برگزیده های پرشین تولز

خریدار میدرنج برند qs

stavros

Registered User
لایک‌ها
17
سلام خدمت همه دوستان
یه مدتیه چند جا اگهی فروش میدرنج با برند qs درج میشه که ابتدای فروشش قیمت جفتی حدود 100 تومن بود .اما اخرین اگهی که دیدم قیمت 30 تومن جفتی خورده بود.میخواستم ببینم از دوستان کسی تجربه استفاده از این میدرنجها رو داره یا جایی سراغ داره که بشه واسه شهرستان خرید کرد.ممنون میشم اگر کسی صداشونو تست کرده باشه تجربشو در اختیار منم بذاره.

Masi mc

Registered User
لایک‌ها
364
منم زیاد دیدم اگهی میکنن این مارکو ولی هیچ سایتی نداره و هیچ مشخصاتی ازش تو اینترنت نیست.

stavros

Registered User
لایک‌ها
17
منم زیاد دیدم اگهی میکنن این مارکو ولی هیچ سایتی نداره و هیچ مشخصاتی ازش تو اینترنت نیست.
دادا دقیقا مشکل همینه.نه مشخصاتی نه تجربه استفاده ای.ادم میترسه بلندگو معمولی رو جای میدرنج قالب کنن.

Masi mc

Registered User
لایک‌ها
364
والا من یه جفت میدرنج ۸ اینچی 5core دارم خیلی صدای بلندی داره. هندیه. سایتم داره ولی همچین سایت بدبرد بخوری هم نیست.ولی خب مثل qs هم اونقدر بی سروصاحاب نیست.

stavros

Registered User
لایک‌ها
17
والا من یه جفت میدرنج ۸ اینچی 5core دارم خیلی صدای بلندی داره. هندیه. سایتم داره ولی همچین سایت بدبرد بخوری هم نیست.ولی خب مثل qs هم اونقدر بی سروصاحاب نیست.
دادا پشت بلندگو کلمه میدرنج درج شده؟

Masi mc

Registered User
لایک‌ها
364
بله ماهیتش میدرنجه و صدای کامل و بلندی داره.
ولی خب به میدرنج نباید بیس بدی.
اسمش رو خودشه.
مید رنج یعنی رنج میانی.

stavros

Registered User
لایک‌ها
17
بله ماهیتش میدرنجه و صدای کامل و بلندی داره.
ولی خب به میدرنج نباید بیس بدی.
اسمش رو خودشه.
مید رنج یعنی رنج میانی.
دوست عزیز توی این برندهای ناشناخته چیزی به نام میدرنج درج نشده.بخاطر همین پرسیدم ازتون.با خط خوش پشتش نوشته فول رنج.

Masi mc

Registered User
لایک‌ها
364
والا یه جفت گرندزیرو هم دارم. تقریبا میشه گفت صداش نزدیک به گرندزیرو هست شاید یه کم کمتر باشه ولی نسبت ب قیمتش عالیه.

stavros

Registered User
لایک‌ها
17
والا یه جفت گرندزیرو هم دارم. تقریبا میشه گفت صداش نزدیک به گرندزیرو هست شاید یه کم کمتر باشه ولی نسبت ب قیمتش عالیه.
شما مارک 5 core منظورتونه؟من مشخصاتشو سرچ کردم تونستم یه چیزایی پیدا کنم.اما این مارکqs و یا km هیچ نشونی ازشون نیست.جالبش اینه که هر کی هم مقایسه میکنه با باندای قدرتی مثل 6975 و یا 718 مقایسه میکنه و هیچ حرفی از کیفیتشون زده نمیشه.در حالی که کسی که میاد میدرنج و بیس و تریبل رو تفکیک میکنه هدفش کیفیته.

ehsan2161809903

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دادا دقیقا مشکل همینه.نه مشخصاتی نه تجربه استفاده ای.ادم میترسه بلندگو معمولی رو جای میدرنج قالب کنن.[
سلام داداش . دو هفته پیش از سایت ایسام خریدمش . 2جفت 55 تومن. استیج جلو و عقب پرشیا . با ضبط فابریک پرشیا (داشبرد جدید) کیفیت صداش حالا نه اینکه بگم عالیییی اما از باند فابریک چندین برابر بهتر شد. حجم و پرتاب بالایی داره . اصلا در هم ریزی نداره حتی در اخرین ولوم. ولوم اخر که نمیتونی بدی و خیلی بلند میشه صداش. بیس ضعیفه که خب ازش توقع بیس هم ندارم. اما صدای زیر و خواننده رو خوب پخش میکنه . در کل به قیمتش خیلییییییییییی میارزه . اگر خواستی بخری اونیو بخر که روش qs حک شده. رو قسمت فلزیش. باند با صفحه کاغذی سبک و راه اندازی خیلی اسون. تقلبیش هم هست که حک شده نیست qs

ehsan2161809903

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من امپلی فایر کنوود دارم رو ماشین . اما ضبط فابریک امپلی خور نیس . بعضی نصابا یه کارایی میکنن . نصب میکنن اما خوب در نمیاد . نویز زیادی بوجود میاد . یا باید هدیونیت عوض بشه یا پروسسر استفاده بشه . در کل صدای qs رو با امپلی هم شنیدم . امپلی خور هست و صداش بهتر میشه با امپلی . امپلی قوی اصلا نیاز نداره . صفحه خیلییی سبکی داره . به نظر من مزیتش تو سایزشه و قیمتش که براحتی جای باندای فابریکی میشینه و با یه پول خیلی کم صدایی چند برابر بهتر میگیری. خودتون هم میتونین نصب کنین و نصاب نیاز نداره.

بالا