برگزیده های پرشین تولز

خریدار کامارو 1970 تا 1979

وضعیت
موضوع بسته شده است.

XFX90

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
در کنار این دوست خوبمون من هم دنبال ماشین ارزون ، کوپه ، شش سیلندر دنده اتومات هستم !

milad_milad

Registered User
لایک‌ها
21
دوستان عزیز تو رو خدا با بودجه ی محدود دنبال ماشین هایی نرین که تو خرجش بمونین بعد بگین ماشین مشکل داشت یا فلان ماشین هر روز خراب بود و من همه کار براش کردم تو رو خدا بزارین کسائی که واقعآ مثل بچشون این ماشین ها رو دوست دارن داشته باشن،شما با این بودجه ی محدود اولآ فکر داشتن 70 تا 73 رو به کل از سرتون بیرون کنین چون با پول شما یه چیزی در حد بدنه ماشین رو می تونین بخرین ،الان شما با این بودجتون یه تیپ معمولی کامارو 75 تا 77 هم بتونی بخری همین قدر باید خرجش کنی تا تقریبآ به ایده التون هم نه به یه چیز تقریبآ قابل قبول تبدیل بشه

ahijoon

Registered User
لایک‌ها
420
داداش چرا بنز یا پژو 504 سرحال نمیگیری و شورلت ؟ سلطان جاده ان
البته قبل خرید فکر قطعات ، مصرف بالای سوخت و یافتن تعمیرکارم باش

BloodyBlade

Registered User
لایک‌ها
123
دوستان عزیز تو رو خدا با بودجه ی محدود دنبال ماشین هایی نرین که تو خرجش بمونین بعد بگین ماشین مشکل داشت یا فلان ماشین هر روز خراب بود و من همه کار براش کردم تو رو خدا بزارین کسائی که واقعآ مثل بچشون این ماشین ها رو دوست دارن داشته باشن،شما با این بودجه ی محدود اولآ فکر داشتن 70 تا 73 رو به کل از سرتون بیرون کنین چون با پول شما یه چیزی در حد بدنه ماشین رو می تونین بخرین ،الان شما با این بودجتون یه تیپ معمولی کامارو 75 تا 77 هم بتونی بخری همین قدر باید خرجش کنی تا تقریبآ به ایده التون هم نه به یه چیز تقریبآ قابل قبول تبدیل بشه

داداشم من از کاربر های قدیمی tt هستم و تا الان چندین امریکایی داشتم
یک جورایی با این ماشین ها بزرگ شدم
میدونم دارم چکار میکنم و مرسی از راهنمایی های سازنده شما دوست گرامی :blush:

ادمین این سایت از دوستان خوب من هست و مرسی از پیگیری شما

داداش چرا بنز یا پژو 504 سرحال نمیگیری و شورلت ؟ سلطان جاده ان
البته قبل خرید فکر قطعات ، مصرف بالای سوخت و یافتن تعمیرکارم باش

504 که کلا" خوشم نمیاد ؛ کامارو هم شورلت هست دیگه ! :D

milad_milad

Registered User
لایک‌ها
21
داداشم من از کاربر های قدیمی tt هستم و تا الان چندین امریکایی داشتم
یک جورایی با این ماشین ها بزرگ شدم
میدونم دارم چکار میکنم و مرسی از راهنمایی های سازنده شما دوست گرامی :blush:

D

داداش شما که خودت تو تی تی هستی اونجا پیدا نکردی بعد انتظار داری تو پی تی پیدا کنی؟ اگه منظورت مصطفی هست که فکر نکنم اون هیچ موقعی بهت پیشنهاد بده با این پول کامارو 70 تا 73 بگیری هر چند که کلآ خودش با بنز و ماشینای اسیائی حال می کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا