برگزیده های پرشین تولز

خریدار مونیتور به مشخصات و شرایط مندرج

پیشنهاد شما برای خرید از بین دو مونیتور زیر برای بازی و فیلم

• Total voters
    13

mspersian

Registered User
لایک‌ها
113
سلام
خریدار یه مونیتور FullHD هستم. لطفاً توضیحات زیر رو بخونید بعد پیشنهاد بدید.

دو مدل زیر مد نظرمه:
ASUS VX238H
SAMSUNG S24D395HP Plus
کاربردم بازی و فیلم هست به سرعت پاسخدهی و گوستینگ حساس هستم و بیشتر هم شوتر و فیفا می‌زنم. اما بین کیفیت بالاتر تصویر و زاویه دید بیشتر در PLS و سرعت بالاتر تصویر TN مردد هستم. تصمیم گرفتم یه شانس به PLS یعنی S24D395HP بدم که اگر سرعت تصویرش هم نظرم رو جلب کرد تهیه‌ش کنم وگرنه تنها گزینه‌م همون VX238H هست و تو خریدش شک نمی‌کنم.
تصویر هر دو رو بارها از نزدیک دیدم اما مشکل این بود که امکان تست بازی‌هام رو توشون نداشتم. البته VX238h قطعاً مشکلی نداره اما مساله تست پاسخدهی پنل S24D395HP تو بازی هست.
با توجه به توضیحات، خریدار یک دستگاه مونیتور SAMSUNG S24D395HP Plus دست دوم تمیز و با گارانتی اصلی هستم. اگه ok نبود ردش کنم و اون یکی رو بگیرم و اگه ok بود که نگه‌ش میدارم.
خرید بیرون از تاپیک هم دنبال میشه. چون موضوع خرید هست، هر پیشنهادی دیگه‌ای و هرگونه ابراز نظری آزاد هست همونطور که حق انتخاب و تغییر یا اصلاح شرایط هم برای بنده محفوظه.
خرید حضوری در تهران و اگه امکان تست هم باشه خیلی بهتره.
با تشکر
خارج از فروم خريداري شد. ختم تاپيك

Last edited:

synthesizer

Registered User
لایک‌ها
242
پنل های plsخیلی مزایای زیادی دارندنسبت به tn
حالا اون حالت گوستینگ رو هم میشه تحمل کرد ولی اون کیفیتی که پنلplsداره و زاویه دیدعالی که بهتون میده پیشنهاد من اینه که قطعا پنلplsبهتره

mspersian

Registered User
لایک‌ها
113
پنل های plsخیلی مزایای زیادی دارندنسبت به tn
حالا اون حالت گوستینگ رو هم میشه تحمل کرد ولی اون کیفیتی که پنلplsداره و زاویه دیدعالی که بهتون میده پیشنهاد من اینه که قطعا پنلplsبهتره
منم دقیقاً برای همین می‌خوام مدل PLS رو تهیه کنم اگه نتونستم تحملش کنم برم سراغ TN
:D

Persian-Masoud

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
737
منکه بعد از کلی فکر این مدل رو خریدم و باتوجه به آکبند بودنش به شما هم پیشنهاد میدم:
Benq vz2350

mspersian

Registered User
لایک‌ها
113
منکه بعد از کلی فکر این مدل رو خریدم و باتوجه به آکبند بودنش به شما هم پیشنهاد میدم:
Benq vz2350
ممنون از پیشنهادتون.
IPSها زمان پاسخدهی‌شون خیلی زیاده. باهاشون کار کردم علی‌رقم تصویر خوب‌شون به هیچ وجه به درد بازی نمی‌خورن. کاملاً حالت گوستینگ رو توشون دیدم.

Persian-Masoud

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
737
ممنون از پیشنهادتون.
IPSها زمان پاسخدهی‌شون خیلی زیاده. باهاشون کار کردم علی‌رقم تصویر خوب‌شون به هیچ وجه به درد بازی نمی‌خورن. کاملاً حالت گوستینگ رو توشون دیدم.
والا خودم benq xl2720z رو هم داشتم و حقيقتش متوجه فرق در بازي نشدم! براي همين اونو فروختم و ips گرفتم

mspersian

Registered User
لایک‌ها
113
والا خودم benq xl2720z رو هم داشتم و حقيقتش متوجه فرق در بازي نشدم! براي همين اونو فروختم و ips گرفتم
مسعودجان فرمايش شما كاملاً متينه. مساله اينه كه خوشبختانه يا متاسفانه به شدت در اون مورد حساس هستم و فرقش رو متوجه ميشم.

mostafa lak13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
Samsung S24D595P عزیز مانیتور بنده با مانیتوری که شما معرفی هیچ فرقی ندارن.تفاوتشون50هزارتومنه اونم بخاطر طراحیشونه.میتونید سرج کنید

Last edited:

mostafa lak13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
قیمت فروش بنده اخرش440تومنه.
فقط یه خراش کوچیک تو جابجای رو پنل نقره ای مانیتور افتاد. اونم بردم گارانتی گفت لازم به تعویض نیست؛خودشون با یه نوارچسب نقره ای رنگ درستش کردن.از گارانتیشم استفاده نشد.

mostafa lak13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تا اسفند95گارانتی داره.
صفحه نمایش بدون هیج پیکسل سوختگیه
اگه خواستین تصاویر کامل از صفحه نمایش و قاب کلی مانیتور از تلگرام براتون بفرستم.
بنده تهران هستم میتونید بیاید بصورت حضوری کامل مانیتور تستش کنید.
و با نام کاربریmostafa lak13در انجمن لیون کامپیوتر خرید فروش انجام دادم جهت اعتماد سازی. دلیل فروش فروش کلی سیستمه. اگه دوستان دیگه خواستن اطلاع بدن.اگهی فروش کلی سیستمو هم تو این فروم و فروم لیون قرار میدم

Last edited:

mspersian

Registered User
لایک‌ها
113
Samsung S24D595P عزیز مانیتور بنده با مانیتوری که شما معرفی هیچ فرقی ندارن.تفاوتشون50هزارتومنه اونم بخاطر طراحیشونه.میتونید سرج کنید
قیمت فروش بنده اخرش440تومنه.
فقط یه خراش کوچیک تو جابجای رو پنل نقره ای مانیتور افتاد. اونم بردم گارانتی گفت لازم به تعویض نیست؛خودشون با یه نوارچسب نقره ای رنگ درستش کردن.از گارانتیشم استفاده نشد.
تا اسفند95گارانتی داره.
صفحه نمایش بدون هیج پیکسل سوختگیه
اگه خواستین تصاویر کامل از صفحه نمایش و قاب کلی مانیتور از تلگرام براتون بفرستم.
بنده تهران هستم میتونید بیاید بصورت حضوری کامل مانیتور تستش کنید.
و با نام کاربریmostafa lak13در انجمن لیون کامپیوتر خرید فروش انجام دادم جهت اعتماد سازی. دلیل فروش فروش کلی سیستمه. اگه دوستان دیگه خواستن اطلاع بدن.اگهی فروش کلی سیستمو هم تو این فروم و فروم لیون قرار میدم
سلام خدمت شما.
شکی تو فرمایشات شما ندارم. دلیل اصلی انتخاب مدل 395 هم همون طراحی و به خصوص جوی‌استیک تنظیمات هست. با توجه به شناختی که از خودم دارم،‌ میدونم که باهاش به مشکل برمی‌خورم چون زیاد با تنظیمات سروکله میزنم. بحث اعتمادسازی هم مشکلی نداره. میشه خیلی راحت تست کرد مونیتور رو.

k4v3h

Registered User
لایک‌ها
66
دوست عزیز توصیه میکمنم سمت این مدل سامسونگ نری چون خودم داشتم و غیر از پیکسل سوخته ای که داشت و میشد یه جوری تحملش کرد ولی پنلش بد طراحی شده چون از سمت راست تصویر در بک گراند روشن هاله تیره رنگ میزد دوستان دیگه ای هم که این مدل رو خریداری کرده بودند هم همین مشکل من رو داشتند میتونین سرچ بکنین متوجه میشین که به هیچ وجه نمیشه این مورد رو مخصوصا موقع تماشای فیلم تحمل کرد مورد دیگه مدل ایسوس که گفتین رو نداشتک ولی مدل vs228hr رو داشتم که اونم مشکل پنل داشت و در بک‌گراند مشکی هاله سفید ار چهار طرف به داخل مانیتور میزد که افتضاح تابلو بود کخ بردم گارانتی ویستا گفتش همه این سری از ایسوس اینطوری هستش و کاری از دستشون بر نمیاد البته امیدوارم که سری vx اینطوری نباشه من بعد از چندین مانیتور عوض کردن دوباره رو آوردم به LG ‌چون واقعا توی ساخت پنل مانیتور یه سر و‌گردن از همه برند ها بالاتر میسازه و قیمت هاشم مثل ایسوس فضایی نیست

mspersian

Registered User
لایک‌ها
113
دوست عزیز توصیه میکمنم سمت این مدل سامسونگ نری چون خودم داشتم و غیر از پیکسل سوخته ای که داشت و میشد یه جوری تحملش کرد ولی پنلش بد طراحی شده چون از سمت راست تصویر در بک گراند روشن هاله تیره رنگ میزد دوستان دیگه ای هم که این مدل رو خریداری کرده بودند هم همین مشکل من رو داشتند میتونین سرچ بکنین متوجه میشین که به هیچ وجه نمیشه این مورد رو مخصوصا موقع تماشای فیلم تحمل کرد مورد دیگه مدل ایسوس که گفتین رو نداشتک ولی مدل vs228hr رو داشتم که اونم مشکل پنل داشت و در بک‌گراند مشکی هاله سفید ار چهار طرف به داخل مانیتور میزد که افتضاح تابلو بود کخ بردم گارانتی ویستا گفتش همه این سری از ایسوس اینطوری هستش و کاری از دستشون بر نمیاد البته امیدوارم که سری vx اینطوری نباشه من بعد از چندین مانیتور عوض کردن دوباره رو آوردم به LG ‌چون واقعا توی ساخت پنل مانیتور یه سر و‌گردن از همه برند ها بالاتر میسازه و قیمت هاشم مثل ایسوس فضایی نیست
این مشکلی که فرمودید عمدتاً تو برخی مدل‌های 595 گزارش شده و بیشتر هم سایز 27اینچ. قصد منم از خرید دست دوم این مونیتور همینه که اول از سلامتش مطمئن بشم بعد بخرمش.
اما از راهنمایی شما بسیار متشکرم و حتماً این نکته رو موقع خرید در نظر میگیرم و کنترل می‌کنم.

ehsan11111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز یک عدد مانیتور asus vx229h مشکی رنگ بدون پیکسل سوخته و خط و خش موجوده
اگه خواهانی در خدمتم
قیمت:610،000 تومن

mspersian

Registered User
لایک‌ها
113
خارج از فروم خريداري شد. ختم تاپيك