برگزیده های پرشین تولز

خریدار کتاب " در جستجوی زمان از دست رفته "

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
899
دورد
تعریف این اثر رو که ترجمه اش از مهدی سحابی هستش خیلی شنیدم , تو چند تا سایت مجموعه ی 8 جلدی کاملش رو میفروشن , منتهی من فعلا می خوام جلد اولش رو بگیرم , نمیدونم اصلا کسی تک جلد می فروشه یا نه ,

ppleaset

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
واقعا بدون اغراق بهترین کتاب مارسل پروست هستش.من دارمشون.البته فکر کنم پی دی اف هم باشه برای دانلود بتونی مطالعه کنی.

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
899
واقعا بدون اغراق بهترین کتاب مارسل پروست هستش.من دارمشون.البته فکر کنم پی دی اف هم باشه برای دانلود بتونی مطالعه کنی.

ممنون , اما لذت خوندن کتاب کاغذی یه چیز دیگه س ,ولی خب برای کتابهایی که گرون و نایاب هستن اگه پی دی اف داشته باشن لنگه کفشی در بیابان غنیمت است هستش, فعلا سه تا جلد از هشت تا جلدش رو گیر آوردم , ببینم بقیش رو هم می تونم تکمیل کنم یا نه

ppleaset

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دقیقا درسته کتاب کاغذی یه چیز دیگست.اگه تهران هستید فکر کنم تک جلد هم بتونید گیر بیارید.

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
کتاب گویا از هر دوش بهتره اما متاسفانه صنعتش داخل این مملکت بعلت محدودیتها خیلی ضعیف کار میکنه.
هفت جلدی دیجی کالا با ارسال بیشتر از ۲۵۰ نمیفته، از من میشنوید سریعتر تهیه کنید تا تموم نکرده انگار که چاپش محدود بوده ...
کتاب صوتی انگلیسی بایستی پیدا شه خواستید واستون پیدا میکنم.

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362
ممنون , اما لذت خوندن کتاب کاغذی یه چیز دیگه س ,ولی خب برای کتابهایی که گرون و نایاب هستن اگه پی دی اف داشته باشن لنگه کفشی در بیابان غنیمت است هستش, فعلا سه تا جلد از هشت تا جلدش رو گیر آوردم , ببینم بقیش رو هم می تونم تکمیل کنم یا نه
این کاربر با شماره کارت 5022291037598735 با اسم حسام طاهریان و شماره تلفن 09035783173 و ای دی تلگرام @lostthenfound به عناوین مختلف از کاربران کلاهبرداری میکنه ( گویا قبلا هم کرده و تاپیک داشته اما ما ندیده بودیم )

myazdi4iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی

خب ادم چرا کار شک دار میکنه من یه سایت میشناسم که تو کار کتاب هست نماد اعتماد الکترونیک هم داره...
سایتش اینه
http://www.karoj.com

خرید کردم ازش و تا الان هیچ مشکلی نداشته
کتاباش خیلی زیاده گمونم حدود 40.000 تا هست
یا علی

بالا