برگزیده های پرشین تولز

خریدار پکیج برنامه ها و بازی های iphone و ipod touch

وضعیت
موضوع بسته شده است.

psp.2004

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
288
با سلام
دوستان من یه چند وقتیه دونبال یه پکیج کامل از بازی ها و برنامه های آیفون . آیپاد تاچ هستم ولی خب چیز کاملی گیر نیاوردم یا این که خیلی گرون بودند که اصلن نمی ارزید خریدش .
حالا دوستان اگر پکیجی دارند بیاند و معرفی کنند که اگر خوب قیمت بدند من 100 در 100 خریدارم
............... با تشکر:دی

abbaspoor

Registered User
لایک‌ها
1
PSP جان من Giggleclub هستم که فکر کنم بشناسی :دی

۴تا DVD بازی و برنامه دارم اگه بخوای میتونم برات بفرستم

vahidscs

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
دوستان من یه چند وقتیه دونبال یه پکیج کامل از بازی ها و برنامه های آیفون . آیپاد تاچ هستم ولی خب چیز کاملی گیر نیاوردم یا این که خیلی گرون بودند که اصلن نمی ارزید خریدش .
حالا دوستان اگر پکیجی دارند بیاند و معرفی کنند که اگر خوب قیمت بدند من 100 در 100 خریدارم
............... با تشکر:دی

i-phone.ir ...........

nimak2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بهترین و عالی ترین برنامه هارو کامل با پسوند ipa بهت میدم تو 4 تا دی وی دی 12000 تومن

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
از این جا مجانی دانلود کن
http://appulo.us/appdb/

اگه دیدی سختته تو فورم های وارز پک های روزانش هست اما کلا تاپ هاشو پیدا کن از همون بالایی دانلود کن وگرنه بقیش چرت و پرته

اما من یکی که شاید 120 تا بازی نصبه در هفته 1 کودمشم بازی نمیکنم :D هر بارم فیرمویر میریزم باز همونارو میریزم باز همون اش و همون کاسه!

psp.2004

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
288
PSP جان من Giggleclub هستم که فکر کنم بشناسی :دی

۴تا DVD بازی و برنامه دارم اگه بخوای میتونم برات بفرستم
بله دوست عزیز به جا آوردم:دی .قیمتتون را میشه بگید چنده یادمه قبلن یه چنین پکی میفروختید . فکر کنم 6500 بود؟ درسته ؟ حالا قیمت این را بگید و یه شرح مختصر هم همین طور .... دستتون درد نکنه

...

IKEA از این جا مجانی دانلود کن
http://appulo.us/appdb/

اگه دیدی سختته تو فورم های وارز پک های روزانش هست اما کلا تاپ هاشو پیدا کن از همون بالایی دانلود کن وگرنه بقیش چرت و پرته

اما من یکی که شاید 120 تا بازی نصبه در هفته 1 کودمشم بازی نمیکنم هر بارم فیرمویر میریزم باز همونارو میریزم باز همون اش و همون کاسه!

خودم هم دوست دارم دان کنم ولی خب وقتشو ندارم :)

من بهترین و عالی ترین برنامه هارو کامل با پسوند ipa بهت میدم تو 4 تا دی وی دی 12000 تومن
شما هم اگر میشه یه شرح مختصری از این dvd هاتون بدید و قیمت را اگر میشه بیارید پایین خیلی بالا هست (ارزون تر میخام)

nimak2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین نمیتون برات لیست کنم ولی هر چی بخوای چه برنامه های خود گوشی چه بازی های چه فان ها چه فرمویر ها چه برنامه های پی سی زنگها و همه چی هست براد هر چه که فکر کنی رو 4 تا دی وی دی اورجینال با پکش نهایت میتونم 11000 بدم بهت

abbaspoor

Registered User
لایک‌ها
1
من بازی ها و برنامه هام بیشتر مربوط به ۲۰۰۸ه
و البته اوایل ۲۰۰۹

۴ تا یا ۵تا DVD میشه که میتونم بهت ۵۰۰۰ تومان بدم که با هزینه پست میشه ۶۵۰۰ تقریبن
یه DVD مک هم iDeneb1.4 اشنتیون بهت میدم که باهاش رو PCمک نصب کنی حال کنی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا