برگزیده های پرشین تولز

خريد كالا از علي بابا. يا خريد اكانت

voruprae

Registered User
لایک‌ها
21
سلام بر همه دوستان گل انجمن من ميخىاستم از علي بابا خريد كنم ميشه اگه تجربه اي داريد با منم در ميون بگذاريد كه خيلي سپاس گذارم و مثلا بهترين نحوه پرداخت مطمىءن چيست
و نحوه ارسال كالا با كشتي چگونه ميباشد؟
مثلا اگر جنسي رو با كشتي فرستادن كساني هستن ترخيص كنن و به تهران بفرستن

و كساني كه اكانت گولد مثلا ٣يا ٦ساله دارن چگونه اكانت گولد گرفتن؟
ايا كساني هستن كه اكانت گولد دارن ميفروشن اكانتشونو

راستش ميدونم شركت هايي هستن كه اين كارو انجام بدم ولي خيلي علاقه مندم خودم ياد بگيرم نحوه واردات و... البته خوشحال ميشم اگه شركتي بخشي كارشو انجام بده هزينشم مشكلي نداره

Sent from my iPad using Tapatalk

Ali_3947

Registered User
لایک‌ها
25
سلام بر همه دوستان گل انجمن من ميخىاستم از علي بابا خريد كنم ميشه اگه تجربه اي داريد با منم در ميون بگذاريد كه خيلي سپاس گذارم و مثلا بهترين نحوه پرداخت مطمىءن چيست
و نحوه ارسال كالا با كشتي چگونه ميباشد؟
مثلا اگر جنسي رو با كشتي فرستادن كساني هستن ترخيص كنن و به تهران بفرستن

و كساني كه اكانت گولد مثلا ٣يا ٦ساله دارن چگونه اكانت گولد گرفتن؟
ايا كساني هستن كه اكانت گولد دارن ميفروشن اكانتشونو

راستش ميدونم شركت هايي هستن كه اين كارو انجام بدم ولي خيلي علاقه مندم خودم ياد بگيرم نحوه واردات و... البته خوشحال ميشم اگه شركتي بخشي كارشو انجام بده هزينشم مشكلي نداره

دوست عزیز سلام
من خودم چین و دبی دفتر دارم و دیدم مشترهای که گول شرکت های کاغذی رو خوردن خیلی از شرکت ها و تبلیغات توی علی بابا کلاهبردی هست و مشتریهای زیادی رو دیدیم که پول ارسال کردن یا کالا براشون نیومده یا اگه اومده اون کالای نیوده که عنوان شده مثلا بی کیفیت بوده در ضمن فروشنده گلد بودن زیاد مهم نیست در صورتی که علی بابا دفتر شما رو ببینه و کپی مدراک رو بگیره شما فروشنده گلذ می شید صرفا این دلیل بر واقعی و اطمینان 100 درصد نیست ما کار ترخیص و واردات و خرید انجام می دیم اگه خواستی پیام خصوصی بزار و در مورد جنست صحبت کن ما دفترمون بچه هامون حضوری می رن و سورس خوب پیدا می کنن و بررسی و از شرکت های واقعی خرید می کنن و کار حمل و تحویل تهران هم می تونیم برات انجام بدیم منتها تجارت دریایی به درد کالاهای اساسی و حجم بالا می خوره مثلا طرف 100 کانتین کاغذ میاره 2.5 ماه هم تحویلش طول بکشه مهم نیست بعدش یکسال جنس برای فروش داره ولی طوی تجارت های کم مثلا طرف میخواد 20 تا هارد یا 50 تا اپ تاپ وارد کننده سرعت مهمه و بار هوایی مهمه البته باید ارزش داشته باشه بارتون خلاصه من در خدمتم برای هر نوع مشاوره

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
به امضاء من سر بزن تا هر كاري داشتي سه سوته با بهترين قيمت و پيگيري عالي بهش برسي ...

Sent from my i5

Last edited:

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
به امضاء من سر بزن تا هر كاري داشتي سه سوته بهش برسي ...

Sent from my i5

من هم همین لینک رو معرفی می کنم ( رامسینگ )

این رامسینگ کارش خرید عمده نیست و وقتتون رو برای اینکه براتون کاری انجام بده نذارید. ولی اگر خرید تکه که مشکلی نیست میتونه کارهاش رو اوکی بکنه. البته چون خرید از علی بابا هست، فکر نمی کنم که خریدتون تکی باشه، پس بهتره که وقتتون رو با این فرد تلف نکنید.
البته یه چیزی هم توی خرید تکی بگم که، وقتی فروشنده معتبر باشه و زبانتون خوب باشه دیگه نیازی به کسی ندارید که بتونه برای شما کاری انجام بده و یه درصدی هم به اون طرف بدین. پرداخت ارزی رو هم می تونید از همین فروم بدین یکی براتون اوکی بکنه، اینطوری خیالتون هم راحته.

voruprae

Registered User
لایک‌ها
21
توي خريد از علي بابا دوسته شما چه پيش نهادي داريد ؟
بله رامسينگ فرموندن اينكارو انجام نميدن

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
علی بابا 99 درصدشون کلاهبردارن.حتی اونایی که گلد یا تراست پس هستن. هزینه تایید و... حدود 50 دلاره- حالا شاید الان کمی بیشتر شده باشه-. چینی و غیر چینی هم فرقی نمیکنه . من با کلاهبردار آلمانی و فرانسوی و امریکایی هم برخورد داشتم. از نظر مالی تنها راه اطمینان استفاده از LC از نوع UT و بدون کوچکترین پیش پرداخته - LC نباید Red clause باشه- و از نظر کیفیت اجناس تنها راه مراجعه حضوری حداقل برای بار اوله

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
توي خريد از علي بابا دوسته شما چه پيش نهادي داريد ؟
بله رامسينگ فرموندن اينكارو انجام نميدن

تنها پیشنهادم اینه که یک نفر رو توی چین داشته باشید که خریدتون رو پیگیری بکنه. یا از روش پرداخت "اسکرو" استفاده بکنید که در این صورت هم کیفیت جنس تضمین نمیشه.
یا مواردی که کاربر ftec گفتن.
شما چه جنسهایی مد نظرتون هست؟ من یک نفر قابل اطمینان پیدا کردم و قراره یک سری جنس برام بیاره. اگر خواستین با هم دیگه شراکتی کار می کنیم.

ramsingh

Registered User
لایک‌ها
25
این رامسینگ کارش خرید عمده نیست و وقتتون رو برای اینکه براتون کاری انجام بده نذارید. ولی اگر خرید تکه که مشکلی نیست میتونه کارهاش رو اوکی بکنه. البته چون خرید از علی بابا هست، فکر نمی کنم که خریدتون تکی باشه، پس بهتره که وقتتون رو با این فرد تلف نکنید.
البته یه چیزی هم توی خرید تکی بگم که، وقتی فروشنده معتبر باشه و زبانتون خوب باشه دیگه نیازی به کسی ندارید که بتونه برای شما کاری انجام بده و یه درصدی هم به اون طرف بدین. پرداخت ارزی رو هم می تونید از همین فروم بدین یکی براتون اوکی بکنه، اینطوری خیالتون هم راحته.

اینکه من برای کسی‌ خرید عمده هم انجام میدم یا نه رو خودم تعیین می‌کنم
اگه کسی‌ اومد ، و ‌همش امروز و فردا کرد و گول قیمت‌های یک دلاری و ده سنتی که توی سایت علی‌ بابا هست
را خوردو آخرش هم از پول خبری نبود آره ، من وقت براش صرف نمیکنم ، و اگر اینجور آدمی باشه
اینقدر منتظرش میذارم تا دفعه دیگه یاد بگیره وقت من رو تلف نکنه
( مخصوصاً اگر از آداب ادب و احترام رو رعایت نکنه )
به هر حال قسمت زیادی از سفارش‌های که من انجام میدم از علی‌ بابا هست ، سفارش از علی‌ بابا تخصص خاص خودش
رو لازم داره و مثل علی‌ اکسپرس نیست .
دوستانی که مایل به خرید عمده هستند میتونند در فروم خودم پیام بزنند تا کمکشون کنم
البته فعلا مسافرت هستم و اواسط ژانویه بر می‌گردم
رام سینگ

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
اینکه من برای کسی‌ خرید عمده هم انجام میدم یا نه رو خودم تعیین می‌کنم
اگه کسی‌ اومد ، و ‌همش امروز و فردا کرد و گول قیمت‌های یک دلاری و ده سنتی که توی سایت علی‌ بابا هست
را خوردو آخرش هم از پول خبری نبود آره ، من وقت براش صرف نمیکنم ، و اگر اینجور آدمی باشه
اینقدر منتظرش میذارم تا دفعه دیگه یاد بگیره وقت من رو تلف نکنه
( مخصوصاً اگر از آداب ادب و احترام رو رعایت نکنه )
به هر حال قسمت زیادی از سفارش‌های که من انجام میدم از علی‌ بابا هست ، سفارش از علی‌ بابا تخصص خاص خودش
رو لازم داره و مثل علی‌ اکسپرس نیست .
دوستانی که مایل به خرید عمده هستند میتونند در فروم خودم پیام بزنند تا کمکشون کنم
البته فعلا مسافرت هستم و اواسط ژانویه بر می‌گردم
رام سینگ
شما خودتون تعیین بکنید یا نه مهم نیست اصلا، اینجا راهنمایی خواستن و من با توجه به تجربم گفتم که دور شما یک خط قرمز بکشن:)
وقتی که پروفورما و همه چیز تمام شده، از جمله قیمت تمام شده کالا و هزینه ارسال و تنها مونده هماهنگی چطور گول قیمت های یک دلاری و 10 سنتی رو خوردم؟ و علاوه بر کارمزد خودتون 50 دلار هم اضافه به عنوان وقت گذاشتن بیشتر گفتم که بهتون میدم. نکنه یه هزار دلاری بابت یه هماهنگی ساده انتظار داشتین؟!:D
بعد از امروز و فردا کردن و از دستکاری کردن اکانت به جای یک معذرت خواهی خشک خالی ثایت می کنه که کی جوانب ادب و احترام رو رعایت میکنه. شما هم ممنون میشم یک مورد از بی احترامی من نسبت به خودتون رو بفرمایید.
و یک نگاه هم به نظرات افرادی که با من معامله داشتن بکنید تا معلوم بشه که چه کسی مبادی آداب و احترام هست:
http://img.techpowerup.org/131218/Untitled.jpg

ramsingh

Registered User
لایک‌ها
25
شما خودتون تعیین بکنید یا نه مهم نیست اصلا، اینجا راهنمایی خواستن و من با توجه به تجربم گفتم که دور شما یک خط قرمز بکشن:)
وقتی که پروفورما و همه چیز تمام شده، از جمله قیمت تمام شده کالا و هزینه ارسال و تنها مونده هماهنگی چطور گول قیمت های یک دلاری و 10 سنتی رو خوردم؟ و علاوه بر کارمزد خودتون 50 دلار هم اضافه به عنوان وقت گذاشتن بیشتر گفتم که بهتون میدم. نکنه یه هزار دلاری بابت یه هماهنگی ساده انتظار داشتین؟!:D
بعد از امروز و فردا کردن و از دستکاری کردن اکانت به جای یک معذرت خواهی خشک خالی ثایت می کنه که کی جوانب ادب و احترام رو رعایت میکنه. شما هم ممنون میشم یک مورد از بی احترامی من نسبت به خودتون رو بفرمایید.
و یک نگاه هم به نظرات افرادی که با من معامله داشتن بکنید تا معلوم بشه که چه کسی مبادی آداب و احترام هست:

واقعا خوشحالم که با وجود اینکه که نام کاربری شما اینجا و در فروم من متفاوت بود درست حدس زدم
که شما کی‌ هستید ،و از اون بیشتر خوشحالم که برای شما معامله یی انجام ندادم .
دوستانی که قصد خرید و سفارش دارند خودشون عقل کامل و قدرت تشخیص دارند و فکر نکنم اینقدر ساده
و بی‌ تجربه باشند کیه صرفاً حرف یک تاجر ورشکسته را ملاک این قرار بدند که از کی‌ خرید کنند و از کی‌ نکند
به هر حال اگر اگر تجربه برخورد با شما به همین ۱۵ تا خلاصه می‌شه

تجربه برخورد با من در ۱۵ صفحه

Ram Singh Express • مشاهده موضوع - تجربه خرید از رام سینگ اکسپرس

امیدوارم که وقتی‌ بیشتر تجربه کسب کردید و چند بار فراتر از مرز بانه معامله کردید ، این را هم یاد بگیرید
که ادب را رعایت کنید .

بالا