برگزیده های پرشین تولز

خریدار کوپن گوگل ادز

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
سلام

دوستانی که فروشنده هستن قیمت بدن
ممنون

یکی از بچه ها می فروشه. قیمت خوبی هم میده. نمیدونم چند اما ارزون میده.

فکر کنم کوپن 20 دلاری 5 تومن :blink: البته فقط حدس میزنم.

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
یادمه چند وقت پیش یکی از دوستان می فروخت
اما یادم نمی یاد کی!!!

کسی اگه داره قیمت بده

neo2 جان ممنون از یاد اوری که کردی

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
اکانت اکتیو شده ادوردز که نیازی به اضافه کردن کردیت کارد ندارد با ارزش صد دلار میتوانم با سی و هشت هزار تومان تقدیم کنم!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
یادمه چند وقت پیش یکی از دوستان می فروخت
اما یادم نمی یاد کی!!!

کسی اگه داره قیمت بده

neo2 جان ممنون از یاد اوری که کردی

آکانت اکتیو شده نخرید،چون با کردیت کارت دزدی توش پول می ریزن.

اگه کوپن گوگل خواستی به mohsenshahbazi پی ام بده .

persian-earning

کاربر فعال
لایک‌ها
1
راجع به اکانتهایی که بنده ارائه می کنم چند تا از دوستان درخواست داشتند که اطلاعات بیشتری بدهم.

این اکانتها توسط شخصی که مدرک Google Adword Certfication را گرفته و از طریق client manager با توجه به اعتباری که گذاشته است میتواند کلاینت تعریف کند، در واقع در این اکانتها کاردی اضافه نشده که بخواد هکی باشد یا غیر هکی؛ این نوع از اکانتها که از این طریق ساخته می شوند برای اکتیو شدن نیازی به اضافه کردن کارت اعتباری ندارند.

از دوستانی که PM زدند عذر میخوام که جواب همه را در پی ام ندادم و همینجا نوشتم که بقیه دوستان هم ببینند!

با تشکر

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من آکانت اکتیو شده میگیرم 20 دلار ایگولد که میشه 16 تومان. ماشالله اینجا کوپنش را میدن 35 تومان!

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
راجع به اکانتهایی که بنده ارائه می کنم چند تا از دوستان درخواست داشتند که اطلاعات بیشتری بدهم.

این اکانتها توسط شخصی که مدرک Google Adword Certfication را گرفته و از طریق client manager با توجه به اعتباری که گذاشته است میتواند کلاینت تعریف کند، در واقع در این اکانتها کاردی اضافه نشده که بخواد هکی باشد یا غیر هکی؛ این نوع از اکانتها که از این طریق ساخته می شوند برای اکتیو شدن نیازی به اضافه کردن کارت اعتباری ندارند.

از دوستانی که PM زدند عذر میخوام که جواب همه را در پی ام ندادم و همینجا نوشتم که بقیه دوستان هم ببینند!

با تشکر

نه چنین چیزی اصلا امکان ندارد

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
نه چنین چیزی اصلا امکان ندارد
میخواستم همینو بگم . :D
تا جایی که من اطلاع دارم دارندگان سرتیفیکیت ادورد بعد از سرمایه گذاری میتونن کوپن جنریت کنن . اما ایجاد یک اکانت رو نه .

Robert7

Registered User
لایک‌ها
7
آکانت اکتیو شده نخرید،چون با کردیت کارت دزدی توش پول می ریزن.

اگه کوپن گوگل خواستی به mohsenshahbazi پی ام بده .

کی همچین حرفی زده؟ اکانت های adwords که فقط با کارد فعال نمیشن با روش پیش پرداخت از طریق بانک هم میشه اکانت رو فعال کرد و وقتی کوپن داری نیازی به حساب بانکی هم نیست و همون موجودی کوپن رو استفاده میکنی و تموم.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کی همچین حرفی زده؟ اکانت های adwords که فقط با کارد فعال نمیشن با روش پیش پرداخت از طریق بانک هم میشه اکانت رو فعال کرد و وقتی کوپن داری نیازی به حساب بانکی هم نیست و همون موجودی کوپن رو استفاده میکنی و تموم.

:blink:

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
بله امکان فعال سازی با حساب بانکی به صورت پیش پرداخت هم هست . که بعد از اضافه کردن کوپن مبلغ 5 دلار از کردیت کوپن کم میشه . اما روش اسونی نیست .. :|

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اینجا همه مهندس و این کاره درامدن.من فقط حرف داش محسن شهبازی را قبول دارم،بقیه تو عمرشون به adwords حتی ی بار هم لوگین نشدن.

persian-earning

کاربر فعال
لایک‌ها
1
میخواستم همینو بگم . :D
تا جایی که من اطلاع دارم دارندگان سرتیفیکیت ادورد بعد از سرمایه گذاری میتونن کوپن جنریت کنن . اما ایجاد یک اکانت رو نه .
محسن جان چون شما ارزش پاسخ دادن دارید، براتون متن زیر را مستقیم از سایت گوگل Quote می کنم:

Promotional credits are one of the ways we help qualified programme members bring in new business. Qualified Individuals and Qualified Companies in the Google Advertising Professionals programme who operate businesses in the United States, Canada, the UK, Australia, France, Italy, Spain, Germany, the Netherlands, Poland, Turkey, Korea, Israel, the Czech Republic and Hungary are eligible for these credits, which are available through your My Client Centre's 'Pro Centre' tab. Credits may be applied to a new client account (no more than two weeks old) being managed by qualified members. Each US$100 (or local currency equivalent) credit is good for 1-to-1 dollars worth of free AdWords advertising.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
ممنون از جواب قاطعی که گذاشتید . من طبق شنیده ها و تجربه ای که داشتم صحبت کردم .

ممکنه افرادی که دارای سرتیفیکیت هستن سطوح متفاوتی داشته باشن . ( و امکانات متفاوت ) چون هنوز شخصا برای دریافت این سرتیفیکیت اقدام نکردم .

بالا