برگزیده های پرشین تولز

خریدار دسته ی بازی ارجینال ایکس باکس برای کامپیوتر

mok11

Registered User
لایک‌ها
249
دوست عزیز چند قیمت داری ؟
من با گارانتیش سراغ دارم خواستی برات قیمت میگیرم
موفق باشی

mersi0000

Registered User
لایک‌ها
470
سلام من دو تا اصلی دارم سفید ومشکی وایرلس هست از روی ایکس باکس برداشتم سالم وتمیز هست اگه خاستی خبر بده

xenoneng

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزیزان.خریدار دسته ی بازی ارجینال ایکس باکس برای کامپیوتر هستم.;)
من یک دسته ی بازی دارم ولی مال xboxنیست اگرهم دسته ی wirelessخواستی به قیمت خوب به شمامی دهم اگرخواستی به این آدرس ایمیل بده[email protected]اگرچیزدیگری هم دررابطه باکامپیوترخواستیدبه همون آدرس ایمیل کن

ای خدا یک دسته برسون
شده آک
امین
اپ
من یک دسته ی معمولی دارم قیمت7000تومان اگرخواستیدبه این آدرس ایمیل کنید[email protected]

apollo11engage

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
2 هفتس خریدم!!:D
Sent from my MT11i using Tapatalk 2

سلام ! عزیزان منم فجیع دنبال دسته ی سفید رنگ اصل وایرلس و شُک دار میگردم!!! آقا چطور میشه فهمید اصله یا تقلبیه و کلاه سرمون نره؟؟ببینید من جعبه ی خارجی فکر کنم همین اصلش باشه! دیدم باید دو تا باتری اورجینال Energizer آمریکایی توش باشه و رنگ داخلی جعبش قرمزه! حالا شما که خریدی چطور بود؟و دیگه خیالت راحته بابت اصل بودنش؟از کجا میشه خرید از تهران بخوام بخرم؟؟؟توروخدا کمک کنید من وحشتناک دنبال این دسته میگردم!از طریق گوگل یه سایت و فورشگاه معتبر ایرانی پیدا کردم که بعد کلی پیگیری حالا که خواستم سفارش بدم میبینم اقا میگه رنگ مشکیشو داریم!!!!!!!!!سفید نیست دیگه تمام شده و از این حرفا و گیر نمیادو اینا..! قیمت کنونی بازار هم ظاهرا 145000تومان وایرلسش هست و سیم دارشم 120000تومان درسته؟؟

Last edited:

saeedsh7j

Registered User
لایک‌ها
5,702
منم یه دسته xbox واسه pc میخوام . با سیم باشه هر کی فروشی داره بگه

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

apollo11engage

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقا یکی میشه بگه اگه روی خود دسته ی اکس باکس360 کنسولی ، بیایم دانگل خالی مال نسخه ی مایکروسافتش که مخصوص PC هست نصب کنیم دسته بدون مشکل روی PC جواب میده؟؟ میشه همچین کاری کرد؟؟اگه جواب هم داد فرضا ، یوقت دچار مشکل نمیشه مثلا نقص برداره و یا درست جواب نده باری بعضی بازیا؟ممنون میشم پاسخ بدید.

ameer1370

Registered User
لایک‌ها
2
آقا یکی میشه بگه اگه روی خود دسته ی اکس باکس360 کنسولی ، بیایم دانگل خالی مال نسخه ی مایکروسافتش که مخصوص PC هست نصب کنیم دسته بدون مشکل روی PC جواب میده؟؟ میشه همچین کاری کرد؟؟اگه جواب هم داد فرضا ، یوقت دچار مشکل نمیشه مثلا نقص برداره و یا درست جواب نده باری بعضی بازیا؟ممنون میشم پاسخ بدید.

دوست عزیز نمیشه باید یه رسیور بخری

apollo11engage

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز نمیشه باید یه رسیور بخری

بله عزیز خب منم همون رو میگم دیگه. ببینید دانگل (Dongle) همون رسیورش هست که باید وصل شه به کامپیوتر USB هم هست پورتش و بعد دسته ی اکس باکس 360 خود دستگاه اکس باکس هم بهم گفتن که بهش میخوره و کامپسوتر شناساسییش میکنه.

ameer1370

Registered User
لایک‌ها
2
بله عزیز خب منم همون رو میگم دیگه. ببینید دانگل (Dongle) همون رسیورش هست که باید وصل شه به کامپیوتر USB هم هست پورتش و بعد دسته ی اکس باکس 360 خود دستگاه اکس باکس هم بهم گفتن که بهش میخوره و کامپسوتر شناساسییش میکنه.

ببخشید نمیدونستم دانگل همون رسیوره
من الان دارم هیچ مشکلی باهاش ندارم تا چهارتا دسته هم میشناسه و هیچ قطعی نداره

apollo11engage

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ببخشید نمیدونستم دانگل همون رسیوره
من الان دارم هیچ مشکلی باهاش ندارم تا چهارتا دسته هم میشناسه و هیچ قطعی نداره

نه خواهش میکنم اشکال نداره
دسته هاتون مال خود Xbox360 هستند یا اینکه همون نسخه مخصوصه رو گرفتید که برای کامپیوتر ساخته ؟اسمش Microsoft Xbox360 Controller For Windows هست اینی که میگم. حالا شما اینو خریدید یا همون دسته ی خود کنسول xbox360 داشتی و با این دانگله که میگم شناسایی کردی اونارو؟ عزیز میشه بگید کجا میتونم گیر بیارم؟جایی سراغ ندارید همین رو بفروشن اصلشو؟

بابا توروخدا جواب بدید یکی جواب بده آخه :( فروم تخصصی این سوالات و مباحث کجاست کسی آدرسی بلده؟؟کسی میدونه فروشگاه اُرادو (orado) توی تهران کجاست؟؟آدرسی چیزی ازش ندارید؟من از طریق اینترنت این سایت فروشگاه اینترنتی رو پیدا کردم که توش همه چی در این رابطه پیدا میشد!دسته ی بازی اورجینال + لوازم جانبیش . حتی به جای باتری یه شارج خور مخصوص داشت توش تبلیغ کرده بود و مال خود مایکروسافتم بود که تا 25 ساعت بصورت مداوم دسته وایرلس رو جواب میداد و نیازی به باتری نداری دیگه و بعدش میتونی بذاریش شارج شه و استفاده کنی! حالا من اصلا این دسته ی لامصب رو پیدا نمیکنم کلا!:( بعد از کلی پیگیری فهمیدم که فقط رنگ مشکیشو دارن مثل اینکه چند جا توی تهران ولی این فروشگاهه که میگم سفیدشم داره ولی کسی تلفن رو جواب نمیده خدایا!!!!!!!:hmm:

Last edited:

ameer1370

Registered User
لایک‌ها
2
نه خواهش میکنم اشکال نداره
دسته هاتون مال خود Xbox360 هستند یا اینکه همون نسخه مخصوصه رو گرفتید که برای کامپیوتر ساخته ؟اسمش Microsoft Xbox360 Controller For Windows هست اینی که میگم. حالا شما اینو خریدید یا همون دسته ی خود کنسول xbox360 داشتی و با این دانگله که میگم شناسایی کردی اونارو؟ عزیز میشه بگید کجا میتونم گیر بیارم؟جایی سراغ ندارید همین رو بفروشن اصلشو؟

بابا توروخدا جواب بدید یکی جواب بده آخه :( فروم تخصصی این سوالات و مباحث کجاست کسی آدرسی بلده؟؟کسی میدونه فروشگاه اُرادو (orado) توی تهران کجاست؟؟آدرسی چیزی ازش ندارید؟من از طریق اینترنت این سایت فروشگاه اینترنتی رو پیدا کردم که توش همه چی در این رابطه پیدا میشد!دسته ی بازی اورجینال + لوازم جانبیش . حتی به جای باتری یه شارج خور مخصوص داشت توش تبلیغ کرده بود و مال خود مایکروسافتم بود که تا 25 ساعت بصورت مداوم دسته وایرلس رو جواب میداد و نیازی به باتری نداری دیگه و بعدش میتونی بذاریش شارج شه و استفاده کنی! حالا من اصلا این دسته ی لامصب رو پیدا نمیکنم کلا!:( بعد از کلی پیگیری فهمیدم که فقط رنگ مشکیشو دارن مثل اینکه چند جا توی تهران ولی این فروشگاهه که میگم سفیدشم داره ولی کسی تلفن رو جواب نمیده خدایا!!!!!!!:hmm:

برای من همون Microsoft Xbox360 Controller For Windows هست که دسته های ایکس باکس هم روش جواب میده و هیچ مشکلی نداره
بقیه رو هم تو پخ گفتم

apollo11engage

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
برای من همون Microsoft Xbox360 Controller For Windows هست که دسته های ایکس باکس هم روش جواب میده و هیچ مشکلی نداره
بقیه رو هم تو پخ گفتم

بله شما منظورت همو رسیوره هست دیگه ؟ شما این رو میگید فقط 115 تومن؟

بالا