• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار note 3 n9005 در حدآک و با کارکرد کم.

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
سلام.
سالم و تمیز باشه.
کم کارکرد باشه
تعمیری نمیخوام.
فقط مدل n9005
رنگ مهم نیست

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138

masoud.vernal

Registered User
لایک‌ها
506
محمد تو کی فروشنده معتبر شدی؟
خوشم میاد راحت فروشنده معتبر میکنن (قابل توجه بعضیا که فکر میکنند شاهکار کردن و چیز شاخی شدن):D:D;)
بدون فروشنده معتبرم اعتبارت بالاست عزیز خودم پیگیر نوت هستم شما دنبال مدرک دکترات باش که باید یه شیرینی درست حسابی بدی:D

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
محمد تو کی فروشنده معتبر شدی؟
خوشم میاد راحت فروشنده معتبر میکنن (قابل توجه بعضیا که فکر میکنند شاهکار کردن و چیز شاخی شدن):D:D;)
بدون فروشنده معتبرم اعتبارت بالاست عزیز خودم پیگیر نوت هستم شما دنبال مدرک دکترات باش که باید یه شیرینی درست حسابی بدی:D
خرجش بیست هزاره:D
من بارها گفتم خیلی از کاربرای بدون امتیاز یا کم امتیاز رو به کاربرای سیصد و دویست امتیازی سایت ترجیح میدم.
داداش، آدم ذات خراب و دزد حتی اگه رئیس جمهورم بشه تغییری نمیکنه.حالا این که فقط چند امتیاز بی ارزشه.

Last edited:

mehrsan.68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با سلام
من یک عدد نوت3 مدل ان9005 دارم. گوشی سفارش انگلیسه و فول انلاک فکتوری(مث بقیه مدل های ان9005 اپراتوری نبوده که بخوان با برنامه انلاکش کنن)رنگ گوشی سفید هس و 32گیگ و تک سیم کارت. از لحاظ نرم افزاری کاملا سالم هس و الانم اندروید 5.0 خاورمیانه روش نصبه(ولی هر رامی بخوای میتونی روش نصب کنی)
از لحاظ سخت افزاری هم کاملا سالمه و تاحالا دست تعمیرکار بهش نخورده
از لحاظ ظاهری هم سالمه و هیچ مشکلی نداره
از لحاظ قیمتی هم به قیمت عرف بازار میفروشم که میشه قیمتی حدود 1ملیون و 100

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

بالا