برگزیده های پرشین تولز

خریدار تیپ یا نوارخوان کمودور 64

وضعیت
موضوع بسته شده است.

buzzy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام علیکم
من یک کمودور 64 دارم که باهاش زبان ماشین کار میکنم و از چند مدت پیش تمامی دیسکها و نوارگردانم خراب شد به خاطر رطوبت-اگر بچه های فروم دیسکتهای 5و1/4 کمودور64 یا نوارگردان سالم(دو تا خراب دارم) دارند تیپ را به قیمت 10/000-20/000 تومان میخرم البته با تست و برای دیسکت قیمت توافقی
راستی اگه اسپکتروم 128 دارید هم میخرم البته قیمت پیشنهادی خود را در همین جا بفرمائید.

Last edited:

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
یه دونه هست که البته کمودورش سوخته
ولی اهوازه شما کدوم شهری؟

buzzy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای میکرو سیستم من براتون پیغام خصوصی فرستادم لطفا چک کنید

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
سلام علیکم
من یک کمودور 64 دارم که باهاش زبان ماشین کار میکنم و از چند مدت پیش تمامی دیسکها و نوارگردانم خراب شد به خاطر رطوبت-اگر بچه های فروم دیسکتهای 5و1/4 کمودور64 یا نوارگردان سالم(دو تا خراب دارم) دارند تیپ را به قیمت 10/000-20/000 تومان میخرم البته با تست و برای دیسکت قیمت توافقی
راستی اگه اسپکتروم 128 دارید هم میخرم البته قیمت پیشنهادی خود را در همین جا بفرمائید.

سلام دوست عزیز

یادش بخیر چه چیزهایی از این کمودور یاد گرفتیم

یکسری از دیسک های 5.25 اینچی دارم به صورت کاملا نو و دارای پکیج که شامل مارک verbatim , maxell , fujifilm میشود ، همچنین دارای یک تست درایو هست که یادمه اونوقتا خیلی کمکم میکرد

راستش دوست داشتم به عنوان یادگاری نگه دارم ولی اگر پیشنهاد خوبی بدید قابل فروش خواهد بود

ممنون

buzzy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا این دیسکها مال کمودور است یا پی سی چون با هم فرق میکنند.من فقط دیسکها را میخواهم لطفا با پیغام برام بفرستید که دیسکتها را چند قیمت میدهید؟(درایور و دستگاه سالم است و دیسکتها را میخواهم)

buzzy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز

یادش بخیر چه چیزهایی از این کمودور یاد گرفتیم

یکسری از دیسک های 5.25 اینچی دارم به صورت کاملا نو و دارای پکیج که شامل مارک verbatim , maxell , fujifilm میشود ، همچنین دارای یک تست درایو هست که یادمه اونوقتا خیلی کمکم میکرد

راستش دوست داشتم به عنوان یادگاری نگه دارم ولی اگر پیشنهاد خوبی بدید قابل فروش خواهد بود

ممنون

ITI جان براتان پیغام خصوصی فرستادم لطفا جواب بدهید.

hdtv_master

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام
برای دیسک ها بگم
360 کیلو بایت هست 5 و یک چهارم اینچی
معمولا طرف دوم رو قسمت WRITE PROTECT رو یوزرها سوراخ
می کنند.
ممکنه دیسکت ها 1.2 MB
PC هم بخوره
فقط منظور شما خامش هست دیگه. برنامه و گیم و اینا نیست که؟

یادش بخیر

LOAD "ninja3",8

buzzy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا دیسکت 5و1/4 با قیمت منصفانه کسی نداره؟

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
با سلام
برای دیسک ها بگم
360 کیلو بایت هست 5 و یک چهارم اینچی
معمولا طرف دوم رو قسمت WRITE PROTECT رو یوزرها سوراخ
می کنند.
ممکنه دیسکت ها 1.2 MB
PC هم بخوره
فقط منظور شما خامش هست دیگه. برنامه و گیم و اینا نیست که؟

یادش بخیر

LOAD "ninja3",8

سلام دوست عزیز

بله درسته 5.25 اینچی هستش

یادش بخیر نینجا :rolleyes:

اینم یک نمونه برای تجدید خاطره ، ببنید بچه ها ورباتیم تو عهد بوق بهترین بوده هنوزم که هنوزه بهترینه

sxcep5.jpg

buzzy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به خاطر تهیه تیپ یا همن نوارگردان مجبورا یک سی128 همراه تیپ خریدم که الحق چیز خوبی است فقط یک مشکل داره واونکه با اینکه تیپ سالم است و سیو و لود هم سالم است و میشود برنامه ها را ظبط و پخش کرد ولی من کلی نوار دارم که مجبورا نیاز به تنظیم هد دارند و مشکل این است که بعضی از نوارگردانها بلندگو ندارند و تنظیم هد بدون صدا خیلی سخت است خواهشا هر کسی که کاتریج تنظیم هد یا نوارگردان که همرا صدا باشد من میخرم.ترجیحا کاتریج تنظیم هد چون دیگر توان خرید یک تیپ با سی64 یاسی128 را ندارم
مرسی

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
من به خاطر تهیه تیپ یا همن نوارگردان مجبورا یک سی128 همراه تیپ خریدم که الحق چیز خوبی است فقط یک مشکل داره واونکه با اینکه تیپ سالم است و سیو و لود هم سالم است و میشود برنامه ها را ظبط و پخش کرد ولی من کلی نوار دارم که مجبورا نیاز به تنظیم هد دارند و مشکل این است که بعضی از نوارگردانها بلندگو ندارند و تنظیم هد بدون صدا خیلی سخت است خواهشا هر کسی که کاتریج تنظیم هد یا نوارگردان که همرا صدا باشد من میخرم.ترجیحا کاتریج تنظیم هد چون دیگر توان خرید یک تیپ با سی64 یاسی128 را ندارم
مرسی
ببين هد اينها بعد از يه مدت ضعيف ميشه
والا انقدر نياز به تنظيم هد نيست
شما يه هد خوب ژاپني اصل مونو بخر هد رو عوض كن مشكلت حل ميشه
در مورد تنظيم هد هم نوارش رو من داشتم كه تصوير رو تلويزون مينداخت و كار كردن باهاش راحت بود.

buzzy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی با تمیز کردن هد این مشکلم حل شد.لطفا پست متروک شود:lol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا