برگزیده های پرشین تولز

خریدار فوری تبلت ارزان قیمت اندرویدی و ایپد کارکرده

modernyanni

مدیر کل بازارچه_ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر کل بازارچه
لایک‌ها
1,815
سلام

تبلت اندرویدی میخوام

کارکرده

ترجیحا مارک دار و برند معروف

و یک ایپد هم میخوام حتی نسل 1 یا 2 هم باشه موردی نداره وحتی اگر بدون جعبه باشه ( مشکل مالکیت اینا نداشته باشه فردا خدای نکرده 10 تا صاحب براش پیدا بشه )

ترجیحا ظرفیت 32 به بالا

حتما سالم و بدون نعمیر و تعویض باشه و مشکل و مورد ی نداشته باشه

kurosh08

Registered User
لایک‌ها
189
سلام. یه تبلت Lenovo Yoga Tablet 8 B6000 دارم.
ظاهرش خط و خش داره ولی در مجموع میزونه.
مثل ساعت کار میکنه. باتریش واقعاً توپه. یه باتری 6000 عالی که خیلی خیلی خوب شارژ نگه میداره.
تنها مشکلش اینه که سوکت سیمش خرابه. سیم کارت میزنی همچنان میگه No sim و اصلاً اتفاقی نمیفته. بردم پیش پسر عمه م که تعمیراته و بازش کرد اما چون سوکتش اینورا پیدا نمیشه نتونست کاری کنه. تبلت مدل سیم کارت خور و 3G هست و اگه تعمیر بشه سیم کارت بدون مشکل کار میکنه و اینترنت و تماس داره.
من چون سیم کارت تبلت واسم مهم نیست دیگه سراغش نرفتم و همینجوری استفاده میکنم. بکوب وای فای روشنه و توی تلگرام و اینستا هستم ولی تموم نمیشه باتریش :general210:
تا یادم نرفته اسپیکر استریو داره و کیفیت و بلندی صدا عااالی

vahidreza64

Registered User
لایک‌ها
173
سلام. یه تبلت Lenovo Yoga Tablet 8 B6000 دارم.
ظاهرش خط و خش داره ولی در مجموع میزونه.
مثل ساعت کار میکنه. باتریش واقعاً توپه. یه باتری 6000 عالی که خیلی خیلی خوب شارژ نگه میداره.
تنها مشکلش اینه که سوکت سیمش خرابه. سیم کارت میزنی همچنان میگه No sim و اصلاً اتفاقی نمیفته. بردم پیش پسر عمه م که تعمیراته و بازش کرد اما چون سوکتش اینورا پیدا نمیشه نتونست کاری کنه. تبلت مدل سیم کارت خور و 3G هست و اگه تعمیر بشه سیم کارت بدون مشکل کار میکنه و اینترنت و تماس داره.
من چون سیم کارت تبلت واسم مهم نیست دیگه سراغش نرفتم و همینجوری استفاده میکنم. بکوب وای فای روشنه و توی تلگرام و اینستا هستم ولی تموم نمیشه باتریش :general210:
تا یادم نرفته اسپیکر استریو داره و کیفیت و بلندی صدا عااالی
قيمت مد نظرتون چنده ؟

modernyanni

مدیر کل بازارچه_ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر کل بازارچه
لایک‌ها
1,815

امیر.ع

Registered User
لایک‌ها
244
میخوای چیکار جسارتا؟

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
کارتن و لوازم داره؟

تمیزیش؟

قیمت مد نظرتون رو برام بفرست اقا میلاد عزیز
واسه یکی از نزدیکانه آیپد.کارتون نداره عزیز مسافری آوردن چند سال پیش.ولی اصالتش رو خودم تظمین میکنم.تمیزیشم بد نیست شما حدوا ۸۵٪ حساب کن.لوازمم کابل و شارژر و یه قاب محافظ خسته داره.قیمتم جسارتا ایشون گفتن ۱.۵۰۰ بگم

بالا