برگزیده های پرشین تولز

خريد موبايل

masoudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها. با اجازه شما مي خوام يکدونه گوشي بخرم. اما هر کسي يه چيزي مي گه. :wacko:
يکي ميگه سامسونگ چون فارسي هست و منشي داره.
يکي ميگه نوکيا چون خوب آنتن ميده.
توي سايتهاي مثل cnet هم اريکسون تاپ هست.
حقيقتش خودم زيمنس رو دوست دارم ولي همه مي گن اگه خراب بشه قطعه اش گير نمي آد.

حالا موندم با صد تومن دويست تومن چه گوشي خوبي بخرم که هم عملکرد خوبي داشته باشه و هم
توپ باشه. حقيقتش زياد تو کار دوربين و فيلم ديدن باهاش نيستم. :blush:

iranisoft

Registered User
لایک‌ها
0
اقا سوال من همينه
لطفا يكي از دوستان كمك كنه
و توضيحات لازمه رو بده

mori

Registered User
لایک‌ها
14
والا تو سایت سی نت جدیدا سونی اریکسون اومده بالا
نوکیا 6600 چندین ماه اول بوده
الان هم 2و3 مال نوکیا هستش
من هم نوکیا رو ترجیح میدم:D

سونی اریکسون بعضی از مدل ها آنتن دهیش خوب نیست

blacklife1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موري جان
مدل گوشي ها رو هم بگو
كدوم گوشي سوني اريكسون؟

mori

Registered User
لایک‌ها
14
T630
P800

اینایی که من از خیلی ها شنیدم

masoudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
در مورد P800 خبر ندارم ولي در مورد T630 باید بگم که خودم تو شرایط مختلف امتحانش کردم و آنتن دهی بسیار خوبی داشت. (یکی از بهترین هایی که تا حالا دیدم). تازه در شرایط برابر با 6600 که مقایسه کردم ارتباط رو خیلی بهتر می تونست حفظ کنه.

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

mori

Registered User
لایک‌ها
14
من يه مدلش رو يه روز داشتم!
اما در كل با گوشي هاي كره اي اصلا حال نميكنم!
در مورد t630 هم اشتباه كردم منظورم t610 بود

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
به نقل از daftarekhaterat :
كسي نظري راجع به مدلهاي LG نداره؟
من در حال حاضر يك LG 7030 دارم
pic1.jpg

از كارش هم خيلي راضيم . مخصوصا اينكه قدرت و كيفيت صداش واقعا عاليه . و من از زنگهاي Polyphonic خيلي خوشم مياد . و بنظرم يكي از بهترين گوشي هايي كه LG تونسته طراحي كنه . خيلي از مواقع با اولين تمااس ارتباط برقرار مي كنه و در ضمن كيفيت LCD il اش هم عاليه ( 65000 رنگ ) خودش زبان فارسي رو هم بخوبي پشتيباني مي كنه ، حتي براي پيغامگيرش نيز پيامهاي فارسي از پيش ضبط شده داره . يكي از بهترين نكاتش طراحي فوق العاده راحت كليد ها و استفاده از كليدهاي ميانبر بسيار عاليه ، مخصوصا كه منوها نيز براي استفاده هر چه راحت تر طراحي شدن . من اول از قيافش خيلي خوشم اومد بعد كه در مورد تحقيق كردم ، ديدم خريدنش خيلي هم ريسك نداره . در هر حال اگر دوست داشتي اطلاعات بيشتري بخوني به اينجا يك سري بزن .
جزييات بيشتري خواستي بدوني در خدمتم :)

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
دوستان نظرتون راجب به 3220 چيه ؟
كسي باش كاركرده ؟ قيمتش 190 هزار تومانه .
pic4.jpg

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
جكي عزيز! به نظر من موبايلهاي ال جي از نظر زيبايي فوق العاده هستن. نكته اساسي همون باتري و آنتن هست كه شما اين موبايل 7030 رو تاييد ميكين. يادمه يه زماني حول و حوش 200 تومن بود. الان قيمتش چنده؟

mori

Registered User
لایک‌ها
14
3220 گوشي جالبي هست با يك ويژگي جديد كه قبلا راجع بهش صحبت كرديم
كجا قيمت كردي؟ من خيلي وقته بازار نرفتم نديدمش كه اومده

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
داخل جمهوري ( و خود پاساژ علاالدين ) پيدا مي شه . اين كمترين قيمتش بود تا 220 تومان هم مي گفتن .
راستي قضيه اون قابليت چيه ؟ اگه جاي ديگه مطرح شده لينكش رو هم بذاري ممنون مي شم .

mori

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از Jacky :
داخل جمهوري ( و خود پاساژ علاالدين ) پيدا مي شه . اين كمترين قيمتش بود تا 220 تومان هم مي گفتن .
راستي قضيه اون قابليت چيه ؟ اگه جاي ديگه مطرح شده لينكش رو هم بذاري ممنون مي شم .
همون ویژگی های نوری گوشی
کارهایی که با نور انجام میده
این لینک بررسی گوشی تو GSMARENA

http://www.gsmarena.com/nokia_3220-review-12.php

یه سوال
پرسیدی که گارانتی ایراتل داره یا گارانتی نیا؟

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
اين گارانتي اتصالات يكي از نمايندگان رسمي نوكيا در ايران است . اينجا ليست كامل نمايندگان نوكيا در ايران هست . در ضمن اين ايراتل هم فكر مي كنم يك شركت كاملا كاسب باشه و بدرد خاصي نمي خوره قيمت هاشون هم هميشه از بقيه بيشتره .
اين با يك سال گارانتي و دو سال خدمات اتصالات بود و از خود اتصالات هم قيمت گرفتم ، يك گارانتي ديگه بود كه تا 30 ماه هم روي همين گوشي گارانتي مي داد !!!!!!

mori

Registered User
لایک‌ها
14
ايراتل بي شك بهترين شركت تو ايرانه
نميخوام تعصبي بگم
اما به هر حال نمايندگي هاي زيادي داره و پشتيباني خوبي هم داره.
كلا شركت هاي ايراني قبلا كه نميتونستن رسما نمايندگي نوكيا رو بگيرن براي همين تو سايتش نبودن(الان رو نميدونم)
الان گارانتي هاي مدت بالا زياد شدن اما خيلي هاشون الكي هستن مثل سيما

اينم در مورد اتصالات ايراتل و ..
=============================
نوكيا بازار خود را در ايران گسترش مى دهد

ايلنا: نوكيا با راه اندازى نمايندگى جديد توزيع محصولات خود در ايران و ايجاد بازار رقابتى، كيفيت و كميت ارائه خدمات در ايران را توسعه مى دهد. «ادى معلوف» مدير عامل شركت نوكيا در منطقه خاورميانه و شمال آفريقا با بيان اين مطلب گفت: با توجه به اينكه سهم اول بازار تلفن هاى همراه در ايران متعلق به شركت نوكيا است، نمايندگى اين شركت در خاورميانه جهت تغذيه بازار بزرگ كشور ايران تعداد نمايندگى هاى اين شركت را به ۷ تا ۸ واحد افزايش خواهد داد.وى با بيان اينكه شركت اتصالات به عنوان نماينده جديد اين شركت از اين پس مسئوليت توزيع گوشى هاى جديد را به عهده خواهد داشت، اظهار كرد: اگر چه رقابت ميان توليد كنندگان گوشى تلفن همراه زياد است، اما سهم نوكيا تا پايان سال ۲۰۰۵ از بازار ايران قطعاً بالغ بر ۵ ميليون گوشى خواهد بود.وى افزايش رقابت ميان نمايندگان شركت هاى توزيع كننده اين محصول و همچنين ارتقاى خدمات پس از فروش محصولات نوكيا در ايران را انگيزه اصلى تعداد نمايندگان اين شركت در ايران ذكر كرد و افزود: از اين پس شركت هاى اتصالات - ايراتل و الرمس، مسئوليت فروش و خدمات پس از فروش اين محصول را به عهده خواهند داشت.معلوف يادآور شد: شركت نوكيا به زودى سرمايه گذارى مشتركى را در ايران آغاز مى كند و اميدوار است، قوانين مخابراتى ايران نيز موجبات تحقق اين امر را فراهم آورد.وى درباره تكنولوژى جديد محصولات اين شركت در ايران گفت: گوشى هاى نسل سوم نوكيا مجهز به ويديوكنفرانس هستند، كه به زودى راهى بازار خواهد شد و اميدواريم كه مورد استقبال واقع شوند.

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
دوستان من يه رفيق عشق نوكيا دارم . اين بنده خدا تازه مي خواد گوشي بخره . با توجه به حرفهايي كه در مورد سري جديد نوكيا مثل 7610و6230و3220و... زده شد ( تاپيك مربوطش رو كامل خوندم ) و اينكه اين مشكلات هنوز وجود داره ( نياز به رجيستر كردن و... با تماس با اتصالات و مخابرات مطئمن شديم كه ماجرا همچنان ادامه دارد و گفتن كه تا 10 يا 15 روز ديگه اين مشكل حل ميشه !!!) آيا فكر مي كنيد ، خريد اين گوشي ها كار درستي و به ريسكش مي ارزه ؟
و مدلي از اين گوشي هاي جديد نوكيا هست كه شامل اين ماجرا نشه ؟
خلاصه حداكثر تا سقف 300 هزار تومان ( ترجيحا كمتر) براي يه همچين سليقه اي چي پيشنهاد مي كنين ؟

giti007

Registered User
لایک‌ها
30
سلام .

يه همفكري يا به عبارتي راهنمايي ميخواستم براي خريد گوشي ..

من دنبال يه گوشي هستم و البته بدون دوربين .رنج قيمتش هم بيشتر از 100 تومن نباشه.
چيزهايي كه توش برام اهميت داره به ترتيب اولويت ايناس.
- آنتن دهي خيلي خوب .
- ويبراتور.
- WAP
MMS
SMS
GPRS
- شكل ظاهري مناسب .
- شارژ باطري خوبي هم داشته باشه كه آدم زياد لنگش نباشه.

دوربين و چيزهاي ديگه هم براي اين فعلآ مهم نيستن چون كيفيت دوربين و صفحه نمايش اكثر مدلها پايينه و اونايي هم كه مثل 6600 چيزاي جالبي هستن يكم قيمتشون الان بالاست .. :ph34r: كه خدارو شكر داره مياد پايين . يعني اين گوشيرو بعدآ عوض ميكنيم و يك عدد 6600 يا مدلهاي بالاتر ميخريم ..
تنها چيزي كه فعلآ پيدا كردم هم sony Ericsson T230 هستش.
لطف كنيد اگر چيزي به نظرتون ميرسه معرفي كنيد!

بالا