• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار D-Link 2-Port KVM Switch KVM-121

masonhower

Registered User
لایک‌ها
63
با سلام

برای کارهای مثل نصب ویندوز و نرم افزار و .... برای اینکه نخوام مدام کیس خودم رو خاموش کنم و کلی کابل رو در بیارم و به کیس مشتری بزنم و بالعکس

به دنبال این مدل KVM هستم . کسی موجود داره ؟؟

لطفا پیشنهاد مارکهای متفرقه رو ندید که تجربه بدی داشتم از یک مارک متفرقه ای به نام manual بود فکر کنم

masonhower

Registered User
لایک‌ها
63
واي واي واي ، بدو بدو بدو بدو بدو بدو............................................ .................................................. .................................................. ............. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ......... .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ............... .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ....................
.................................................. .............................. آخيش رسيدم :thumbsup: ...... دومین به روز رساني :cigar:

بالا