برگزیده های پرشین تولز

خریدار کسی که عکس رو پازل کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

HULK2

Registered User
لایک‌ها
98
خریداریم آقا

یکی که عکس رو برام پازل کنه

حالا با جنس های مختلف و اینا هم که بهتر

نمیخوام پازلمم هزار تکه باشه مثلا. فوقش 50 60 تا تیکه

اگر کسی هم روی عکس هم نقاشی ذغالی میکشه بگه اینجا

سپاس

HULK2

Registered User
لایک‌ها
98
مرسی دوست عزیز. اینم خوبه اما من پازل میخوام

M.Saleh

Registered User
لایک‌ها
153
من میتونم روی شاسی پرینت کنم و براتون بصورت پازش برش بزنم. بارها اینکارو کردم، دوستی دارم که عکاسه و برای عکس های عروسی و مراسم های خاص روی شاسی پرینت میکنه و میده من براش با دقت خیلی بالا برش میزنم. شاید یه 130-140 تایی تو این 2 سال اخیر زده باشم در سایزهای مختلف. میتونی الگو و اندازه و تعداد قطعات هم مشخص کنی ولی اگه خیلی ریز باشه کیفیت عکس نهایی کم میشه. سایز بزرگ بهتره. هرچی ریز باشه کار بیشتری هم می بره.

خریدار کسی که عکس رو پازل کنه

من میتونم پازل درست کنم برات ولی خودم فروشی نیستم :D

HULK2

Registered User
لایک‌ها
98
من میتونم روی شاسی پرینت کنم و براتون بصورت پازش برش بزنم. بارها اینکارو کردم، دوستی دارم که عکاسه و برای عکس های عروسی و مراسم های خاص روی شاسی پرینت میکنه و میده من براش با دقت خیلی بالا برش میزنم. شاید یه 130-140 تایی تو این 2 سال اخیر زده باشم در سایزهای مختلف. میتونی الگو و اندازه و تعداد قطعات هم مشخص کنی ولی اگه خیلی ریز باشه کیفیت عکس نهایی کم میشه. سایز بزرگ بهتره. هرچی ریز باشه کار بیشتری هم می بره.

من میتونم پازل درست کنم برات ولی خودم فروشی نیستم :D

دقیقا نفهمیم. یعنی روی شاسی چاپ کنین و همون شاسی رو تکه تکه کنین مثل پازل؟ خب بعد خوب از آب در میاد؟ نمونه کار داری برام مسیج کنی؟

M.Saleh

Registered User
لایک‌ها
153
دقیقا نفهمیم. یعنی روی شاسی چاپ کنین و همون شاسی رو تکه تکه کنین مثل پازل؟ خب بعد خوب از آب در میاد؟ نمونه کار داری برام مسیج کنی؟

دوست عزیز شما میخوای یه عکس رو پازل کنی و مثل پازل های متداول کنار هم بچینی (برای سرگرمی) یا اینکه میخوای یه عکس رو پازل کنی و درستش کنی توی یه قاب بزاری بزنی به دیوار؟
البته فرقی هم نمیکنه ولی من از این تکنیک استفاده میکنم. اول عکس پرینت میشه روی کاغذ مناسب، قبل از پرینت الگوی پازل رو روی عکس مندازم به قطر 2 پیکسل. بعد چسب دو طرفه روی تخته شاسی چسبیده میشه. بعد با اره مویی خط ها بریده میشه. یه روش دیگه هم انجام دادم که مثل همینه مراحل کار فقط در انتها بجای اره مویی، لیزر برش میزنه

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا