آژانس هواپیماییexchanging

خریدار ایمیل فعال ایرانی

شروع موضوع توسط OurPars ‏13 مارس 2010 در انجمن خرید و فروش نرم افزار ، سرویس و محصولات اینترنتی

1. OurPars

OurPars Registered User

دوستانی که ایمیل 100% فعال دارند میزان و قیمت رو بفرمایند
    لطفا از این ایمیلهای الکی نباشه!! چون دو ملیونی ازش دارم :blush:

100% اکی باشه
    کم هم باشه موردی نداره
    فقط فعال باشه
    مثلا ایمیل کاربران فرومها یا سایتها
    با سپاس :blush:

2. OurPars

OurPars Registered User

3. OurPars

OurPars Registered User

4. sepidkala

sepidkala کاربر تازه وارد

[FONT=&quot]سایت ارائۀ انواع بانک اطلاعات: [/FONT][FONT=&quot]www.sepidkala.ir[/FONT][FONT=&quot] (ثبت شده در مرکز ساماندهی سایتهای اینترنتی)[/FONT] [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]http://www.sepidkala.blogfa.com[/FONT][FONT=&quot][/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot]لیست ایمیلها و موبایلها و آژانسها در چند پکیج میباشد:[/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot]پکیج اول: آدرس بیش از 1میلیون و 800هزار ایمیل گوناگون و بدون تفکیک که در حال حاضر، فعال بودن نیمی از آنها تضمین میگردد و مابقی در دست بررسی و تست میباشد و فایلها همواره در حال افزایش و آپدیت نیز میباشند. قیمت: 5000تومان[/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot]پکیج دوم: حدود 100هزار ایمیل تفکیک شده اصناف، مشاغل و کاربران اینترنتی.[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]بهمراه حدود 900هزار ایمیل گوناگون دیگر تفکیک نشده.[/FONT][FONT=&quot] این بانک ایمیل فعال، [/FONT][FONT=&quot]دارای بیش از70طبقه بندی به تفکیک مشاغل میباشد. [/FONT][FONT=&quot]این ایمیلها با ایمیلهای پکیج اول، متفاوتند. قیمت: 15000تومان[/FONT] [FONT=&quot] هدیۀ ما برای پکیج اول یا دوم: 1فایل آموزشی جهت نحوۀ ارسال سریع 500ایمیل روزانه با جیمیل یا یاهو یا دیگر سروها +آموزش نحوۀ درج سریع علامت کاما [/FONT][FONT=&quot],[/FONT][FONT=&quot] یا هرعلامت دیگر بین یا جلوی هر تعداد ایمیل با هرنوع چیدمان در کمتر از3دقیقه.[/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot]پکیج سوم: لیست بیش از 1450 آژانس هواپیمایی کشور شامل نام، تلفن، فکس و آدرس دقیق هر آژانس هوایی. نیمی از این تعداد، دارای آدرس سایت و ایمیل آژانسها نیز میباشد و همواره اطلاعات آژانسها در حال آپدیت نیز میباشند. قیمت: 3000تومان[/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot]پکیج چهارم: بانک شماره موبایل طبقه بندی شده مدیران و مشاغل گوناگون ایران مانند شماره موبایل پزشکان بر اساس رشته پزشکی، موبایل مدیران شرکتها، موبایل اصناف و صنایع، بهمراه فايل اطلاعات شركت هاي ايران شامل شماره موبايل مديران شركت ها، آدرس دفتر شركتها، شماره تلفن شركت ها و... [/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot]تمامی پکیجها کم حجم بوده و بلافاصله پس از سفارش و پرداخت، به ایمیل متقاضی ارسال میگردد.[/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot]تهیۀ هریک از پکیجهای فوق به قصد انتشار در وب یا خریدوفروش به غیر، شرعاً حرام اعلام میگردد.[/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot]جهت مشاهده دیگر پکیجها، شماره حسابها، آدرس دقیق دفتر یا تلفن ثابت ما به سایت سپیدکالا.آی آر یا وبلاگ سپیدکالا مراجعه فرمایید. مشاوره رایگان[/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot][email protected][/FONT][FONT=&quot] و [/FONT][FONT=&quot][email protected][/FONT][FONT=&quot][/FONT] [FONT=&quot]فروشگاه اینترنتی: [/FONT][FONT=&quot]www.sepidkala.com[/FONT][FONT=&quot][/FONT] [FONT=&quot]سایت: [/FONT][FONT=&quot]www.sepidkala.ir[/FONT][FONT=&quot][/FONT] [FONT=&quot]آیدی پشتیبانی: [/FONT][FONT=&quot]sepidkala[/FONT][FONT=&quot][/FONT] [FONT=&quot]دفتر اصفهان- ویژۀ ارتباط با اس ام اس: 09388724185[/FONT] [FONT=&quot]تماس تلفنی: 12ظهر الی 12شب حتی تعطیلات[/FONT] [FONT=&quot]تماس بادفتر تهران- آقای رضایی: 09190631123[/FONT] [FONT=&quot]مشاهدۀ دیگر پکیجها و یا اطلاعات بیشتر:[/FONT] [FONT=&quot]www.sepidkala.blogfa.com[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot][/FONT]

5. amirakbari00

amirakbari00 Registered User

سلام داداش من 200-300 فعال فعال دارم رایگان بدم بهت :)
    ولی بگردم پیداش کنم

6. nishzanbor1

nishzanbor1 Registered User

من نرم افزار ارسال ایمیل دارم.خودمم برات ارسال میکنم.تا الان 233 تا ایمیل فعال بدون تکرار شده.هر قیمتی بگی برات ارسال میکنم
    دوستان کس دیگه ای هم خواست بگه براش ارسال کنم.
    عکس از ایمیل هارو هم میتونم براتون بزارم

7. appbannerkhuniresbanner