• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار کارتریج جوهر افشان canon

keliledemne

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یک دستگاه canon mx300 دارم که از آن فقط برای اسکن استفاده می‌کنم ولی از وقتی که کارتریج رنگی خراب شد اسکنر هم از کار افتاده است.
کارتریج نو و Original هم که خیلی گران بوده و برای من به صرفه نمی‌باشد.
اگر کسی از دوستان کارتریج رنگی خالی ولی سالم این مدل را داشته باشد من خریدارم. فقط کافی است دستگاه شناسایی کند و اسکنر کار کند.
کارتریج‌های قابل استفاده در این مدل CL-41 , CL-51 می‌باشد.

saeedk2

Registered User
لایک‌ها
4
من یک دستگاه canon mx300 دارم که از آن فقط برای اسکن استفاده می‌کنم ولی از وقتی که کارتریج رنگی خراب شد اسکنر هم از کار افتاده است.
کارتریج نو و Original هم که خیلی گران بوده و برای من به صرفه نمی‌باشد.
اگر کسی از دوستان کارتریج رنگی خالی ولی سالم این مدل را داشته باشد من خریدارم. فقط کافی است دستگاه شناسایی کند و اسکنر کار کند.
کارتریج‌های قابل استفاده در این مدل CL-41 , CL-51 می‌باشد.

داداش یه راهنمایی منی کنم شاید مشکلت حل بشه چون منم با یکی از مدل های canon این مشکلو داشتم که اینطوری حل شد
فقط موقعی که دستگاه رو روشن می کنی و ارور میده دکمه ی cancel رو چند ثانیه نگه داری مشکلت حل میشه احتمالا
البته برای هر کارتریج باید این کارو تکرار کنی
یا علی

keliledemne

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از راهنمایی شما سپاسگزارم
این روش تا موقعی که فیوز کارتریج نسوخته جواب می‌دهد ولی با چند بار جابجایی کارتریج، فیوز آن می‌سوزد و پرینتر کارتریج را شناسایی نمی‌کند.
اگر کارتریج خالی ولی سالم گیر بیاورم از همین روش استفاده می‌کنم.

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
سلام دوست عزیزم
من هم یه کانن 4 کاره مدل MX-320 دارم که کارتریج های PG-510 و CLI-511 کارتریج های استاندارد اون هستند.
دستگاه فوق العاده خوبی هست و من به شدت ازش راضی ام. با وجود اینکه اپسون تی پنجاه که یکی از بهترین پرینتر های جوهر افشانه دارم، دلم نمی آد اینو بذارم کنار و ازش استفاده می کنم.
این دستگاه مرگ نداره. کارتریج مشکی قبلیشو حدود 30 بار شارژ کردم تا اینکه رفتم رو جوهر گاما و بعد از دوسه بار شارژ با این جوهر، کارتریج سوخت. توصیه می کنم حتما از جوهر خوبی برای شارژ استفاده کنید. من پارت تکنیک رو پیشنهاد می کنم چون چندبار تستش کردم.
الان دستگاه شما چه اروری میده؟ تا حالا شارژ کردیدش؟
من تو پی سی ورد تو بخش پرینتر و اسکنر هستم، اونجا می تونم در خدمتتون باشم دوست من.
موفق باشید

keliledemne

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر از پاسخ شما
الان ارور U051 میده. کارتریج رنگی رو چون لازم ندارم معمولا شارژ نمی‌کنم ولی کارتریج مشکی رو همیشه گاهی هفته‌ای دو بار شارژ می‌کنم. از جوهر WOX استفاده می‌کنم.
بله کارتریج مشکی مرگ نداره و هر چی بیشتر استفاده می‌کنم به نظر می‌آد که کیفیتش هم بهتر میشه.
کارتریج رنگی رو اگه چند بار در بیارم و جا بزنم میسوزه. تا حالا چند بار عوضش کردم. این دفعه دلم نمی‌آد نو بخرم.

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
با تشکر از پاسخ شما
الان ارور U051 میده. کارتریج رنگی رو چون لازم ندارم معمولا شارژ نمی‌کنم ولی کارتریج مشکی رو همیشه گاهی هفته‌ای دو بار شارژ می‌کنم. از جوهر WOX استفاده می‌کنم.
بله کارتریج مشکی مرگ نداره و هر چی بیشتر استفاده می‌کنم به نظر می‌آد که کیفیتش هم بهتر میشه.
کارتریج رنگی رو اگه چند بار در بیارم و جا بزنم میسوزه. تا حالا چند بار عوضش کردم. این دفعه دلم نمی‌آد نو بخرم.

کارتریح رو در بیارید، قسمت کانکتور هاشو که طلایی رنگه با پنبه الکلی تمیز کنید و دوباره بذارید توش. شاید حل شد!
کارتریج رو حتی اگر استفاده هم نکنید باید شارژ کنید، اگر خالی بشه خیلی زود می سوزه، واقعا هم می سوزه، یعنی در اثر گرمای بیش از حد که در نبود رنگ به وجود میاد خراب میشه.
موفق باشید

بالا