برگزیده های پرشین تولز

خریدار وب سایت تا 40 میلیون تومان

rezaei_sm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب ، من هر طور میخوام نسل قدیمی رو قانع کنم که درآمد دارم با این کار ، اونها قبول نمی کنند...مجبورم این کار رو بیخیال بشم .. چون واقعا وقتشو ندارم.ضمنا خودتو رو بذارید جای من ، وقتی رفتم خواستگاری و اینو گفتم ...پدرش خانمم گفتند خودم برای شما کار پیدا میکنم...اما این کاری که شما میکنی ، نیم کار هم نیست
حالا من چی بهشون بگم ؟
تازه هر چی میگم نتورک مارکتینگ هست...کو گوش شنوا

mamini69

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان.

خریدار سایت با درآمد ماهیانه بالا هستم.
تا 40 میلیون تومان هم می توانم هزینه کنم.
درصورتی که پیشنهادی دارید لطفا ارسال کنیم.

دوستان لطفا خواهشا فقط اسپم نکنید و پیشنهادهای الکی و سنگ مفت گنجشک مفت هم نفرستید.
من سالهاست توی نت هستم و از این بابت خوب می تونم تشخیص بدم که پیشنهاد سرکاری هست یا خیر.
ضمنا برای توافق باید مدارک کامل ارائه بشه که اثبات کنه سایت درآمد ماهیانش چقدر هست.

تشکر.

سلام

شما که این بودجه رو برای خرید در نظر گرفتید اگه یه دامنه بخرید و سایتی با این بودجه تاسیس کنید بهتره و هم ریسکش پایینه!!!

من دامنه فارسی سایت توئیتر را برای شما پیشنهاد می کنم که دات کام هستش و به زبان فارسی و هم نام سایت معروف توئیتر

آدرس هم : com.توئیتر.www

قیمت توافقی....مناسب برای سایت اجتماعی

searching

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از دوستان بابت ارسال پیشنهاداتشون در تاپیک و پی ام ولی هیچ کدوم بنظرم با بودجه من همخوانی نداشت.
نه از نظر کمبود بودجه برای پیشنهادها بلکه برای این بودجه زیاد هم بود :lol: لطفا پیشنهادهای بهتری ارسال کنید.

یک چیزی رو من اضافه کنم. من الان خودم چندین سایت سودده دارم و اکثرا بالا 1 تومن ماهیانه درآمد دارن. مدیریت سرور رو به صورت حرفه ای بلدم و با هرچیزی در مورد وب که بگید آشنایی و بعضا تسلط کامل دارم. خوب می دونم با یک دهم این بودجه میشه هر سایتی رو راه انداخت. دنبال سایت های ناموفق یا نا آشنا نمی گردم چون با یک دهم و شاید کمتر هم میشه مشابهش را راه انداخت. دنبال سایت برند شده و جا افتاده می گردم. این رو در نظر داشته باشید.

Last edited:

mamini69

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون از دوستان بابت ارسال پیشنهاداتشون در تاپیک و پی ام ولی هیچ کدوم بنظرم با بودجه من همخوانی نداشت.
نه از نظر کمبود بودجه برای پیشنهادها بلکه برای این بودجه زیاد هم بود :lol: لطفا پیشنهادهای بهتری ارسال کنید.

یک چیزی رو من اضافه کنم. من الان خودم چندین سایت سودده دارم و اکثرا بالا 1 تومن ماهیانه درآمد دارن. مدیریت سرور رو به صورت حرفه ای بلدم و با هرچیزی در مورد وب که بگید آشنایی و بعضا تسلط کامل دارم. خوب می دونم با یک دهم این بودجه میشه هر سایتی رو راه انداخت. دنبال سایت های ناموفق یا نا آشنا نمی گردم چون با یک دهم و شاید کمتر هم میشه مشابهش را راه انداخت. دنبال سایت برند شده و جا افتاده می گردم. این رو در نظر داشته باشید.

دامنه فارسی توئیتر به دردتون نمیخوره؟؟؟؟ اگه با این دامنه سایتی تاسیس بشه تو مدت کمی قابلیت برند شدن داره؟؟؟قیمت هم توافقیه گفتم.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
دنبال سایت برند شده و جا افتاده می گردم.

سایت برند شده که 40 تومن نیست رفیق.:blush:

اگه سایت برند شده میخوای پرشین تولز رو بخر یا پی س ورلد

تا اونجا من اطلاع دارم فکر کنم پی سی ورد بالای 40 میلیون در ماه فقط از فروشگاه درامد داره . تبلیغات و غیره بماند

searching

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت برند شده که 40 تومن نیست رفیق.:blush:

اگه سایت برند شده میخوای پرشین تولز رو بخر یا پی س ورلد

تا اونجا من اطلاع دارم فکر کنم پی سی ورد بالای 40 میلیون در ماه فقط از فروشگاه درامد داره . تبلیغات و غیره بماند
من الان هرچی بگم باز یک چیزی از توش در میارید! نه من الان میخوام برم مایکروسافتو بخرم با 40 تومن:eek:

سید مهدی

Registered User
لایک‌ها
500
عزیز بهتره شما خودتون برین سایت هایی که مدنظرتون هست رو ایمیل بدین
تو پرشین تولز اکثرشونو نمیتونین پیدا کنین ;)

arash r

Registered User
لایک‌ها
34
دامنه فارسی توئیتر به دردتون نمیخوره؟؟؟؟ اگه با این دامنه سایتی تاسیس بشه تو مدت کمی قابلیت برند شدن داره؟؟؟قیمت هم توافقیه گفتم.

برادر من اصلا قابلت برند نداره اول که کلا دامنه فارسی بدرد نمیخوره دوما خیلی ها بلد نیستن ئ رو بنویسن باکیبورد

saadatieathar

Registered User
لایک‌ها
17
سايت هايي كه برند شده باشه كه مطمئنا درآمد خوبي داره و كسي حاضر نميشه بفروشه.
به نظر من اگر روي ايده ها كار كنيد بهتره،هستند سايت هايي كه ايده به اشتراك مي ذارن.سايت هاي كاربر محور يا وب سرويس مثلا مثل سرويس آمارگير سريع مي تونن موفق بشند.
يعني شما مثلا شما يك ايده خوب پيدا كنيد بعد با يه سرما خيلي كمتر راه اندازي كنيد،بعد اين سرمايه اي رو كه داريد هزينه تبليغات كنيد.خيلي زود جواب مي گيريد.
ببخشيد پر حرفي كردم توي تاپيكتون :)

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
وب فارسی ریسکش خیلی بالاست مخصوصا که شیلترینگ افتاده دست یک عده بچه که دارن درآمد زایی میکنن کافیه گوشه چشمی به سایتی که با هزار زحمت خرج آوردی بالا بندازن تا نابودت کنن مثلا نمونه parstools.com یا خیلی از سایتهایی که سایه سیاه کثیف این نهاد بی درو پیکر خواب خوش ازشون گرفته یا مثلا فروشگاههای اینترنتی که جدیدا گیر دادن یکی نیست بگه کجاتون تمیز (خدابیامرز حجازی) با همین مبلغت که میشه 10 هزار دلار به بالا با فکر درآمد دلاری کسب کن هم از موهبت آغایون بی کله دلار روز به روز میره بالا هم شب سرت میزاری روی متکا خواب خوش میبینی تو گور شیترینگ و بچه هاش فاتحه :D

hamidfarhadi

Registered User
لایک‌ها
16
سلام دوستان.

دوستان لطفا خواهشا فقط اسپم نکنید و پیشنهادهای الکی و سنگ مفت گنجشک مفت هم نفرستید.
من سالهاست توی نت هستم و از این بابت خوب می تونم تشخیص بدم که پیشنهاد سرکاری هست یا خیر.
ضمنا برای توافق باید مدارک کامل ارائه بشه که اثبات کنه سایت درآمد ماهیانش چقدر هست.

تشکر.

http://forum.persiantools.com/t338693.html

سلام
لطفا این صفحه رو مطالعه کنید

Nart

Registered User
لایک‌ها
297
دوست عزیز شما اگه از پایه بدین براتون طراحی کنن و به سلیقه خودتون باشه بهتر ازینه که آمادشو بخرین اینحوری پشتیبانی هم میشه از طرف نویسنده

golro

Registered User
لایک‌ها
67
اگر واقعا می خوای کار کنی پیام بده
به این ای دی : imagetocarpet

mehdi136/8

Registered User
لایک‌ها
53
با 40میلیون خیلی کارا میشه کرد که سوددهی بالا باشه.
کسی ایده هاشو لو نمیده معمولاً تا زمانی که سرمایش جور شه و خودش تک و بی دغدغه از نق زدنهای شریک و سوددهی حداقل دوبرابری با خیال راحت به چک کردن حساب بانکیش بپردازه!
مثلاً یکی از ایده های بنده فعالیتی هست که نهایت 10میلیون سرمایه لازم دارم اما مطمئنم در بدترین حالتش از ماههای سوم-چهارم به بعد کم کمش 5میلیون دارم!
اما فعلاً سرمایه نداشته بیدم!
بنظر من دنبال ایده های خوب بگردید و روی 5-6تاش حداقل سرمایه گذاری کنید تا ریسک در سوددهی به حداقل برسه.
یه سایت برند هم هرگز 40تومن نیست مثل ملک میمونه طرف میاد اصولی 20تومن خرجش میکنه 200تومن هم نمیفروشه!

mohammad6221

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.

تشکر.

سلام -
صفایی هستم - کارشناس ارشد فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک و دانشجوی دوره دکتری نرم افزار
اگر توان هزینه تا 40 تومان را دارید بهتر هست که بنگاه اقتصادی اینترنتی تاسیس کنید تا اینکه یک سایت خریداری کنید.
طرح های بسیار بهتری هستند که می شود همکاری بهتری داشت و درآمد بالاتری تا حدود 50 تا 60 ملیون تومان در ماه را داشت.(بسته به توان شما!)
طرح هایی که بهتر از یک فروشگاه :D یا از این دست طرح های ابتدایی هستند.
این شماره همراه بنده هست. اگر فکر می کنید که جدی هستید تو این بحث و همچنان دنبال این قبیل طرح ها هستید
به بنده افتخار بدهید و تماس بگیرید. (یا پیامک بدید که تماس بگیرم خدمتتون)
09124082822
دقت داشته باشید که مدارک که برای اثبات درآمد زایی نیاز هستند را با مهر و تایید کمیسیون نرم افزار استانی بالاترین مرجع تایید نرم افزار ارائه خواهم داد.
در ضمن تقاضا دارم که حتما با یک کارشناس خبره مشورتی راجع به طرح بنده داشته باشید و از کلام عوام که اطلاعاتی ندارند پرهیز کنید.
ارادتمند شما - مخترخ اختراع ملی سیستم SIIS

Last edited:

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
ویرایش

Last edited:

patteerr2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
تجربه نشان داده اینگونه تاپیک ها بطور رمزآلودگی زیرخاکی شدند . نه استارتر پشتشو گرفته و نه کاربر گل و گلاب اسپمر محترمی همچون من !!

aliasghar29

Registered User
لایک‌ها
165
ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็
سلام.روزی 50تا از این تاپیکا تو این تالار میزارن.1دونشم اوکی نمیشه.هر کی تا بیکار میشه میات میگی میخوام nتومان بدم وب بخرم.داداش من شما هم اگه 40 ت داری بزار بانک سودشو بخور.نه برو تا کار ازاد در امدش بیشتره.خسته شدیم از این تاپیکا خداییش.

راست میگه 520 تومن ماهیانه بهتون سود میده حالا هر وقت هم که بخواهید میتونید پولتون رو بردارید

alisorkhposh

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان.

تشکر.

اقا اين درخواست شما دو حالت داره
1- اينکه شما تو خواب کابوس ديدي اومدي اين تايپيکو زدي اشتباهي حالا توش موندي:D

2- اينکه وضع ماليت روبراهه که بجاي راه اندازي ايده خودت ميخواي ي شبه ره صد ساله رو بري:D

والا اگه وضع ماليت خوبه بيا با من ي پيشنهاد بت ميدم کفت ببره
اما نه اوني که تو فکره تو ميگنجه
مثلا سايت کلوب رو بخري 40 تومن ماهي 50 تومن دراري:D
به هرحال اگه واقعا دوس داري هم پول خوب دراري هم مشهور شي بيا کوچکترين پيشنهاد رو بهت ميدم اما سوداورترين کار برات بشه
خواستي ياهو پي ام بده
MY ID YAHOO: Ali_sorkhposh

سلام دوستان.

تشکر.

اقا اين درخواست شما دو حالت داره
1- اينکه شما تو خواب کابوس ديدي اومدي اين تايپيکو زدي اشتباهي حالا توش موندي:D

2- اينکه وضع ماليت روبراهه که بجاي راه اندازي ايده خودت ميخواي ي شبه ره صد ساله رو بري:D

والا اگه وضع ماليت خوبه بيا با من ي پيشنهاد بت ميدم کفت ببره
اما نه اوني که تو فکره تو ميگنجه
مثلا سايت کلوب رو بخري 40 تومن ماهي 50 تومن دراري:D
به هرحال اگه واقعا دوس داري هم پول خوب دراري هم مشهور شي بيا کوچکترين پيشنهاد رو بهت ميدم اما سوداورترين کار برات بشه
خواستي ياهو پي ام بده
MY ID YAHOO: Ali_sorkhposh

بالا