممکنه حتی قیمت جفتش ( پهلوی نه جمهوری ) حدود 50% یا نهایت 80% کتاب باشه . این معمول هست ولی بعضی ها به قیمت کتاب یا حتی بالاتر فروخته میشه .
این طوری که شنیدم این 5000 عکس وسط به قیمت کتاب فروخته میشه . البته چون بانکی این اسکناس کمیاب هست قیمتش اینه ولی معمولی نه .
من نگفتم به قیمت کتاب میخوام بفروشم و ثابت هم نگفتم همیشه 10% هست . گفتم معمولا به این قیمت محاسبه میشه و به یکی از دوستان هم که نشون دادم گفت 10% مناسب هست .....
البته پشتش خودکاری هست و یه پارگی هم کنارش داره .
حالا به هر صورت هر چیزی یه قیمت داره یا هزار تومن یا 2 میلیون تومن . اگر خواستید حضوری خدمتتون میارم و در موردش صحبت می کنیم .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Iranmoney

Registered User
لایک‌ها
0
قبول دارید که بعضی از اسکناس ها همین الان بالاتر از قیمت کتاب محاسبه میشه ؟؟
به طور معمول بستگی به اسکناس داره که ممکنه حتی قیمت جفتش ( پهلوی نه جمهوری ) حدود 50% یا نهایت 80% کتاب باشه . این معمول هست ولی بعضی ها به قیمت کتاب یا حتی بالاتر فروخته میشه .
این طوری که شنیدم این 5000 عکس وسط به قیمت کتاب فروخته میشه . البته چون بانکی این اسکناس کمیاب هست قیمتش اینه ولی معمولی نه .
من نگفتم به قیمت کتاب میخوام بفروشم و ثابت هم نگفتم همیشه 10% هست . گفتم معمولا به این قیمت محاسبه میشه و به یکی از دوستان هم که نشون دادم گفت 10% مناسب هست .....
البته پشتش خودکاری هست و یه پارگی هم کنارش داره .
حالا به هر صورت هر چیزی یه قیمت داره یا هزار تومن یا 2 میلیون تومن . اگر خواستید حضوری خدمتتون میارم و در موردش صحبت می کنیم .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

عكس بزار برام شايد با جنس باهات تعويض كردم قيمتم ميدم
يا علي

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
عكس بزار برام شايد با جنس باهات تعويض كردم قيمتم ميدم
يا علي

عکس ها رو الان براتون پ.خ می کنم .
در ضمن سعی کردم واضح تمام مشکلات اسکناس ها رو نشون بدم و چیزی رو مخفی نکنم ....
ما هم تابع حرف شما هستیم و امیدوارم که اگر قیمت میدین یا پیشنهاد تعویض میدین منصفانه باشه .
وضع اسکناس ها هم کاملا مشخص هست و همون طوری که گفتم در بدترین شرایط هم شاید هزار تومن ارزش داشته باشند :D

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
ديدم خوشم اومد اما يكم قيمتت تنده

در مورد قیمت هم اگر یکمی زحمت میدادی تاپیک رو میخوندید , اونجا نوشتم دوستان قیمت بدن به صاحب اسکناس منتقل میشه

به هرحال مشخصه که شما خریدار نیستی

موفق باشی

Iranmoney

Registered User
لایک‌ها
0
در مورد قیمت هم اگر یکمی زحمت میدادی تاپیک رو میخوندید , اونجا نوشتم دوستان قیمت بدن به صاحب اسکناس منتقل میشه

به هرحال مشخصه که شما خریدار نیستی

موفق باشی

قيمت دادن به عهده فروشنده است من قيمت بدم
57 قيمت دستشه + دو تا رند 10= 67

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696

razi123450

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123

hadi315

Registered User
لایک‌ها
7
سلام اگر تهران هستید و تمایل دارید قرار بذاریم اسکناس و تمبر های من رو ببینید.کلی جفت و تک محمد رضا و کیفیت معمولی و در حد بانکی رضا شاه و تمبر پهلوی و ناصری و مظفری و احمدی مهر نخورده دارم. بانکی ها بین 73 تا 83 درصد کتاب و بقیه توافقی تمبر ها هم قیمت منصفانه.بلیط اتوبوس هم هست.سکه هم مقداری دارم.

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
با سلام

من سکه های جمهوری اسلامی تقریبا کامل دارم از اکثرشون هم سه چهار تا دارم . مال اوایل انقلاب هم نصفشون بانکی هستن . چقدر میخرین ؟

با تشکر

Iranmoney

Registered User
لایک‌ها
0
پ خ شد

با سلام

من سکه های جمهوری اسلامی تقریبا کامل دارم از اکثرشون هم سه چهار تا دارم . مال اوایل انقلاب هم نصفشون بانکی هستن . چقدر میخرین ؟

با تشکر
ممنون پ خ شد

سلام اگر تهران هستید و تمایل دارید قرار بذاریم اسکناس و تمبر های من رو ببینید.کلی جفت و تک محمد رضا و کیفیت معمولی و در حد بانکی رضا شاه و تمبر پهلوی و ناصری و مظفری و احمدی مهر نخورده دارم. بانکی ها بین 73 تا 83 درصد کتاب و بقیه توافقی تمبر ها هم قیمت منصفانه.بلیط اتوبوس هم هست.سکه هم مقداری دارم.
پ خ شد

Iranmoney

Registered User
لایک‌ها
0
Last edited:

Iranmoney

Registered User
لایک‌ها
0
وضعیت
موضوع بسته شده است.