برگزیده های پرشین تولز

خریدار دامنه تک کلمه ای شما هستم

d-vahid

Registered User
لایک‌ها
347
یک مورد تا الان زیبا بوده
هنوزم میخوایم

mehdi136/8

Registered User
لایک‌ها
53
هر چند تقریباً مطمئنم شما هم مثل بقیه خریدارن دامنه، دامنه های همه رو بررسی کردید و دنبال قیمتهای بسیار پایین احتمالاً میباشید اما دامنه ها رو معرفی میکنم خدمتتون..
vakonesh.com واکنش
ertegha.com ارتقا
tedad.ir تعداد
tarif.ir تعریف
funta.ir فانتا
ribar.ir ریبار؛ واژه کردی و بسیار زیبا به معنی "رهگذر"
قیمتها پیشنهادی بالای 300تومن

دات نتهای تک کلمه ای هم اینجا
http://forum.persiantools.com/t368445.html#post6721953
قیمتها درج شده, $ نماد همون وجه بی ارزش خودمون هست البته تومان!

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
سلام
roman.ir رمان - این دامنه تک کلمهی و کاملا پرمیوم هست
axi.ir عکسی - این دامنه هم تک کلمه ای و پرمیوم هست
fazl.org فضل
20ia.com بیستیا

d-vahid

Registered User
لایک‌ها
347
هر چند تقریباً مطمئنم شما هم مثل بقیه خریدارن دامنه، دامنه های همه رو بررسی کردید و دنبال قیمتهای بسیار پایین احتمالاً میباشید اما دامنه ها رو معرفی میکنم خدمتتون..
vakonesh.com واکنش
ertegha.com ارتقا
tedad.ir تعداد
tarif.ir تعریف
funta.ir فانتا
ribar.ir ریبار؛ واژه کردی و بسیار زیبا به معنی "رهگذر"
قیمتها پیشنهادی بالای 300تومن

دات نتهای تک کلمه ای هم اینجا
http://forum.persiantools.com/t368445.html#post6721953
قیمتها درج شده, $ نماد همون وجه بی ارزش خودمون هست البته تومان!

دوست گلم
ببین پیدا کردن دامنه مناسب واسه من که یه آدم مشکل پسندم و حساس خیلی خیلس سخته
بهرحال یا باید این رو قبول کنید و حق بدید یاهم داداش وقت گرامیتو پاش نذاری که بستگی به خودت داره
من دوسدارم تاپیکم جوری باشه که به نتیجه برسه که البته این نیاز به صبر فروشنده هم داره
مثلا طرف مساد دامنه the-orange-appple.mobi رو پیشنهاد میده!خب باید حق بدین که رو دامینا فکر کرد و مورد خوبی رو پیدا کرد

Firepersian

Registered User
لایک‌ها
352
موضوع مدنظرتون رو بگید ؟؟ یا قصد دارید چه نوع سایتی باهاش ایجاد کنید اما اگر فقط تک کلمه ای باشه و پسوند و پیشوند نداشته باشه معنی داشته باشه کم پیدا میشه باز یه دومین پیشنهاد کرده بودم معنی داره تک کلمه ای دوستان هم چند مورد مثل همین پیشنهاد کرده بودند

mehdi136/8

Registered User
لایک‌ها
53
/داش مهدی تایید میشه/
مرسی بهباز جون

دوست گلم
ببین پیدا کردن دامنه مناسب واسه من که یه آدم مشکل پسندم و حساس خیلی خیلس سخته
بهرحال یا باید این رو قبول کنید و حق بدید یاهم داداش وقت گرامیتو پاش نذاری که بستگی به خودت داره
من دوسدارم تاپیکم جوری باشه که به نتیجه برسه که البته این نیاز به صبر فروشنده هم داره
مثلا طرف مساد دامنه the-orange-appple.mobi رو پیشنهاد میده!خب باید حق بدین که رو دامینا فکر کرد و مورد خوبی رو پیدا کرد
راستش مثل روز برام روشنه مطلبی رو که عرض کردم چون حداقل 70درصد تاپیکها هر روز میان بالا و همه حفظند دامنه های همکاران رو، کسی هم مثل شما اگه واقعاً خیلی حساس باشه روی دامنش کالبدشکافی میکنه کل نت رو نه نتها پی تی..
نمیتونم هضم کنم صحت عمل شما رو بهرحال امیدوارم به دامنه های دلخواهتون برسید بنده هم خوشحال میشم با ایده آلگراهایی مثل خودم معامله و ارتباط داشته باشم:cool:

d-vahid

Registered User
لایک‌ها
347
مرسی بهباز جون

راستش مثل روز برام روشنه مطلبی رو که عرض کردم چون حداقل 70درصد تاپیکها هر روز میان بالا و همه حفظند دامنه های همکاران رو، کسی هم مثل شما اگه واقعاً خیلی حساس باشه روی دامنش کالبدشکافی میکنه کل نت رو نه نتها پی تی..
نمیتونم هضم کنم صحت عمل شما رو بهرحال امیدوارم به دامنه های دلخواهتون برسید بنده هم خوشحال میشم با ایده آلگراهایی مثل خودم معامله و ارتباط داشته باشم:cool:
دوست عزیز شما از کجا میدونی من بقیه جاها دنبال دامنه نرفتم اینجا رو ببین داداش تا متوجه قضاوت زودت بشی:
شما داداش نگاه نکن بیشتر مردم اونجوری خرید میکنن
عکس از هیستوری مرورگرم از تب last 7 days که باز نگین همین الان رفتم داخل پارس.کو
امیدوارم حالا هضم شده باشه عزیز واست و متوجه شده باشی واقعا من فقط اینجا دنبال دامین نیستمdomains.JPG

d-vahid

Registered User
لایک‌ها
347
پست من جواب نداشت ؟ :|

داداش من نوکرتم هستم
یه مورد ازدامنه های شماهم تو لیست رفته
من اومدم دامنه های قشنگ رو یجا جمع آوری میکنم تا آخر اونیکه از همه بهتره رو باهمفکری چند نفر از دوستان انتخاب کنم
خلاصه ناراحت نشین اگه یوقت پستارو جواب ندادم
اون عزیزی هم که در مورد موضوع سایت پرسیده هم موضوعش زیاد مهم نیست فقط میخوام تک کلمه ای فارسی باشه

mehdi136/8

Registered User
لایک‌ها
53
دوست عزیز شما از کجا میدونی من بقیه جاها دنبال دامنه نرفتم اینجا رو ببین داداش تا متوجه قضاوت زودت بشی:
شما داداش نگاه نکن بیشتر مردم اونجوری خرید میکنن
عکس از هیستوری مرورگرم از تب last 7 days که باز نگین همین الان رفتم داخل پارس.کو
امیدوارم حالا هضم شده باشه عزیز واست و متوجه شده باشی واقعا من فقط اینجا دنبال دامین نیستممشاهده پیوست 342676

امیدوارم من بعد همه خریدارها مثل شما باشند دامنه های ما بکارتون نیمد؟!:rolleyes:

alisorkhposh

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
دامين سريال
Seriyal.ir
خواستيد پ.خ بديد
با احترام

dav123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه دامنه عالی
tihu.ir
تیهو نامی زیبا به معنی نوعی پرنده و قابل استفاده برای کاربردهای مختلف
یه دامنه عالی که متن کوتاهی داره و در عین حال یه اسم زیبا و با معنی هست و مناسب کاربردهای متفاوت میتونه باشه
اگه نگیرید از دستتون رفته!
اگه قصد خرید دارید میتونید به همین tihu.ir مراجعه کنید. ایمیلم رو اونجا نوشتم. ( برای این که مطمئن بشین مال منه ) لطفا ایمیل بزنید و توی موضوع ایمیل بنویسید: خرید دامنه
قیمت هم لطفا خودتون پیشنهاد بدین. به بالاترین پیشنهاد میفروشم
ممنون

بالا