• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار بخاری جیبی کارکرده وخراب

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
بخاری جیبی کارکرده و خراب شما رو خریدارم.

Pocket_body_warmer.jpg

freedom_soul95

Registered User
لایک‌ها
34
سلام آتروپات قديميه جالب بود آقا حتما ذغالي هم هست خودتون احتمالا فروشيشو نداريد؟

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329

PersianKORG

Registered User
لایک‌ها
43
دوست عزيز 2 عدد FH FLAME موجود دارم خراب نيستند-دست دوم هستند كه فقط بايد پنبه نسوزش تعويض بشه. پنبه رو هم خودم بهتون ميدم. قيمت پيشنهاديتون رو پ.خ كنيد.

حسین ملکی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
منم یه دونه دارم که فقط پنبه نسوز نداره حوصله درست کردنش هم ندارم قبلا که استفاده میکردم خیلی گرما داشت

freedom_soul95

Registered User
لایک‌ها
34
با اجازه استارتر
فناوري خاصي داره يا مثل فندك بنزينيه اگه كسي ١ توضيح راجع بهش بده ممنون ميشم

حسین ملکی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
فناوری آنچنانی که نداره یه محفظه فلزیه که داخلش پنبه معمولی را بصورت فشرده قرار دادن و بالاش یه قطعه فلزیه که یک تیکه تقریبا 1سانت در2.5 سانت الیاف شیشه قرار دادن داخل مخزنی که پنبه فشرده هست شما بنزین زیپو میریزی و پنبه سوخت را به خودش جذب میکنه و باعث میشه سوخت به بیرون نریزه و قطعه فلزی یا(burner) را سر جاش قرار میدی بعد با فندک میگیری روی الیاف شیشه با تبخیر آهسته سوخت و برخورد اون با الیف شیشه الیاف مثل المنت کرسی برقی سرخ میشه و گرما میده و داخل جیب هم میشه گزاشت و هیچگونه شعله یا خطری نداره معمولا هم با10سی سی سوخت تقریبا12 ساعت مداوم گرما میده

P.I.T.A

کاربر فعال
لایک‌ها
11
سلام آتروپات قديميه جالب بود آقا حتما ذغالي هم هست خودتون احتمالا فروشيشو نداريد؟

منظور من این بنزینی هاست بله زغالیش هم بوده مدل الکتریکیش هم هست که با برق و باطری کارمیکنه که من ازون مدلها اطلاعی ندارم

دوست عزيز 2 عدد FH FLAME موجود دارم خراب نيستند-دست دوم هستند كه فقط بايد پنبه نسوزش تعويض بشه. پنبه رو هم خودم بهتون ميدم. قيمت پيشنهاديتون رو پ.خ كنيد.

مهمترین قسمتش همین فتیلش هست ! لطفا از مدلی که گفتید عکس بزارید از فتیلش که خراب شده هم عکس بزارید.

منم یه دونه دارم که فقط پنبه نسوز نداره حوصله درست کردنش هم ندارم قبلا که استفاده میکردم خیلی گرما داشت

کدام مدله چینی یا مدل دیگه است؟ لطفا عکس بزارید.

P.I.T.A

کاربر فعال
لایک‌ها
11
با اجازه استارتر
فناوري خاصي داره يا مثل فندك بنزينيه اگه كسي ١ توضيح راجع بهش بده ممنون ميشم
نه مثل فندک بنزینی نیست فندک بنزینی فتیله داره بعدش شعله داره این فتیله نداره
وقتی سوخت مایعش رو میریزید توی پنبه داخلی بخار میکنه بخار به اون سرش میرسه که میسوزه برخلاف چیزی که دوستان میگند پنبه نسوز نیست یک نوع الیاف خاصی هست platinum catalyzed fiber که وقتی روشن میشه اصلا تولید شعله نمیکنه فقط حرارت و یکم درخشش ضعیفی داره به این واکنش Catalytic combustion گفته میشه کاتالیز اکسیده میشه و تولید گرما میکنه

farshid38

Registered User
لایک‌ها
24
من هم یکی دارم ازین چینی ها. همون اوایل بازش کردم و خراب شد. پنبش یا فیتیلش یا هر چی که هست خراب شده. جایی گیر میاد؟

P.I.T.A

کاربر فعال
لایک‌ها
11
من هم یکی دارم ازین چینی ها. همون اوایل بازش کردم و خراب شد. پنبش یا فیتیلش یا هر چی که هست خراب شده. جایی گیر میاد؟
توی یک فروشگاهی دیدم ولی نمیدانم به این مدلهای جدید بخوره و قیمتش هم یک ونیم برابره خود بخاریه
اگر هم میفروشید قیمت پیشنهادیتون روبگید

P.I.T.A

کاربر فعال
لایک‌ها
11

P.I.T.A

کاربر فعال
لایک‌ها
11
بالاباش..