برگزیده های پرشین تولز

خریدار خازن Black Gate به هر تعدادی که موجود باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

M.Saleh

Registered User
لایک‌ها
153
هرکسی تونست در شهر خودش خازن های Rubycon که یه مارک شناخته شده هست رو پیدا کنه که عنوان Black Gate روشون درج شده باشه، (یعنی فقط سری Black Gate) به هر تعدادی که باشه خریدارم. ظرفیت و ولتاژش اصلا مهم نیست فقط میخوام Rubycon Black Gate باشه :rolleyes:

یه تعدادی اینجا در تهران پیدا کردم که توی انبار یه فروشنده بیشتر از 10 سال خاک خورده بود. همه رو خریدم. میدونم که این پارت جنس خیلی بزرگتر از اینا بود و مطمئن هستم که حداقل 90% از جنسی که وارد ایران شده بود هنوز آکبنده و استفاده نشده چون خیلی ها نمیدونستن این خازن ها چی هستن و چه استفاده ای دارند.

چندتا عکس میزارم از این نوع خازن ها:

6-6.jpg
7-7.jpg
4-4.jpg
2-2.jpg
3-3.jpg
9-9.jpg
1-1.jpg
5-5.jpg

(مشخصه اصلی همشون اینه که کمپانی سازنده Rubycon هست و عنوان Black Gate روی همشون درج شده)

اینا اینجا بدرد کسی نمیخوره ولی من این تعدادی که خریدم رو برای یه سوپلایر در امریکا فرستادم که خیلی استقبال کرده، الان هر تعدادی که باشه (حتی 50،000 تا) هم خریدارم

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
هرکسی تونست در شهر خودش خازن های Rubycon که یه مارک شناخته شده هست رو پیدا کنه که عنوان Black Gate روشون درج شده باشه، (یعنی فقط سری Black Gate) به هر تعدادی که باشه خریدارم. ظرفیت و ولتاژش اصلا مهم نیست فقط میخوام Rubycon Black Gate باشه :rolleyes:

یه تعدادی اینجا در تهران پیدا کردم که توی انبار یه فروشنده بیشتر از 10 سال خاک خورده بود. همه رو خریدم. میدونم که این پارت جنس خیلی بزرگتر از اینا بود و مطمئن هستم که حداقل 90% از جنسی که وارد ایران شده بود هنوز آکبنده و استفاده نشده چون خیلی ها نمیدونستن این خازن ها چی هستن و چه استفاده ای دارند.

چندتا عکس میزارم از این نوع خازن ها:

6-6.jpg
7-7.jpg
4-4.jpg
2-2.jpg
3-3.jpg
9-9.jpg
1-1.jpg
5-5.jpg

(مشخصه اصلی همشون اینه که کمپانی سازنده Rubycon هست و عنوان Black Gate روی همشون درج شده)

اینا اینجا بدرد کسی نمیخوره ولی من این تعدادی که خریدم رو برای یه سوپلایر در امریکا فرستادم که خیلی استقبال کرده، الان هر تعدادی که باشه (حتی 50،000 تا) هم خریدارم

خوب اینا به چه درد میخورن و به چه کار میان ؟

M.Saleh

Registered User
لایک‌ها
153
خوب اینا به چه درد میخورن و به چه کار میان ؟

اول باید بگم که روبیکان بزرگترین تولید کننده خازن در دنیاست.
خازن های Black Gate که از اوایل دهه 80 تا اواخر 90 تولید میشد در زمان تولید کمتر مورد توجه بود، ولی در سالهای اخیر مشخص شده که این خازن ها بهترین خازن هایی هستند که میشه در تجهیزات صوتی استفاده کرد. در واقع تکنیک منحصر بفرد ساخت اونها، تلرانس پایین و خلوص بسیار بالای متریال باعث عبور بهتر سیگنال صدا میشه.

بهتون اطمینان میدم توی ایران کسی بابت اینا یه آدامس خروس هم نمیده، ولی خارج از کشور پول خوبی بابتش میدن که البته مشتری پیدا کردن براش هم سخته ولی من مشتریش رو دارم

saeidkhers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش بگو قيمتش حدود چنده تا اگه پيدا شد و خواستم بگيرم برات كلاه سرم نزاره

azada

Registered User
لایک‌ها
279
چرا از خود کارخونه اصلی نمی خرین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.