برگزیده های پرشین تولز

خریدار واقعی لپ تاپ ----» HP TouchSmart TX2 «---- داری و میخوای بفروشی؟ پس کلیک کن!

mohammadtavakol

Registered User
لایک‌ها
17
درود به همگی همونطور که از اسم تاپیک پیداست یه لپ تاپ HP TouchSmart TX2 میخوام
خارج از فروم ، توی شهر خودم یه دونه گیرم اومد و خریداری کردم

یه سری عکس از لپ تاپ ضمیمه کردم میتونید ببینید

مشخصات لپ تاپ هم بین اینایی هست که میزارم ( یعنی ممکنه در هر لپ تاپی متفاوت باشه مثال: در HP TouchSmart TX2-1274 ممکنه 4 گیگ رم و هارد 500 گیگ استفاده شده باشه اما در لپ تاپ HP TouchSmart TX2-1105 ممکنه 2 گیگ رم و 320 گیگ هارد استفاده شده باشه )

خب میریم سراغ مشخصات
سی پی یو: AMD Athlon X2 یا AMD Athlon 64 X2 یا AMD Turion X2 یا AMD Turion 64 X2
فرکانس سی پی یو: بین 1GHz تا 2.3GHz
حافظه کش سی پی یو: بین 512KB Cache تا 3MB Cache
رم: بین 1GB تا 4GB
ظرفیت هارد: بین 80GB تا 640GB
سرعت هارد: 5400RPM یا 7200RPM
گرافیک: ATI Radeon HD 3200 64MB or 128MB or 256MB or 320MB or 512MB upto maximum 2GB
گرافیک اختصاصی: بین 64MB تا 512MB
کل حافظه گرافیکی: بین 256MB تا 2000MB
اندازه ی صفحه نمایش: 12.1 اینچ
درایو نوری: DVD-RW
وبکم: بله
حسگر اثر انگشت: بسته به نوع مدل بعضی ها هم مودم دارن هم حسگر اثر انگشت بعضی ها فقط حسگر اثر انگشت دارن و مودم ندارن و بعضی ها هم فقط مودم دارن و حسگر اثر انگشت ندارن
کارت خوان: بله
مودم: بسته به نوع مدل بعضی ها هم مودم دارن هم حسگر اثر انگشت بعضی ها فقط حسگر اثر انگشت دارن و مودم ندارن و بعضی ها هم فقط مودم دارن و حسگر اثر انگشت ندارن ( مودم همون هست که باهاش به اینترنت دایال آپ وصل میشن )
شبکه بی سیم وای فای: بله
LAN: بله
بلوتوث: بله
پورت VGA و HDMI: دارن
پورت USB2: دارن 3 عدد
نوع باتری: 3 سلولی یا 4 سلولی یا 6 سلولی یا 8 سلولی یا 9 سلولی یا 10 سلولی یا 12 سلولی
شارژدهی باتری: اگر کاملا سالم باشه بین حداقل 4 و حداکثر تا 6 ساعت جواب میده ( بسته به نوع استفاده و همچنین تنظیمات نور )
توضیحات باتری: لیتیوم-یون پلیمر
سیستم عامل اورجینال: ویندوز ویستا یا ویندوز سون
اقلام همراه لپ تاپ: کارتن + شارژر + کابل برق + ریموت کنترل اورجینال + قلم دیجیتال ( قلم نوری ) + قطعه پلاستیکی جهت قرار گرفتن به جای DVD-RW برای سبک تر شدن + DVD های مربوط به درایورها و بکاپ از ویندوز اورجینال + کاتالوگ های راهنما

خب دوستان من این لپ تاپو حتما میخوام...
میخوام کاملا سالم و سلامت باشه ، ترجیحا باز شده و تعمیری نباشه یا اگر هست تعمیرش از قبیل چیپ گرافیک نبوده باشه و مشکل جدی نداشته باشه ، مانیتورش از لحاظ تاچ مشکلی نداشته باشه ، ریموت کنترل ، قلم دیجیتالی ( نوری ) و دی وی دی رایتر اورجینال خودش باشه ( اگر شارژر و باتریشم اورجینال باشه بهتره اگر نبود مشکلی نیست در کل ترجیح میدم اورجینال باشه )
هر چی ترو تمیز تر و کم خش یا بی خش تر باشه بهتره
کارتن داشته باشه بهتره اگر نداشته باشه هم مهم نیست فقط فروشنده محترم باید زحمت بکشه یه کپی از کارت ملیش بفرسته برای اینکه مشکلی پیش نیاد...
قیمت هم توافقی...توی پیام خصوصی در مورد قیمت با هم به توافق میرسیم...
من مشتری واقعی این لپ تاپ هستم...
منتظرم ممنون.

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    131.1 KB · نمایش ها: 21
  • 2.jpg
    2.jpg
    138.2 KB · نمایش ها: 19
  • 3.jpg
    3.jpg
    346.1 KB · نمایش ها: 18
  • 4.jpg
    4.jpg
    192.7 KB · نمایش ها: 22
  • 5.jpg
    5.jpg
    153.1 KB · نمایش ها: 18
Last edited:

mohammadtavakol

Registered User
لایک‌ها
17

Ellipsis

Registered User
لایک‌ها
116
برادر دست روی بد زیرخاکی گذاشتی ، با توجه به عمر این مدل دستگاه ها و مشکلاتی که از بابت برد دارن، دستگاه سالمو تعمیر نشده فکر نمی کنم گیر بیاری اگرم واقعا تعمیر نشده باشه به احتمال زیاد دست شما خیلی زود این اتفاق می افته براش و خرج رو دستت می زاره.
دوستانه توصیه می کنم قید خرید این مدل دستگا رو بزن.

mohammadtavakol

Registered User
لایک‌ها
17
برادر دست روی بد زیرخاکی گذاشتی ، با توجه به عمر این مدل دستگاه ها و مشکلاتی که از بابت برد دارن، دستگاه سالمو تعمیر نشده فکر نمی کنم گیر بیاری اگرم واقعا تعمیر نشده باشه به احتمال زیاد دست شما خیلی زود این اتفاق می افته براش و خرج رو دستت می زاره.
دوستانه توصیه می کنم قید خرید این مدل دستگا رو بزن.
درود حرف شما درست شاید لپ تاپ شاخی نباشه اما بلاخره سالمش هم موجوده البته دست من هیچوقت از این اتفاقات نمیوفته من خیلی رعایت وسایل دیجیتال رو میکنم علی الخصوص لپ تاپ ، تبلت ، موبایل حالا شاید یه مقداری با پی سی کُشتی بگیرم :D ولی با وسایل دیگه کلا خوب تا میکنم
نظر شما قابل احترامه اما بنا به دلایل شخصی یه دونشو حتما میخوام
ممنون

mohammadtavakol

Registered User
لایک‌ها
17
یک عدد لپ تاپ HP TouchSmart TX2 خریداریم!
اگه داری بیار میخرم! :D;)o_O:general208::general711::general601::cool::rolleyes:

athlon64x2

Registered User
لایک‌ها
23
دوست عزیز
من یک عدد دارم بسیار کم کارکرد نه باز شد و نه مشکلی داره فقط ویندوزش که ارژینال ویستا بود رو عوض کردم و ویندوز 7 ریختم
دستگاه رو وقتی ایران نبودم از سایت اچ پی خریدم فاکتور خرید از سایت و ... همه موجوده
البته کانفیگ سفارشیه و هم مودم داره و هم شناسایی اثر انگشت
سی پی بو هم بالاترین اتلون توریون ممکنه که روی این بدنه بود یعنی 2.3 هست
4 گیگ رم و 250 هارد. کوچکترین ضربه تعمیر و ... هم نداشته
کارتن و کاتالوگ و فاکتور و هرچیری تو کارتونش بوده (منجمله یه قطعه پلاستیکی که جای سی دی درایو قرار میگیره که برای حمل و نقل سبک تر بشه) موجوده
باتریش 3 سل هست و کاملا سالمه اوایل 2 ساعت نگه میداشت الان حدود 1 ساعت و 20 دقیقه
یه پروتکتور صفحه هم هدیه روش اومد که از لحظه اول روی اسکرینش بوده و خط و خش ابدا نداره. قلمش هم کاملا نو و سالمه. بدنه هم کوچکترین مشکلی نداره و ابدا هم باز نشده.

اگر قیمت مناسبی مد نظرتون هست بفرمایید که عکس و مشخصات هم بفرستم (شامل تست هارد که ساعت کارکرد کل لپتاپ هم همونه)
فقط چون دنبال خریدش هستید گفتم آپگرید کنم وگرنه برای فتوشاپ باتوجه به ساپورت دوگانه قلم+انگشت و حساسیت به فشار به نسبت قیمتش فوق العادست

موفق باشید

mohammadtavakol

Registered User
لایک‌ها
17
دوست عزیز
من یک عدد دارم بسیار کم کارکرد نه باز شد و نه مشکلی داره فقط ویندوزش که ارژینال ویستا بود رو عوض کردم و ویندوز 7 ریختم
دستگاه رو وقتی ایران نبودم از سایت اچ پی خریدم فاکتور خرید از سایت و ... همه موجوده
البته کانفیگ سفارشیه و هم مودم داره و هم شناسایی اثر انگشت
سی پی بو هم بالاترین اتلون توریون ممکنه که روی این بدنه بود یعنی 2.3 هست
4 گیگ رم و 250 هارد. کوچکترین ضربه تعمیر و ... هم نداشته
کارتن و کاتالوگ و فاکتور و هرچیری تو کارتونش بوده (منجمله یه قطعه پلاستیکی که جای سی دی درایو قرار میگیره که برای حمل و نقل سبک تر بشه) موجوده
باتریش 3 سل هست و کاملا سالمه اوایل 2 ساعت نگه میداشت الان حدود 1 ساعت و 20 دقیقه
یه پروتکتور صفحه هم هدیه روش اومد که از لحظه اول روی اسکرینش بوده و خط و خش ابدا نداره. قلمش هم کاملا نو و سالمه. بدنه هم کوچکترین مشکلی نداره و ابدا هم باز نشده.

اگر قیمت مناسبی مد نظرتون هست بفرمایید که عکس و مشخصات هم بفرستم (شامل تست هارد که ساعت کارکرد کل لپتاپ هم همونه)
فقط چون دنبال خریدش هستید گفتم آپگرید کنم وگرنه برای فتوشاپ باتوجه به ساپورت دوگانه قلم+انگشت و حساسیت به فشار به نسبت قیمتش فوق العادست

موفق باشید

درود برای شما پیام خصوصی ارسال کردم منتظر جوابتون هستم
با تشکر.

athlon64x2

Registered User
لایک‌ها
23
درود بر شما
چشم حتما عکس ارسال میکنم. متاسفانه ماموریت هستم و کامپیوتر تهران هست
در ضمن دیشب اشتباه عجیب کردم. ویندوز 8.1 و kubuntu ریختم به جای ویستا اما فایلهای مرتبط با ویستا ارزینال رو نگه داشتم که البته به درد نمیخورن از بس این ویندوز مزخرف بود
کل قابلیت ها با نصب 8.1 کار میکنه و تمام درایورها رو دانلود کرد و نصب کرد و تاچ رو هم همینطور

mohammadtavakol

Registered User
لایک‌ها
17
درود بر شما
چشم حتما عکس ارسال میکنم. متاسفانه ماموریت هستم و کامپیوتر تهران هست
در ضمن دیشب اشتباه عجیب کردم. ویندوز 8.1 و kubuntu ریختم به جای ویستا اما فایلهای مرتبط با ویستا ارزینال رو نگه داشتم که البته به درد نمیخورن از بس این ویندوز مزخرف بود
کل قابلیت ها با نصب 8.1 کار میکنه و تمام درایورها رو دانلود کرد و نصب کرد و تاچ رو هم همینطور
درود مجدد باشه مشکلی نیست کی بر میگردید تهران ؟ قیمت مد نظرتون رو هم توی پیام خصوصی بگید با هم راه میایم
من الان دارم میرم بیرون از منزل کاری دارم انجام میدم و شب گمونم اطراف ساعت 10 بر میگردم اگر طی این چند ساعت اومدید و نبودم ببخشید
کاری هم داشتید با شماره همراهم که توی پیام خصوصی براتون گذاشتم اس ام اس بزنید یا تماس بگیرید جواب میدم حتما
شما هم اگر مشکلی نیست براتون شماره همراهتون رو بزارید توی پیام خصوصی تا در صورت عدم دسترسی به شما از طریق سایت بتونم باهاتون تماس بگیرم یا اس ام اس بدم
با تشکر.

plaxis

Registered User
لایک‌ها
70
قیمت این لپ تاپ چقدره ؟ فکر کنم یکی از دوستانم داره

mohammadtavakol

Registered User
لایک‌ها
17
قیمت این لپ تاپ چقدره ؟ فکر کنم یکی از دوستانم داره
درود بستگی به کانفیگ و تمیز بودنش داره
حدودا از 650 تا 800 - 850 البته علاوه بر کانفیگ عوامل دیگه ای چون تعمیری نبودن ، داشتن کارتون و ... روی قیمتش تاثیر گذار هستش که میتونه قیمت رو بالاتر هم ببره
حالا شما از دوستتون بپرسید ببینید قصد فروش دارن ؟ در مورد کانفیگ به صورت کامل ازشون آمار بگیرید همچنین وسایلی که همراه لپ تاپ هست ، کارتون داره یا خیر
از خودشونم مبلغ مورد نظرشون رو بپرسید و به من خبر بدید
منتظر خبر شما هستم دوست عزیز
باتشکر.

architect67

Registered User
لایک‌ها
308

mohammadtavakol

Registered User
لایک‌ها
17
موجود دارین؟

درود بله موجود داشتن بهشون پی ام بزنید باهاشون صحبت کنید ایشون وارد کننده این مدل لپ تاپ ها هستن
فقط اگر جسارت نباشه برای اینکه تاپیک از هدف اصلیش دور نشه بقیه صحبت و سوالاتون رو توی پیام خصوصی به این بنده خدا مطرح کنید
تشکر.

mohammadtavakol

Registered User
لایک‌ها
17
یک عدد لپ تاپ HP TouchSmart TX2 خریداریم!:D:general208::general711:;):cool::rolleyes:o_O:general601:
منتظر شما فروشنده ی عزیز میباشیم!:D:general601::rolleyes::cool:;):general711:eek:_O:general504:

mohammadtavakol

Registered User
لایک‌ها
17
هی آقا کجا کجا ؟:D
HP TocuhSmart TX2 داری؟ بیار میخرم به خدا!:D:general208:

بالا