برگزیده های پرشین تولز

خریدار وب سایت تا 40 میلیون تومان

میکرو

Registered User
لایک‌ها
119
وب فارسی ریسکش خیلی بالاست مخصوصا که شیلترینگ افتاده دست یک عده بچه که دارن درآمد زایی میکنن کافیه گوشه چشمی به سایتی که با هزار زحمت خرج آوردی بالا بندازن تا نابودت کنن مثلا نمونه parstools.com یا خیلی از سایتهایی که سایه سیاه کثیف این نهاد بی درو پیکر خواب خوش ازشون گرفته یا مثلا فروشگاههای اینترنتی که جدیدا گیر دادن یکی نیست بگه کجاتون تمیز (خدابیامرز حجازی) با همین مبلغت که میشه 10 هزار دلار به بالا با فکر درآمد دلاری کسب کن هم از موهبت آغایون بی کله دلار روز به روز میره بالا هم شب سرت میزاری روی متکا خواب خوش میبینی تو گور شیترینگ و بچه هاش فاتحه :D

لایک +

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
یه نگاهی به تاریخ تاپیک و تعداد نوشته های استارتر بندازید دیگه این تاپیک های زیر خاکی رو بالا نمیارید:blush:

yavari2010

Registered User
لایک‌ها
7
آقا برت پخ گذاشتم حتما بخون جواب بده

دوست عزیز همه اینایی که بهت پیشنهاد میدن شاید به کارت نیاد من 3 تا سایت خواستی میگم که درامد زا ست ولی کم و با پول خیلی خیلی خیلی کمتر ازون چیزی که گفتیه و میتونه بجای اینکه یک سایت بگیری 40 ملیون این جور سایت هایی که میگم بگیری و با هزینه خیلی کم خود بیاریش اون چیزی که میخوای

پیام گر

معرف

پزشکان

2تا دامنه هم دارم که برای 2 تا شرکت قدر پوشاکه میتونی باهاشون تماس بگیری و بگی و پوشاکشون رو اینترنتی براشون بفروشی
شاید بگی خودم چرا این کارو نمیکنم چون من خودم آشنام و نمیتونم

پوشاک پاتن جامه دات کامش برای منه و پوشاک هاکوپیان دات آی آرش
بازم شما صاحب اختیاری

Last edited:

toppatogh

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام - من مدیر سایت شادانه هستم - شادانه,آگهی استخدام سال 92 ,دانلود آهنگ جدید,اس ام اس جدید,عکس,یارانه های فروردین 92,نوروز 92 - آلکسا ایران : 550 - الکسا جهانی : 26 هزار - ورودی گوگل 10 هزار - بازدید + 30 هزار - درآمدش از همکاری در فروش 1 میلون در ماه هست - اما من 6 ماه تبلیغات پاپ اپ رو هم واگزار میکردم که از اون هم ماهیانه 500 میگرفتم -+ تبلیغات متنی که هر ماه 5 لینک متنی هم میگیره مشتری ایت تبلیغ متنی الان 1 ساله داره کار میکنه - هاست از نت افراز هست که ماهیانه 89 هزار تومان هستش خیلی خوب داره جواب میده رو سایت - تعداد مطالب 15 هزار تا - وردپرس هستش- حتی 1 عدد اخطار فیلتر نداره - سابقه 3 ساله - با یه گروپ 7 هزار نفری - قیمت 9 میلیون تومان - در صورت تمایل تماس بگیر - 09189598867 -سعید حسینی

Last edited:

filmday

Registered User
لایک‌ها
14
سایت فیلم تو فیلم با درآمد ماهیانه حدود یک میلیون تومن
حدود یک میلیون و هفتصد هزار تومن محصولات سایته که در اختیار خریدار قرار میگیره
به سیستم خرید ایران مارکت سنتر متصل بوده و به دلیل مشغله ی زیاد پنل خرید پستیم رو بستم چون وقت نداشتم سفارشها رو آماده کنم که بعد از فروش سایت با اسم و شماره حساب خود خریدار به پنل COD ایران مارکت متصل میکنم که تو پنج هزار سایت هم تبلیغ میشه
دراین صورت فقط کسی که سایت رو میخره باید کار رایت فیلم رو انجام بده و مامور پست دم در منزل فیلم ها رو تحویل میگیره و به مقصد میرسونه و مبلغ به شما داده میشه
در حال حاضر حدود یک میلیون و دویست هزار تومن سفارش آماده به ارساله یعنی همین اول کار بعد خرید سایت این مقدار فروش داری

hamidman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروش سایت تفریحی و سرگرمی nazpatogh.com نازپاتوق.کام

با ایمیل [email protected] تماس بگیرید.

قیمت سایت : 4 میلیون تومن

دریافت اطلاعات سایت با ایمیل

mohama226

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.روزی 50تا از این تاپیکا تو این تالار میزارن.1دونشم اوکی نمیشه.هر کی تا بیکار میشه میات میگی میخوام nتومان بدم وب بخرم.داداش من شما هم اگه 40 ت داری بزار بانک سودشو بخور.نه برو تا کار ازاد در امدش بیشتره.خسته شدیم از این تاپیکا خداییش.

کاملا موافقم

javadr4

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
سایت www.pishropric.ir تازه طراحیش کامل شده
ما میتونیم روی این سایت سئو کار کنیم
همچنین در صورت نپسندیدن قالبش میتونیم یه قالب دیگه براتون بزنیم
همه قیمتها تو این سایت از منبع موثق گرفته میشه مثلا قیمت طلا و سکه و ارز از بانک مرکزی گرفته شده به خاطر همین فیلترینگ ایران بابت این سایت حتی تقدیر نامه داده به ما
این سایت حالا چیزی نشده خیلی بازدید داره و اگه واقعا کسی علاقه مند هست درامد خوبی داشته باشه میتونه رو این سایت حساب باز کنه
در ضمن ادرس سایت به دامنه دلخواه شما تغییر خواهد یافت
قیمت 700 هزار تومان
قیمت از هر جا میخواید بپرسید مناسبه
برای اطلاعات بیشتر با 09355214056 تماس بگیرید
ادرس سایت شرکت ما:طراحی سایت , پشتیبانی , پورتال , پیشرو انفورماتیک
ادرس سایت فروشی:نرخ ارز , قیمت طلا و سکه , آهن آلات , موبایل , خودرو - پیشرو قیمت

pcyord

Registered User
لایک‌ها
363
کسی که سایت 40 میلیونی داشته باشه اینجا فعالیت نمیکنه
اینجا فوقش طرف یه دامین شاخ داره :D

javadr4

Registered User
لایک‌ها
0
ببخشید e اخر ادرس جا مونده
pishroprice.ir