برگزیده های پرشین تولز

خریدار پردازنده لپ تاپ i3 - i5 - i7 نسل اول

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
به نام خدا

سلام دوستان عزیز
خریدار پردازنده لپ تاپ نسل اول ( Socket G1 / rPGA988A ) هستم ، یکی از مدل های زیر ( به ترتیب الویت )

i7-640M
i7-620M
i5-580M
i5-560M
i5-540M
i5-520M
i5-480M
i5-460M
i5-450M
i5-430M
i3-390M

CPU.jpg

لطفا اگر موردی را جهت فروش پیشنهاد دادید ، قیمت را هم اعلام کنید

Last edited:

the raven

Registered User
لایک‌ها
644
درود عزیز
این مورد موجوده به کارتون اومد در خدمتم

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
درود عزیز
این مورد موجوده به کارتون اومد در خدمتم
سلام
تاپیک فروش شما را قبلا دیده بودم ، ممنونم عزیز
ضعیف تر از i5 به کارم نمیاد ( حتی همون ها هم در زمان حال ضعیف هستن )

سلام
متاسفانه ساپورت نمیکنه
فقط یکی از مدل هایی که لیست کردم به کارم میاد
ممنونم

alimeysam

Registered User
لایک‌ها
5
سلام

منم یکی از اینا رو میخوام

i5-460M
i5-450M

i5-520M یکی توی شهریار تهران داره یک میلیون میفروشه (دندون گرد ) خواستی بگو شماره اش رو بهت بدم

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
سلام

منم یکی از اینا رو میخوام

i5-460M
i5-450M

i5-520M یکی توی شهریار تهران داره یک میلیون میفروشه (دندون گرد ) خواستی بگو شماره اش رو بهت بدم
سلام
i5-520M را آمازون 18 دلار میفروشه که البته همین قیمت در ایران خریدار نداره
من خریدارم و کسی فروشنده باشه قیمت خوب هم میخرم ولی نه به هر قیمتی
عجله ای ندارم ، پیدا کنم میخرم و پیدا هم نکنم مشکلی نیست

alimeysam

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
i5-520M را آمازون 18 دلار میفروشه که البته همین قیمت در ایران خریدار نداره
من خریدارم و کسی فروشنده باشه قیمت خوب هم میخرم ولی نه به هر قیمتی
عجله ای ندارم ، پیدا کنم میخرم و پیدا هم نکنم مشکلی نیست

قیمت 450 تا نهایت 600 تومن برای 580m معقول هستش ولی خب دلالان دندون گرد روی قطعات کم چنبره میزنن

Core i7

Registered User
لایک‌ها
1,116
سلام دوست من چه قیمتی مدنظر دارین تموم گردازنده ها موجوده سالم و تضمینی

Sent from my SM-A6060 using Tapatalk

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
تا زمانی که تاپیک را UP میکنم ، یعنی اینکه تهیه نکردم و همچنان خریدارم

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
i3 370 دارم

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
سلام ، سپاسگزارم
پردازنده i3-370M را در مزایده ایسام به قیمت 100 تومان و ارسال رایگان میتونستم تهیه کنم و البته فروشندش بعد از دوبار مزایده گذاشتن هنوز نتونسته بفروشه و الان هم میتونم خرید کنم ، الویتم گزینه های بهتر هست اما شاید در نهایت به همین مدل ها بسنده کنم

1.png

این مطلب را مینویسم برای دوستانی که این تاپیک را ملاحظه میکنند :

اگر تاکنون موفق به خرید نشدم دلیلش کمیاب یا نایاب بودن و یا در انتظار مال مفت و ارزان بودن نیست .
بیشتر از 50 مورد سری i5 در یکسال اخیر در دیوار ( خصوصا تهران ) دیدم به غیر از ایسام و گروه های تلگرامی و بازارچه ها و ... ، اما به دلیل عدم اعتماد متقابل ، بازارگرمی ، بی اخلاقی و دبه کردن های فروشندگان قید خرید را زدم و به انتظار گزینه هایی در آینده هستم
اکثر مواردی که در دیوار دیدم قیمت 250 تا 400 برای سری i5 بوده که شات گرفتم و قابل اثبات هست ، اما متاسفانه مشکل برای بنده این بوده که تهران نیستم و اکثر آگهی ها تهران و اطرافش بوده و بعد از یکماه حذف شده و فروشنده هم موفق به فروش نشده ( اینقدر که فروشنده داشته ، خریدار نداشته )
مثال های زیادی همراه با اثبات میتونم بزنم از مواردی که بنده پیشنهاد خوب دادم ولی فروشنده به دلایلی از جمله نداشتن قیمت عادلانه ، بازارگرمی ، دبه کردن و بی اخلاقی ، عدم تلاش برای اعتماد سازی و به هر دلیلی ( از جمله تعصبات قومی قبیله ای ) نیومده معامله دوستانه داشته باشیم ، بنده هم حوصله ندارم و وقتی میبینم طرفم اخلاق نداره قید خرید را میزنم و به نوعی قهر میکنم !
نمونه ی زیر دوست گرامی که در این بازارچه مدل i5-540M را پیشنهاد داده و بنده 500 خریدار بودم اما ایشان به دلیل اینکه فکر میکرده میتونه بهتر بفروشه یا به هر دلیلی که ربطی هم به بنده نداره حاضر به فروش نشده ، بعد از دوماه انتظار در ایسام 350 فروخته که 30 تومن هم تعرفه کم شده از این مبلغ ! ( البته ذکر این نکته ضروریست که هر کسی اختیار مال خودش را داره و توقع خاصی هم ندارم ، میتوانستم به همین مبلغ در ایسام خرید کنم ولی به دلیل رفتار فروشنده که از نظر من بازارگرمی کردن بود ، قید خرید از ایشان را زدم )

2.png

بازار کامپیوتر اصفهان میتونم تهیه کنم و اینترنتی هم صحبت کردم اما این دوستان به دنبال کلاس گذاشتن و تخریب شخصیت خریدار هستند ، امر میکنند تماس بگیرید و با خانم فلانی و آقای بهمانی صحبت کنید و سفارش بدید تا قیمت بدیم و پرداخت کنید و بعد در انتظار بمانید تا به دست شما برسونیم !!! در حالی که به تعداد موجود دارند و میتوانند قیمت بدهند و با حفظ شخصیت خریدار بفروشند ( دوره ی کلاس گذاشتن های کودکانه و این مدل کارها تمام شده و شان و شخصیت انسان قابل معامله نیست )
به طور خلاصه اکثر افرادی که خارج از این بازارچه ( خصوصا در گروه های تلگرامی ) دیدم دچار خودشیفتگی و فاقد شخصیت و اخلاق بودند.
به دنبال فردی هستم که در درجه ی اول برای شخصیت و شعور طرف مقابل احترام قائل باشه ، همونطوری که وظیفه ی بنده این هست و برای بنده مسئله ی قیمت کمترین ارزش را در این بین داشته و خواهد داشت . اولین باری که به فکر خرید پردازنده لپ تاپ افتادم سال 96 بود ، اما به صورت جدی از یکسال قبل پیگیر هستم ، عجله ای ندارم و روزی که قسمت باشه تهیه خواهم کرد .

حضرت مولانا میفرماید :
سایه ی حق بر سر بنده بُود - عاقبت جوینده یابنده بُود
گفت پیغمبر که چون کوبی دری - عاقبت زان در برون آید سری

به قول حضرت مولانا ، بالاخره سری از دری برون آید ، اما هنوز درِ درست را نکوبیدم !

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
سلام ، سپاسگزارم
پردازنده i3-370M را در مزایده ایسام به قیمت 100 تومان و ارسال رایگان میتونستم تهیه کنم و البته فروشندش بعد از دوبار مزایده گذاشتن هنوز نتونسته بفروشه و الان هم میتونم خرید کنم ، الویتم گزینه های بهتر هست اما شاید در نهایت به همین مدل ها بسنده کنم

مشاهده پیوست 1265900

این مطلب را مینویسم برای دوستانی که این تاپیک را ملاحظه میکنند :

اگر تاکنون موفق به خرید نشدم دلیلش کمیاب یا نایاب بودن و یا در انتظار مال مفت و ارزان بودن نیست .
بیشتر از 50 مورد سری i5 در یکسال اخیر در دیوار ( خصوصا تهران ) دیدم به غیر از ایسام و گروه های تلگرامی و بازارچه ها و ... ، اما به دلیل عدم اعتماد متقابل ، بازارگرمی ، بی اخلاقی و دبه کردن های فروشندگان قید خرید را زدم و به انتظار گزینه هایی در آینده هستم
اکثر مواردی که در دیوار دیدم قیمت 250 تا 400 برای سری i5 بوده که شات گرفتم و قابل اثبات هست ، اما متاسفانه مشکل برای بنده این بوده که تهران نیستم و اکثر آگهی ها تهران و اطرافش بوده و بعد از یکماه حذف شده و فروشنده هم موفق به فروش نشده ( اینقدر که فروشنده داشته ، خریدار نداشته )
مثال های زیادی همراه با اثبات میتونم بزنم از مواردی که بنده پیشنهاد خوب دادم ولی فروشنده به دلایلی از جمله نداشتن قیمت عادلانه ، بازارگرمی ، دبه کردن و بی اخلاقی ، عدم تلاش برای اعتماد سازی و به هر دلیلی ( از جمله تعصبات قومی قبیله ای ) نیومده معامله دوستانه داشته باشیم ، بنده هم حوصله ندارم و وقتی میبینم طرفم اخلاق نداره قید خرید را میزنم و به نوعی قهر میکنم !
نمونه ی زیر دوست گرامی که در این بازارچه مدل i5-540M را پیشنهاد داده و بنده 500 خریدار بودم اما ایشان به دلیل اینکه فکر میکرده میتونه بهتر بفروشه یا به هر دلیلی که ربطی هم به بنده نداره حاضر به فروش نشده ، بعد از دوماه انتظار در ایسام 350 فروخته که 30 تومن هم تعرفه کم شده از این مبلغ ! ( البته ذکر این نکته ضروریست که هر کسی اختیار مال خودش را داره و توقع خاصی هم ندارم ، میتوانستم به همین مبلغ در ایسام خرید کنم ولی به دلیل رفتار فروشنده که از نظر من بازارگرمی کردن بود ، قید خرید از ایشان را زدم )

مشاهده پیوست 1265901

بازار کامپیوتر اصفهان میتونم تهیه کنم و اینترنتی هم صحبت کردم اما این دوستان به دنبال کلاس گذاشتن و تخریب شخصیت خریدار هستند ، امر میکنند تماس بگیرید و با خانم فلانی و آقای بهمانی صحبت کنید و سفارش بدید تا قیمت بدیم و پرداخت کنید و بعد در انتظار بمانید تا به دست شما برسونیم !!! در حالی که به تعداد موجود دارند و میتوانند قیمت بدهند و با حفظ شخصیت خریدار بفروشند ( دوره ی کلاس گذاشتن های کودکانه و این مدل کارها تمام شده و شان و شخصیت انسان قابل معامله نیست )
به طور خلاصه اکثر افرادی که خارج از این بازارچه ( خصوصا در گروه های تلگرامی ) دیدم دچار خودشیفتگی و فاقد شخصیت و اخلاق بودند.
به دنبال فردی هستم که در درجه ی اول برای شخصیت و شعور طرف مقابل احترام قائل باشه ، همونطوری که وظیفه ی بنده این هست و برای بنده مسئله ی قیمت کمترین ارزش را در این بین داشته و خواهد داشت . اولین باری که به فکر خرید پردازنده لپ تاپ افتادم سال 96 بود ، اما به صورت جدی از یکسال قبل پیگیر هستم ، عجله ای ندارم و روزی که قسمت باشه تهیه خواهم کرد .

حضرت مولانا میفرماید :
سایه ی حق بر سر بنده بُود - عاقبت جوینده یابنده بُود
گفت پیغمبر که چون کوبی دری - عاقبت زان در برون آید سری

به قول حضرت مولانا ، بالاخره سری از دری برون آید ، اما هنوز درِ درست را نکوبیدم !

سلام
وقت بخیر
تمام مواردی که در مورد فروشندگان و بازارگرمی و دلالی و تعصب و ... گفتید کاملا درسته و قبول دارم ولی باتوجه به تجربه شما ، بعیده دنبال قیمت های مناسب تر میگردید و خودتون هم متعصبانه به این موضوع نگاه میکنید...
مورچه چیه که کله پاچه داشته باشه ، زندگیتو کن برادر

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
سلام
وقت بخیر
تمام مواردی که در مورد فروشندگان و بازارگرمی و دلالی و تعصب و ... گفتید کاملا درسته و قبول دارم ولی باتوجه به تجربه شما ، بعیده دنبال قیمت های مناسب تر میگردید و خودتون هم متعصبانه به این موضوع نگاه میکنید...
مورچه چیه که کله پاچه داشته باشه ، زندگیتو کن برادر
سلام عزیز
من مشکلی با قیمت نداشتم و ندارم و همینطور که مثال زدم مشکل من اصلا قیمت نبوده و نیست ، دوست دارم با انسان معامله کنم .
اکثر افرادی که دیدم شروع میکنن به بازارگرمی کردن ، بازی در آوردن و اذیت کردن ! من هم وقتی میبینم طرفم اخلاق نداره قید خرید از اون شخص را میزنم . من خیلی خلاصه نوشتم ، خیلی ها بودند که پیشنهاد دادند ولی قیمت ندادند ! یعنی من نوعی باید چندین بار درخواست قیمت کنم که جواب بدهند ! فقط راضی به دریافت مبلغ جنس نیستند ، بلکه دوست دارند شخصیت طرف مقابل را هم خرد کنند !
مثال دیگر : فردی بوده ساکن مشهد که دو مدل i5-460M و i5-480M را داشته و برای هر مورد 400 قیمت داده ، گفتم خریدارم و لطفا ایسام آگهی کنید خرید بزنم . ایسام آگهی کرده 450 ! گفتم عیبی نداره ، خرید کردم و نفرستاده ! مرتبه دوم دوباره آگهی کرده و هر کدوم را حدودا 320 تا 350 ( دقیقا خاطرم نیست ) قیمت گذاشته و به فرد دیگری فروخته ! ( قبل از فروش و بعد از فروش در ایسام شات گرفتم و قابل اثبات هست )
دوست دارم با انسان معامله کنم نه این مدل افرادی که اخلاق ندارند ، وجدان پیشکش
من هیچوقت با کسی سر قیمت بحث نمیکنم مثلا چانه زدن ، قیمت بیش از حد از عرف و انصاف خارج باشه اصلا گفتگو را ادامه نمیدم .
در 95 درصد موارد مشکل قیمت نبوده ، مشکل بی اخلاقی شخص فروشنده بوده ، البته دلیلش را هم میدونم .
فکر میکنند الماس کوه نور و دریای نور دارند و به این دلیل میفتن دنبال بازی در آوردن ، یا فکر میکنند یه چیز تحفه و عجیبی دارند که ملت واسش صف میبندن ، لپ تاپ نسل اول تولید 2010 خودش چی هست که پردازندش باشه 😐
من برای این لپ تاپ دو تا رم 4 گیگ و اس اس دی 240 گیگ از دیجی کالا گرفتم بدون دردسر و بازی در آوردن ! دیجی کالا فقط پول جنسش را میگیره دیگه نمیاد بازی در بیاره ! افرادی که من دیدم فقط راضی به دریافت مبلغ جنس نیستند ، بلکه دوست دارند شخصیت طرف مقابل را هم خرد کنند و به همین دلیل شروع میکنند به بازی در آوردن !

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
سلام i3-370 دارم 250 تقدیم میکنم
سلام ، ممنون
قبلا تصویر گذاشتم ، این مدل را در مزایده ایسام 100 تومان و ارسال رایگان برنده شدم و میتونستم خریداری کنم
فعلا فقط سری i5 خریدارم

en.ahkami

Registered User
لایک‌ها
424
سلام ، ممنون
قبلا تصویر گذاشتم ، این مدل را در مزایده ایسام 100 تومان و ارسال رایگان برنده شدم و میتونستم خریداری کنم
فعلا فقط سری i5 خریدارم
داداش منم یک لپ تاپ ده میلیونی یک میلیون تو مزایده برنده شدم و میتونستم خریداری کنم! شما برای من همون لپ تاپو 7 برابر قیمت مزایده گیر بیار تا بخرم ازت!

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
داداش منم یک لپ تاپ ده میلیونی یک میلیون تو مزایده برنده شدم و میتونستم خریداری کنم! شما برای من همون لپ تاپو 7 برابر قیمت مزایده گیر بیار تا بخرم ازت!
عزیزم من این پردازنده را خریدار نیستم ، شما 50 تومان هم فروشنده باشید این پردازنده را نمیخوام
من یا سری i5 را تهیه میکنم یا چیزی نمیگیرم ، شما هم آگهی کنید در بازارچه تا خریدارش پیدا بشه

370M-1.PNG

تصویر بالا گویاست ، بالاترین پیشنهادم 130 بود که البته 100 تومان برنده مزایده بودم ولی تصمیم گرفتم یا سری i5 تهیه کنم یا چیزی نگیرم ( مسئله ی من قیمت نیست )

جنسی با ارزش 10 میلیون تومان در مزایده ، هیچوقت روی 1 میلیون تومان فروخته نمیشه . چون نه فروشنده با این اختلاف فاحش حاضر به فروش میشه و نه رقابت بین خریداران سطح قیمت را اینقدر پائین نگه میداره ! جنسی که در مزایده روی 100 تومان مانده و خریدار بهتری نداشته ارزشش در همین سطح و نهایتا کمی بالاتر هست .
فروشنده ی این کالا هم بعدا در تاریخ 19 /7 / 1400 این پردازنده را 140 تومان به کاربر دیگری فروخته

370M-2.PNG

ضمنا ، پردازنده ی لپ تاپ نسل اول برخلاف چیزی که تصور میکنید جنس نایابی نیست ، چیزی که نایاب شده انسانیت هست و وجدان
و البته حتی اگر نایاب هم فرض کنیم ، بنده به قیمت منصفانه و خوب خریدارم از اهلش ، نه به هر قیمتی و نه از هر کسی

امیدوارم متوجه شده باشید ، یا حق 🌹

en.ahkami

Registered User
لایک‌ها
424
داداش من متوجه هستم ... شما مثل اینکه حالا خوش نیست! خودت تو تاپیکت نوشتی i3 370 خریدارم برای همون منم اینجا کامنت گذاشتم. اگه این مدلو خریدار نیستی تاپیکتو ویرایش کن مردم الاف و مسخره شما نیستن!

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
داداش من متوجه هستم ... شما مثل اینکه حالا خوش نیست! خودت تو تاپیکت نوشتی i3 370 خریدارم برای همون منم اینجا کامنت گذاشتم. اگه این مدلو خریدار نیستی تاپیکتو ویرایش کن مردم الاف و مسخره شما نیستن!
در اولین پیام و در جواب پیشنهاد شما در این تاپیک ، نوشتم این مدل را خریدار نیستم
چیزی که در تاپیک نوشتم ویرایشی هست که یکسال قبل انجام شده ( یکسال قبل خریدار بودم )
شما اگر قصد فروش دارید آگهی کنید تا خریدارش پیدا بشه
به خاطر پیشنهادتون هم سپاسگزارم ، موفق باشید

بالا