• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار بک لینک صفر و یک

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
سلام.
من بک لینک سایت یا وبلاگ شما رو که پیج رنک صفر یا یک دارن خریدارم به قیمت معقول.
خواهشا نیایید بگید 2 تا رنک 2 دارم هر کدوم 2 تومن یا هر کدوم هزار تومن.چون من تعداد زیاد میخوام.همش با هم یه صاحب داشته باشه.
صد تا رنک صفر و 50 تا رنک یک.وبلاگ یا سایت فرق نداره.همش باهم به قیمت پایین.خودتون قیمت بدید.دونه ای بخواید قیمت بدید گرون در میاد.مثلا دونه ای 500 هم میشه 75 تومن.من انقدر هزینه نمی کنم.اگه وبلاگ یا سایت تا ابد مال خودم بشه حاضرم بیشتر هزینه کنم.وگرنه ماهانه باشه قیمت خیلی میاد پایین و باید وبلاگا صاحب دار باشن.هر وقت گفتم تغییر بدن.
البته این جور رنک ها معمولا بی صاحب هستن و من ترجیح میدم وبلاگ رو کلا به نام خودم کنم.
نیایید بگید 4 تا دارم 20 هزار تومن.3 تا دارم 10 هزار تومن.من 150 تا بخوام که باید پونصد هزار تومن بدم...
پخ مخ هم نکنید.تا جایی که ممکنه همینجا بگید.
نحوه خرید هم به این شکله که مثلا برای یه تعدادی مثلا 10 تا .من 5 هزار تومن میریزم. و اون تعداد رو تحویل می گیرم و همینطور میریم تا آخر.
نحوه واریز هم کارت به کارته.شارژ پارژ نمیدم.فقط هم با یک نفر طرف باشم.

آی پی هاشون هم چک می کنم نباید تو هیچ بلک لیستی باشه.

Last edited:

aquaquest

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
مي توانيد از پكيج بك لينك ما استفاده نماييد، لينكش در امضام موجود است؛ اگر خواستيد پ،خ بدهيد

tibalink

Registered User
لایک‌ها
57
سلام.
من بک لینک سایت یا وبلاگ شما رو که پیج رنک صفر یا یک دارن خریدارم به قیمت معقول.
خواهشا نیایید بگید 2 تا رنک 2 دارم هر کدوم 2 تومن یا هر کدوم هزار تومن.چون من تعداد زیاد میخوام.همش با هم یه صاحب داشته باشه.
صد تا رنک صفر و 50 تا رنک یک.وبلاگ یا سایت فرق نداره.همش باهم به قیمت پایین.خودتون قیمت بدید.دونه ای بخواید قیمت بدید گرون در میاد.مثلا دونه ای 500 هم میشه 75 تومن.من انقدر هزینه نمی کنم.اگه وبلاگ یا سایت تا ابد مال خودم بشه حاضرم بیشتر هزینه کنم.وگرنه ماهانه باشه قیمت خیلی میاد پایین و باید وبلاگا صاحب دار باشن.هر وقت گفتم تغییر بدن.
البته این جور رنک ها معمولا بی صاحب هستن و من ترجیح میدم وبلاگ رو کلا به نام خودم کنم.
نیایید بگید 4 تا دارم 20 هزار تومن.3 تا دارم 10 هزار تومن.من 150 تا بخوام که باید پونصد هزار تومن بدم...
پخ مخ هم کنید.تا جایی که ممکنه همینجا بگید.
نحوه خرید هم به این شکله که مثلا برای یه تعدادی مثلا 10 تا .من 5 هزار تومن میریزم. و اون تعداد رو تحویل می گیرم و همینطور میریم تا آخر.
نحوه واریز هم کارت به کارته.شارژ پارژ نمیدم.فقط هم با یک نفر طرف باشم.

آی پی هاشون هم چک می کنم نباید تو هیچ بلک لیستی باشه.

صد عدد وبلاگ رنک صفر + 50 تا وبلاگ رنک یک همراه با مالکیت صد در صد خودتون (البته وبلاگ بدون مطلب) به قیمت 90 هزارتومن بفروش میرسد . تمامی وبلاگ ها از سیستم بلاگفا و به ایمیل خودتان ثبت خواهد شد .

tibalink

Registered User
لایک‌ها
57
لیست وبلاگ ها رو بدید تا بررسی کنم.

عزیز هیچکدوم از وبلاگ ها ثبت نشده اند در صورت موافقت شما و پرداخت درصدی از مبلغ با ایمیل شما ثبت و برایتان میل خواهد شد در صورت تمایل پ.خ دهید .

tibalink

Registered User
لایک‌ها
57
لیست وبلاگ ها رو بدید تا بررسی کنم.

عزیز هیچکدوم از وبلاگ ها ثبت نشده اند در صورت موافقت شما و پرداخت درصدی از مبلغ با ایمیل شما ثبت و برایتان میل خواهد شد در صورت تمایل پ.خ دهید .

shittel66

Registered User
لایک‌ها
36
من وبلاگها رو نمیفروشم ولی دائمی میتونید بزارید در 44 وبلاگ که 18 تا رنک دو و بقیه رنک یک هستند همراه با تعداد مطالب خوب ...
ماهیانه میدم 40 تومن ( لینکی زیر هزار) و دائمی 250 تومن

بالا