برگزیده های پرشین تولز

خریدار دست به نقد یک سایت با درامد ثابت

l2eza

Registered User
لایک‌ها
39
سلام وقت بخیر دوستان عزیز

قصد خرید یک سایت تا سقف ۱,۵۰۰,۰۰۰ با درامد ثابت و خالص(پس از کسر هزینه های نگهداری) حداقل ۲۰۰هزارتومان در ماه رو دارم. درامد بصورت ثابت باشه لطفا ، از سایت هایی با درامد فصلی یا در بازه زمانی خاص و یا تازه تاسیس استقبال نمیکنم.

خواهشا از دادن گزینه هایی که " به درامد خواهد رسید ، اینده داره و سایت های بدون درامد " جدا خودداری کنید. اثبات درامد حتما فرستاده بشه بررسی میکنم.

ملاک انتخاب من فقط درامد بصورت ثابت هست، منتظر پیشنهادات شما عزیزان هستم.

خیلی ممنون

bolormusic

Registered User
لایک‌ها
97
سلام وقت بخیر دوستان عزیز

قصد خرید یک سایت تا سقف ۱,۵۰۰,۰۰۰ با درامد ثابت و خالص(پس از کسر هزینه های نگهداری) حداقل ۲۰۰هزارتومان در ماه رو دارم. درامد بصورت ثابت باشه لطفا ، از سایت هایی با درامد فصلی یا در بازه زمانی خاص و یا تازه تاسیس استقبال نمیکنم.

خواهشا از دادن گزینه هایی که " به درامد خواهد رسید ، اینده داره و سایت های بدون درامد " جدا خودداری کنید. اثبات درامد حتما فرستاده بشه بررسی میکنم.

ملاک انتخاب من فقط درامد بصورت ثابت هست، منتظر پیشنهادات شما عزیزان هستم.

خیلی ممنون
سلام
من دارم سایتی که درامد ثابتش بیشتره ولی قصد فروش ندارم دنبال شریکم
بابت اعتماد سازی هم حدالمقدور راه میام
البته شریکی میخواد علاوه براینک یکی دوسه میلیون بده سر فعالیتا و پشتیبانی بخش فروش کمک کنه چون من خیلی از مشتریامو براااینکه دس تنهام میپرونم
تلگرامم در صورت تمایل
09218583779

l2eza

Registered User
لایک‌ها
39
والا تا اونجایی که بنده اطلاع دارم روال کاری فروش سایت به قیمت درامد ۶ الی ۸ ماه اون هست.

textyab

Registered User
لایک‌ها
104
سلام
البته شریکی میخواد علاوه براینک یکی دوسه میلیون بده سر فعالیتا و پشتیبانی بخش فروش کمک کنه چون من خیلی از مشتریامو براااینکه دس تنهام میپرونم
تلگرامم در صورت تمایل
09218583779

با اجازه از استارتر محترم.
اطلاعات تکمیلی برام پ.خ کنید با تشکر

l2eza

Registered User
لایک‌ها
39
ممنون ولی خب به نسبت خالص درامد و زمانی که نیاز هست صرف سایت های موزیک بشه قیمتتون بالاس، برای درامد ۱۲۰ قیمت سایت زیاد هست
بازم خیلی ممنونم از شما دوست عزیزم ، خوب بفروشید انشالله

همچنان منتظر پیشنهادات دوستان عزیز هستم

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362
سلام
تلگرامم در صورت تمایل
09218583779
این دوست کلاه بدار ما که لقب فروشنده معتبر هم خریده و به راحتی هم بهش داده شده به نام سجاد قلی پور 50 هزار تومن بابت افزایش فالوور دریافت کرده و بعدش غیب شده و تلفن ها هم همه خاموش هست بیشتر از 10 روز هم شده و 4 شنبه به پلیس فتا هم ازش شکایت شد با ارائه فیش واریز و چت و شماره تلفن از تلگرام که به من دادند
ای دی الگرام این کلاهبردار : @Sajjadgholipour
شماره تلفن ها : 09218583779
09102833382
ایمیل : [email protected]

به زودی همدیگرو خواهیم دید چون فتا خیلی روی این موارد مانور میده مخصوصا که گفت یه شکایت دیگه هم از این آدم تو فتا هست

بالا