منتخب بازارچه

""...خریدار تفنگ بادی ... ""

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سید مهدی

Registered User
امتیاز - 100%
64   0   0
سلام
یه تفنگ بادی خوب میخوام زیاد گرون نباشه زیر 200 تومن !
40 متر بیشتر برد مفید ش باشه
اشغال نباشه زود خراب شه ...

زیاد سر در نمیارم از تفنگ و اینجور چیزا " کانتر زیاد بازی میکنیم اینم جهت تفریح میگیریم ...:D "

Last edited:

saeed.555

Registered User
امتیاز - 100%
9   0   0
سلام داداش.
میتونی از این چینیا که درجه یک هستن بگیری حدود 100 تومن حداکثر پولشه اما هم 30 متر بیشتره برد مفیدش هم جنس آشغال نیست. در غیر این صورت اگه چینی نمیخوای که دیگه هیچ مدلی حتی دست دوم اگه سالم و تمیز باشه با این قیمت پیدا نمیشه. مگر اینکه دست دومش داغون باشه !
یا علی.

foad_n

Registered User
امتیاز - 100%
20   0   0
سلام داداش.
میتونی از این چینیا که درجه یک هستن بگیری حدود 100 تومن حداکثر پولشه اما هم 30 متر بیشتره برد مفیدش هم جنس آشغال نیست. در غیر این صورت اگه چینی نمیخوای که دیگه هیچ مدلی حتی دست دوم اگه سالم و تمیز باشه با این قیمت پیدا نمیشه. مگر اینکه دست دومش داغون باشه !
یا علی.
داداش بهترین بادیه چینی 100 تومنه؟!:lol:
دومین اسلحه بادی چینی(البته از اخر)قیمتش 120 تومنه اونوقت شما چطوری میگی 100 تومن؟!

saeed.555

Registered User
امتیاز - 100%
9   0   0
دومین اسلحه بادی چینی(البته از اخر)قیمتش 120 تومنه اونوقت شما چطوری میگی 100 تومن؟!
حاجی شما اول کامنت من رو قشنگ بخون بعد QUOTE کن !!
من نگفتم بهترین !!!!!!!!!! آره اون چینی ها که منتاژه اصل هستن قیمتشون تا 400 تومن هم هست ! اما این چینی ها که منتاژ نیستن و کلا یه برند چینی هستن هم درجه یک دارن که مدل کمرشکن اون حدود 100 تومنه و کار این دوستمون رو هم راه میندازه !!

foad_n

Registered User
امتیاز - 100%
20   0   0
حاجی شما اول کامنت من رو قشنگ بخون بعد QUOTE کن !!
من نگفتم بهترین !!!!!!!!!! آره اون چینی ها که منتاژه اصل هستن قیمتشون تا 400 تومن هم هست ! اما این چینی ها که منتاژ نیستن و کلا یه برند چینی هستن هم درجه یک دارن که مدل کمرشکن اون حدود 100 تومنه و کار این دوستمون رو هم راه میندازه !!
داداش من کامنتتو کامل خوندم....
منظور من هم از اون منتاژا نبود....این اسلحه ای که گفتم 120 دومین اسلحه کم قیمت و اشغالی تو ایرانه...
در ضمن شما که از قیمت ها خبر نداری لطفا نظر بیخود نده...

mehrdadnew2006

Registered User
امتیاز - 100%
11   0   0
up برای شما

یادمه تفنگ دیانا مگنوم 350 برای یکی از بچه ها خریدم 350 الان میگن دوروور 2 تومن شده!!! :wacko:

سید مهدی

Registered User
امتیاز - 100%
64   0   0
سلام
عزیز من اطلاعی ندارم از قیمت های اصلحه ها ! دلیل نمیشه من چیزی نمیدونم شما بیاین مسخره کنید ؟
شما به جای اینکار بهتر بود راهنمایی میکردین نه مسخره .

سلام داداش.
یا علی.
ممنون عزیز
شاید از مغازه خریدم بعدا میرم ببینم چیا داره به چه قیمتی
دستت درد نکنه .
up برای شما

یادمه تفنگ دیانا مگنوم 350 برای یکی از بچه ها خریدم 350 الان میگن دوروور 2 تومن شده!!! :wacko:
فک نمیکردم تفنگ بادی ایننقدر گرون شده باشه...

foad_n

Registered User
امتیاز - 100%
20   0   0
سلام
عزیز من اطلاعی ندارم از قیمت های اصلحه ها ! دلیل نمیشه من چیزی نمیدونم شما بیاین مسخره کنید ؟
شما به جای اینکار بهتر بود راهنمایی میکردین نه مسخره .

ممنون عزیز
دستت درد نکنه .

فک نمیکردم تفنگ بادی ایننقدر گرون شده باشه...
داداش من قصد مسخره کردن و یا توهین به شما رو نداشتم...
اگه دقت کنین من اون متن رو برای اون دوستمون که از قیمت ها اطلاع نداشت نوشته بودم.

saeed.555

Registered User
امتیاز - 100%
9   0   0
داداش من کامنتتو کامل خوندم....
منظور من هم از اون منتاژا نبود....این اسلحه ای که گفتم 120 دومین اسلحه کم قیمت و اشغالی تو ایرانه...
در ضمن شما که از قیمت ها خبر نداری لطفا نظر بیخود نده...
از لحن حرف زدنت معلومه چه جور آدمی هستی !!
لازم نمیبینم دیگه جواب تو یه الف بچه رو بدم !

ممنون عزیز
دستت درد نکنه .
...
دوست عزیز اگه مدل خاصی رو خواستی بگو اگه داشتم که میگم اگه نداشتم برات از اینجا قیمت میگیرم.

foad_n

Registered User
امتیاز - 100%
20   0   0
از لحن حرف زدنت معلومه چه جور آدمی هستی !!
لازم نمیبینم دیگه جواب تو یه الف بچه رو بدم !

دوست عزیز اگه مدل خاصی رو خواستی بگو اگه داشتم که میگم اگه نداشتم برات از اینجا قیمت میگیرم.
اگه تو داهات شما به یه فروشنده اسلحه تو فردوسی میگن یه الف بچه پس شما ها باید هم سن بابابزرگ خدا بیامرز ما باشی...حتما الان هم 100 سالت هست.
حواست باشه جزو گونه های خاص فصیل محسوب نشی بابابزرگ.:lol:
تو کلا یه امتیاز داری که اینقدر ادعا میکنی؟شرط میبندم از این بچه 17 یا 18 ساله هایی هستی که تو پی تی میان تا وقتشونو بگذرونن.

Persian.boy

Registered User
امتیاز - 0%
0   0   0
اخوی با این قیمت تفنگ چینی الکی ها هم نمیتونی گیر بیاری
چند روز پیش تو مغازه یه چینی بود طرح گامو شادو 1000 زده شده بود اما از اون چینی اصلیا بود
فک کنم 200 تومن تا 220 تومن بود
چینی الکی ها به درد نمیخورن تو تنظیم در میرن
یه خورده بزار روش یه چینی اصلی نو بخر خیالت هم راحت راحته

سید مهدی

Registered User
امتیاز - 100%
64   0   0
اخوی با این قیمت تفنگ چینی الکی ها هم نمیتونی گیر بیاری
چند روز پیش تو مغازه یه چینی بود طرح گامو شادو 1000 زده شده بود اما از اون چینی اصلیا بود
فک کنم 200 تومن تا 220 تومن بود
چینی الکی ها به درد نمیخورن تو تنظیم در میرن
یه خورده بزار روش یه چینی اصلی نو بخر خیالت هم راحت راحته
مرسی عزیز
میرم مغازه ببینم چی دارن ...
دستت درد نکنه

saeed.555

Registered User
امتیاز - 100%
9   0   0
اگه تو داهات شما به یه فروشنده اسلحه تو فردوسی میگن یه الف بچه پس شما ها باید هم سن بابابزرگ خدا بیامرز ما باشی...حتما الان هم 100 سالت هست.
حواست باشه جزو گونه های خاص فصیل محسوب نشی بابابزرگ.:lol:
تو کلا یه امتیاز داری که اینقدر ادعا میکنی؟شرط میبندم از این بچه 17 یا 18 ساله هایی هستی که تو پی تی میان تا وقتشونو بگذرونن.
زیاد جوش نزن هرس نخور پف میکنی میمونی رو آب !

i o s

Registered User
امتیاز - 100%
50   0   0
سلام سید من یدونه دیانا ۵۲ دارم چند سال پیش ۲۲۰ تومن خریدم حدود ۱۰۰۰ تا هم بیشتر شاید باهاش تیر نزدم. چند میخری؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا