برگزیده های پرشین تولز

خريد Portable CD Player

mori

Registered User
لایک‌ها
14
ميخواستم ببينم بهترين Portable CD Player هاي بازار كه قابليت پخش Audio/Mp3/Vcd/CD-RW رو داشته باشن كدوم هستند و قيمت اونها چطوري هستش . من خودم سوني و پاناسونيك رو ترجيح ميدم. نميدونم جاش تو اين تاپيك هستش يا نه!

mori

Registered User
لایک‌ها
14
نبووووووووووووود؟!! من نميدونم چي بهتره! كمممممممك

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
فقط من يک چيزی بگم اينکه مارک درست درمون بخر...چون من تاحالا 3 تا خريدم از اين ارزون ها و هر کدوم الکی يک چيزيشون شده...
sony هايی که من ديدم خيلی cache بهتری دارن و همچنين با خش ها خيلی بهتر برخورد ميکنن....
من يک مارک يکی از دوستم داشت rio بود فکر کنم يا يک چيز تو همين مايه ها....آخرش بود....lcd خيلی گنده اي داشت و همجور تنظيمی که بخوای هم داشت....
طرز play کردن و......
در ضمن panasonic ی که من ديدم خيلی بهتر از باطری استفاده ميکرد تا sony....

خيلی اطلاعات جامعی من ندارم...اما ببين ميتونی يک مارکی پيدا کنی که wma هم پخش کنه(مثل همون rio)که ديگه بهتره...

برای خريد به cache size ها و مدت play time توجه کن...ميتونه مقايسه خوبی باشه....

چقدر حالا پول ميخوای بدی واسش؟!!

mori

Registered User
لایک‌ها
14
مرسي از اين كه جواب دادي
اين rio آمارش رو دقيق تر ميتوني واسم در بياري؟ من حول و حوش 100 تومان ولي خوب اگه با 30-40 تا بشه يه كلاس بالاتر خريد خوب حاضرم بدم.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
والا اينکه با 30-40 تومان بشه باکلاس تر از 100 تمنی در بياد که شک دارم!!!!
ميرم از پسر دقيق تر سؤال ميکنم....

اما تو پايتخت خيلی مارک ها هستن که خوبن...
اين ارزون ها هم بدک نيستن...اما خوب مشکل گارانتی و خراب شدن دارن..که در اين صورت يعنی بنداز دور...
من اول يک sanyo داشتم فکر کنم..بچه ها مثبت منفی رو بهش برعکس زدن سوخت....انداختمش دور...
بقيه هم يا زمين افتادن يک چيزيشون شود يا همين مشکل با برق پيدا کردن...

اما من مثلاً الان يک miyolta دارم از گناوه خريدم....با car kit و charger و يک پک خيلی کامل..در ضمن خودش هم charger هست...يعنی charger باطری...
فعلاً هم سالم مونده...30 تومان خريدم....کيف کردی....

اما اگه 100 تومان پول داری چرا mp3 player نميخری؟اگه مصرفت اينه که اينور اونور ميری آهنگ گوش کنی خيلی بهتره...
من از وقتی که اين mp3 playerم رو خريدم ديگه سراغ اين cd player نرفتم...مال من 128mg رم داره و wma هم پخش ميکنه...ميشه تقريباً 3 ساعت...70 تومان....

در ضمن اگه پولت رو بيشتر کنی ميتونی از اين jukebox ها بخری...مثلاً 10gb creative فکر کنم باشه هولوحوش 150-160 که wma هم پخش ميکنه...equlizer هم داره....
در ضمن ميتونه به عنوان storage disk هم باشه....خيلی خوبه....گرون تر هاش خروجی video هم دارن...

mori

Registered User
لایک‌ها
14
من حتما VCD هم ميخوام و الا MP3 Player ميگرفتم. منتظرم آمار اين Rio رو برام در بياري(چاكرتيم). منظورم از كلاس بالاتر باكلاس تر نبود ;) منظورم با كارايي بيشتر بود

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اينهايي كه وي سي دي پخش ميكنن منظورم د احق اونهايست كه خودم تو بازار ديدم مف گرونن و اصلا به درد نميخورن. ظاهرا وي سي ديشون هم زياد جالب نيست. خدا رو شكر امتحان نكردم.
اونهايي ام كه قيمت بالا دارند من نديدم كه وي سي دي داشته باشند. اما خوب كار درست هستند. به نظر من وي سي دي كه ارزش نداره براي اين سيستمها!

mori

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از fireboy8766 :
اينهايي كه وي سي دي پخش ميكنن منظورم د احق اونهايست كه خودم تو بازار ديدم مف گرونن و اصلا به درد نميخورن. ظاهرا وي سي ديشون هم زياد جالب نيست. خدا رو شكر امتحان نكردم.
اونهايي ام كه قيمت بالا دارند من نديدم كه وي سي دي داشته باشند. اما خوب كار درست هستند. به نظر من وي سي دي كه ارزش نداره براي اين سيستمها!
عزيز من حتما نياز دارم ديگه :) !!!!
من هم پول مفت ندارم ولي نياز به يه چيز كوچك و جمع و جور با امكاناتي كه گفتم دارم!!!!!!!!!!!!!

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
بله متوجه شدن كه نياز داريد. من اين چيزي كه شما ميگين رو مارك Miota يا يه همچين چيزي بود كه ديدم و در پست بالا بهش اشاره شد.

mori

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از fireboy8766 :
بله متوجه شدن كه نياز داريد. من اين چيزي كه شما ميگين رو مارك Miota يا يه همچين چيزي بود كه ديدم و در پست بالا بهش اشاره شد.
يكي از دوستام هم از همين مارك داره.en2fa هم كه گفت داره اگه خوبه من هم همين رو بگيرم ؟

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
عزيزم من كه گفنم بهت اين جنسش مزخرفه اما شما ميگي وي سي دي نياز داري. خوب من چيزه ديگه نميشناشم يعني نديدم مارك ديگه اي.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
والا در مورد مزخرفی اين Miyota همچين هم بد نيست ها...يعنی مزخرف نميشه گفت...
در مورد شرکتش هم نميدونم شرکت خوبی هست يا نه...اما اکثر اين تلويزيون کوچيک ها رو که ببينی تو بازار همه مال اين شرکت هست.

من چيز بدی تو کيفيت vcdايش نديدم...يعنی کاملاً عادی هست...اما خوب mp3 پخش کردنش چيزی رو صفحه نشون نميده...بعضی از اين vcd ها ليست و از اينجور چيزا هم نشون ميدن....

مزخرفيشون از اين لحاظ هست که تقريباً بايد خوب مواظب باشی که زود ميسوزن...من بهر حال چند تايی رو سوزندم....

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
من كه برام جالب نبود اون وقتي كه رفتم بگيرم. اما يه پاناسونيك گرفتم كه فكر كنم بايد ديده باشي sx420 بود يادم نيست دقيق اما گرفتم با يه هدفون مشتي .... پسر اينقدر اين هدفون و سي پلايره عاليه كه دوست ندارم با چيزي ديگه موزيك گوش كنم :D .

mori

Registered User
لایک‌ها
14
با اين حساب من هم يا سوني ميگيرم يا پاناسونيك. آخه با سوختن و اين حرف ها ميونم خوب نيست!!!!!

jihadir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا سوال داشم ....
كجا ميشه ميني سي دي من پلاير پيدا كرد ؟؟
من هرچي بازار رو گشتم پيدا نكردم ؟

Pearl_MP_3_Player_Mini.jpg

mori

Registered User
لایک‌ها
14
برا چي ميني سي دي پلير؟ اگه از همين سي دي كوچولو ها رو ميگي كه همين عادي ها هم پخش ميكنه
البته اگه واسه حجمش ميگي من كه تا به حال نديدم

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
تو پايتخت بگرد پيدا ميکنی...من يک نمونه ديده بودم که امکان ذخيره هم داشت....اما قيمت نميدونم

jihadir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقايون خيلي خسته نبايد خيلي راهنماييم كرديد
يعني واقعا كسي نميدونه ميني سي دي من كجا ميفروشن ؟؟
يا شايد اينجا تو ايران نباشه ؟؟؟

1083131246.jpg

بالا