برگزیده های پرشین تولز

خریدار وب سایت تا 40 میلیون تومان

searching

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.

خریدار سایت با درآمد ماهیانه بالا هستم.
تا 40 میلیون تومان هم می توانم هزینه کنم.
درصورتی که پیشنهادی دارید لطفا ارسال کنیم.

دوستان لطفا خواهشا فقط اسپم نکنید و پیشنهادهای الکی و سنگ مفت گنجشک مفت هم نفرستید.
من سالهاست توی نت هستم و از این بابت خوب می تونم تشخیص بدم که پیشنهاد سرکاری هست یا خیر.
ضمنا برای توافق باید مدارک کامل ارائه بشه که اثبات کنه سایت درآمد ماهیانش چقدر هست.

تشکر.

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
سلام.روزی 50تا از این تاپیکا تو این تالار میزارن.1دونشم اوکی نمیشه.هر کی تا بیکار میشه میات میگی میخوام nتومان بدم وب بخرم.داداش من شما هم اگه 40 ت داری بزار بانک سودشو بخور.نه برو تا کار ازاد در امدش بیشتره.خسته شدیم از این تاپیکا خداییش.

hamidreza-p

Registered User
لایک‌ها
158
سلام.روزی 50تا از این تاپیکا تو این تالار میزارن.1دونشم اوکی نمیشه.هر کی تا بیکار میشه میات میگی میخوام nتومان بدم وب بخرم.داداش من شما هم اگه 40 ت داری بزار بانک سودشو بخور.نه برو تا کار ازاد در امدش بیشتره.خسته شدیم از این تاپیکا خداییش.
سلام
تا حدی تایید می شه.
ولی انشاالله این یکی اونجوری نباشه!

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
سلام دوستان.

خریدار سایت با درآمد ماهیانه بالا هستم.
تا 40 میلیون تومان هم می توانم هزینه کنم.
درصورتی که پیشنهادی دارید لطفا ارسال کنیم.

دوستان لطفا خواهشا فقط اسپم نکنید و پیشنهادهای الکی و سنگ مفت گنجشک مفت هم نفرستید.
من سالهاست توی نت هستم و از این بابت خوب می تونم تشخیص بدم که پیشنهاد سرکاری هست یا خیر.
ضمنا برای توافق باید مدارک کامل ارائه بشه که اثبات کنه سایت درآمد ماهیانش چقدر هست.

تشکر.

از تعداد پست ها کاملا مشخصه نیاز نبود بگید .:blink:

PEUGEOT

Registered User
لایک‌ها
1,145
:blink:

تاریخ عضویتOct 2008

peymanforceman

Registered User
لایک‌ها
24
با این مبلغ بهتره خودت رو یک سایتی سرمایه گذاری کنی و بیاریش بالا ، احتمالا ارزونتر هم میوفته . فقط سعی کن یک فکر خوب داشته باشی و سرمایه گذاری خوبی روش انجام بدی

rezagfa

Registered User
لایک‌ها
295

fractal

Registered User
لایک‌ها
1

کاملا تاِیید نمیشه
حالا چون یکی یه بار از این پست زده دیگرون نباید بیان درخواست بدن
جای همچین درخواستی همین جاست میخواید بره سر بازار مسگرا؟
ما هم از کسایی که الکی پست میزارن خداییش خسته شدیم
اگه پیشنهادی دارید براش بفرستید
اگه نه خموش

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060

از همه جالبتر اینکه کلی سایت برای فروش هست هیچ کدومو نپسندیده . دنبال مورد جدید هست :snitch:

rezaei_sm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من درآمد ماهیانه ام حدود 600-800 از سفارشات و 400 هم از خود پروژه های آماده در سایت هست
مدارک کامل+سند واریزی +پروانه کسب کار+ سایت و تاریخ آن+و کلیه چیزهایی که لازم رو هم دارم
ضمنا اصل کار من با سایت و خط تلفن و مجموعه پروژه هامه
قیمت اون رو توی همین سایت زده بودیم 7 میلیون که تا 5 میلیون هم مشتری داشتم...برای کارم هم تعهد محضری میدم یک ماهه ..اگر درآمد اون شکلی نبود که شما انتظارشو داری ، و تعداد زنگ خورها کمتر از روزی 20 تا بود ، من هزینه شما + جریمشو برمیگردونم
دلیل فروشم هم تغییر شغل و اینکه کار دولتی پیدا کردم
فروشگاه اینترنتی دانشجو شاپ گچساران
من کلیه ی چیزهای موجود رو به شما تقدیم میکنم + آموزش رایگان 4-5 ساعته ی کار
در صورت توضیحات بیشتر به ایمیل من
[email protected]
پیام بدین ..مرسی

سلام
من درآمد ماهیانه ام حدود 600-800 از سفارشات و 400 هم از خود پروژه های آماده در سایت هست
مدارک کامل+سند واریزی +پروانه کسب کار+ سایت و تاریخ آن+و کلیه چیزهایی که لازم رو هم دارم
ضمنا اصل کار من با سایت و خط تلفن و مجموعه پروژه هامه
قیمت اون رو توی همین سایت زده بودیم 7 میلیون که تا 5 میلیون هم مشتری داشتم...برای کارم هم تعهد محضری میدم یک ماهه ..اگر درآمد اون شکلی نبود که شما انتظارشو داری ، و تعداد زنگ خورها کمتر از روزی 20 تا بود ، من هزینه شما + جریمشو برمیگردونم
فروشگاه اینترنتی دانشجو شاپ گچساران
من کلیه ی چیزهای موجود رو به شما تقدیم میکنم + آموزش رایگان 4-5 ساعته ی کار
در صورت توضیحات بیشتر به ایمیل من
[email protected]
پیام بدین ..مرسی

cup

Registered User
لایک‌ها
111
سلام
به نظر شما كار دولتي بهتر از اين كار شماست؟

l3al3ak.kral

Registered User
لایک‌ها
113
سلام
به نظر شما كار دولتي بهتر از اين كار شماست؟

صلاح مملکت خویش خسروان دانند
3.gif

بالا