برگزیده های پرشین تولز

خریدار یکی از سه پاور مورد نظر و پیشنهادی شما ------ دوستان و رفقا کمک کنن ممنون...

siamkogames

Registered User
لایک‌ها
223
یعنی نبود...........:eek:دوستان همچنان خریدار پاور Enermax هستیم.:D.............فوری فوتی....................;)

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127
چرا green نمی خرید؟

GREEN خوبه ولـ.....ــی

ENERMAX انتخابی فوق العاده هست مخصوصاً سری platimax بسیار حرفه ایست
اگه مجبور شدی نو بخری و بودجت پاسخگو بود حتماً از سری PLATIMAX بخر.

platimax_logo.jpg
logo.gif

amir1365

همکار بازارچه
همکار انجمن
لایک‌ها
215
عزیز یه cooler master ultimate 1100 , 1200 بنداز رو سیستم تا آخر عمر سیستمت گارانتیه...

siamkogames

Registered User
لایک‌ها
223
GREEN خوبه ولـ.....ــی

ENERMAX انتخابی فوق العاده هست مخصوصاً سری platimax بسیار حرفه ایست
اگه مجبور شدی نو بخری و بودجت پاسخگو بود حتماً از سری PLATIMAX بخر.

مشاهده پیوست 278364
مشاهده پیوست 278365

ممنون دوست من چشم.......خدا نکنه مجبور شم رو حساب یا نا حساب فروختمش که اونم پاورشو نفروخت........

عزیز یه cooler master ultimate 1100 , 1200 بنداز رو سیستم تا آخر عمر سیستمت گارانتیه...

دوست من EnerMax در الویت هست حالا شما اگر داری امار بده دمت گرم........:D

ممنون دوست عزیز.........:rolleyes:

دوستان قرار بود پاور اقا مرتضی 1250 برسه به دسته من.که تورا رفت زیر لود شدید و دارفانی را ودا کردو مرد..اینم یه Enermax 1250w که به دستان دوستان غیور اورکلاک به.....:eek:....رفت.......ممنون........:D

دوستان همچنان پاور Enermax خریداریم..........:rolleyes:

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
دوست عزیز بنظر من پاور گرین بگیر از همه اینا بهتره .اولا فقط اسمش ایرانی هست ولی دقیقا تولید همون کارخانه ای هست که پاورهای دیگه مثل همین پاور مورد نظر شما را میزنه .
گارانتی و پشتیبانی بسیار خوبی داره .(در دراز مدت مخصوصا برای این پاورهای وات بالا بسیار بکار میاد .)
من بهتون قول میدم در کیفیت و ولتاژ و ... از همه اینا سر باشه .اگر هم به شرکت گرین و آقای عمرانی زنگ بزنید بهتون میگه هر مدل گرین دقیقا معادل کدوم مدل و مارک هست و خیلی هم راحت و بدون دروغ بهتون میگه کدوم پاور به کار شما میاد . چرا .آدم بسیار خوش اخلاق و مسئول بخش R&D شرکت گرین هستند .

siamkogames

Registered User
لایک‌ها
223
دوست عزیز بنظر من پاور گرین بگیر از همه اینا بهتره .اولا فقط اسمش ایرانی هست ولی دقیقا تولید همون کارخانه ای هست که پاورهای دیگه مثل همین پاور مورد نظر شما را میزنه .
گارانتی و پشتیبانی بسیار خوبی داره .(در دراز مدت مخصوصا برای این پاورهای وات بالا بسیار بکار میاد .)
من بهتون قول میدم در کیفیت و ولتاژ و ... از همه اینا سر باشه .اگر هم به شرکت گرین و آقای عمرانی زنگ بزنید بهتون میگه هر مدل گرین دقیقا معادل کدوم مدل و مارک هست و خیلی هم راحت و بدون دروغ بهتون میگه کدوم پاور به کار شما میاد . چرا .آدم بسیار خوش اخلاق و مسئول بخش R&D شرکت گرین هستند .

مخلصییم ارایز قبوله امیر جان....اما دله دیگه میخواد مارک Enermax ببینه تو کیس مودینگ خودم........:D

یدونه Enermax 1500w گلد هست ...
قیمت آکبندش 1.400 تومنه ...
با گارانتی تا 92.8
چند میخواین ؟

سلام راستی لینکت باز نشد ببینم چیه..........من 1000 زیادیه برام 1500ببندم که چی الکی استحلاک پاور میره بالا.........قیمت بفرست بینیم چی میشه ...حالا چرا اون هیولارو میخوای بفروشی.........؟؟؟؟؟؟؟؟:rolleyes:

siamkogames

Registered User
لایک‌ها
223

siamkogames

Registered User
لایک‌ها
223

پ ج دادم امیر حسین جان...........

دوستان همچنان خریدار پاور 1000 وات گلد یا 1250 Enermax هستیم........یا به گفته ی دوستان گلد Green هم دارید بفرمایید شاید گرین اشغال و خریدیم.........

siamkogames

Registered User
لایک‌ها
223
دوستان همچنان خریدار پاور گلد هستیم...........هر واتی هر مارکی............

siamkogames

Registered User
لایک‌ها
223
دوستان پاور خریداری شد ختم تاپیک.......

بالا