برگزیده های پرشین تولز

خریدار ps3 تا قیمت 400 تومان سالم باشه فقط:دی

vahid_mc

Registered User
لایک‌ها
277
سلام دوستان عزیز یه ps3 میخوام که روزی 5ساعت باهاش بازی کردنو ج بده یعنی 2ساعت 2ساعت:دی که کپی شده باشه و کل بازی ها هم ج بده .کسی داره بگه ممونم

farbod.kain

Registered User
لایک‌ها
42
دوست عزیز الان داغون ترین ps3 phat که کپی خور باشه با بدترین وضعیت و اگر طرف هم خوش انصاف باشه امکان نداره زیر 550 تومان چیزی پیدا کنی.مگر اینکه دیگه واقعا ps3 اوراق باشه .و به عنوان اوراقی فروخته بشه.موفق باشید.

vahid_mc

Registered User
لایک‌ها
277
دوست عزیز الان داغون ترین ps3 phat که کپی خور باشه با بدترین وضعیت و اگر طرف هم خوش انصاف باشه امکان نداره زیر 550 تومان چیزی پیدا کنی.مگر اینکه دیگه واقعا ps3 اوراق باشه .و به عنوان اوراقی فروخته بشه.موفق باشید.

ممنون داداش پس دوستان تا 500 تومان باشه

shadow-fall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
داداش با فت نمیتونی روزی دو ساعت هم بازی کنی وگرنه یکی دو ساله میسوزه.البته تجربه دارم که میگم
اسلیم هم بخوا بگیری بهترین قیمتی که بهت بدن بالای 800 تومنه.البته همش به خاطر دلال بازی هستن این قیمتا.به نظرم یکمی صبر کنی بد نباشه.شاید این وضعیت بهبود پیدا کرد.ولی یه توصیه از من که اصلا کنسول فت نخر.بعد دو سه سال روزی 2 ساعت بازی خراب میشه.تعمیرش هم فایده چندانی نداره.

F4T4L!TY

Registered User
لایک‌ها
13
داداش با فت نمیتونی روزی دو ساعت هم بازی کنی وگرنه یکی دو ساله میسوزه.البته تجربه دارم که میگم
اسلیم هم بخوا بگیری بهترین قیمتی که بهت بدن بالای 800 تومنه.البته همش به خاطر دلال بازی هستن این قیمتا.به نظرم یکمی صبر کنی بد نباشه.شاید این وضعیت بهبود پیدا کرد.ولی یه توصیه از من که اصلا کنسول فت نخر.بعد دو سه سال روزی 2 ساعت بازی خراب میشه.تعمیرش هم فایده چندانی نداره.
:blink: :blink: :blink:
با فت نمیتونی روزی دو ساعت هم بازی کنی وگرنه یکی دو ساله میسوزه!!!:blink:
برادر من این چه حرفیه شما میزنی این بنده خدارو سر در گم میکنی؟!
پس اونایی که فت دارن و الان 3 4 ساله دارن بازی میکنن از مریخ اومدن؟
دستگاه فت اگر تمیز و سالم گیرت بیاد مراعاتشم بکنی به نوه هاتم میرسه!
اتفاقا تو این بازار خراب فت سالم خریدن عاقلانه ترین کار هست!
اسلیم که شده پول خون و عمر این کنسول هم دیگه تمام شده!

shadow-fall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
:blink: :blink: :blink:
با فت نمیتونی روزی دو ساعت هم بازی کنی وگرنه یکی دو ساله میسوزه!!!:blink:
برادر من این چه حرفیه شما میزنی این بنده خدارو سر در گم میکنی؟!
پس اونایی که فت دارن و الان 3 4 ساله دارن بازی میکنن از مریخ اومدن؟
دستگاه فت اگر تمیز و سالم گیرت بیاد مراعاتشم بکنی به نوه هاتم میرسه!
اتفاقا تو این بازار خراب فت سالم خریدن عاقلانه ترین کار هست!
اسلیم که شده پول خون و عمر این کنسول هم دیگه تمام شده!

همین دیگه برادر من...
من فت سوزوندم میدونم چی میگم...
مراعاتش کنی یعنی چی؟
من که ندیدم کسی به صورت حرفه ای زیاد با فت بازی کنه کنسولش چراغ زرد نشه...
باید براش فن گرفت که اونم گرونه...
نسل فت دیگه گذشت...
الان آخرای PS3 هست دیگه...
چندان نمی ارزه برای حرفه ای بازی کردن بخریم
در ضمن اگه فروشنده آشنا بود بهتره بخرید وگرنه معلوم نیست چی ممکنه بعضی از افراد بکنن تو پاچه آدم!
این آقا هم که میخواد روزی 5 ساعت بازی کنه فت چندان به دردش نمیخوره
همه ی اینا تجربه ی شخصیم هستن

synthesizer

Registered User
لایک‌ها
242
همین دیگه برادر من...
من فت سوزوندم میدونم چی میگم...
مراعاتش کنی یعنی چی؟
من که ندیدم کسی به صورت حرفه ای زیاد با فت بازی کنه کنسولش چراغ زرد نشه...
باید براش فن گرفت که اونم گرونه...
نسل فت دیگه گذشت...
الان آخرای PS3 هست دیگه...
چندان نمی ارزه برای حرفه ای بازی کردن بخریم
در ضمن اگه فروشنده آشنا بود بهتره بخرید وگرنه معلوم نیست چی ممکنه بعضی از افراد بکنن تو پاچه آدم!
این آقا هم که میخواد روزی 5 ساعت بازی کنه فت چندان به دردش نمیخوره
همه ی اینا تجربه ی شخصیم هستن

کاملاتاییدمیشه...
منم یه فت داشتم یادش بخیر
خیلی زودچراغ زردشدوماروتنهاگذاشت بی انصاف...
توصیه میشه فت نخرید...مخصوصابرای بازی باتایم زیاد...
من تجربه شخصیموگفتم ببخشید...

tech n9ne

Registered User
لایک‌ها
17
دوست عزیز با این قیمت یه ایکس باکس ارکید بخری خیلی بهتره بیدا هم میشه .

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
داداش با 400 تومن ps3 phat چراغ زرد هم نمیتونی بگیری..500 تومن الان دارنpsp go معامله میکنن

west-rap

Registered User
لایک‌ها
14
اكه. يه ذره بكرديد هست كي كفته با 500. تومن نميدن هركي كفته نميدن معلومه. واقعا هيحي از بازار حاليش نيست
دوست عزيز شما كمي تو بازار بكردي تا 450 تومن الي 500 تومن هم بيدا ميكني

اكه. يه ذره بكرديد هست كي كفته با 500. تومن نميدن هركي كفته نميدن معلومه. واقعا هيحي از بازار حاليش نيست
دوست عزيز شما كمي تو بازار بكردي تا 450 تومن الي 500 تومن هم بيدا ميكني روبروي علايدين تو جمهوري يه باساز هست كه اخر باساز يه مغازه است لوازم جانبي و ps3 و x360 داره و فت داره ميده 520 تومن 40هست هاردش فروشكاه يكانه است اسمش

siamkogames

Registered User
لایک‌ها
223
اون طرفی که میگه با فت نمیشه بیشتر از 2 ساعت بازی کرد حالا خودش یه فت سوزونده دلیل نمیشه میلون ها فت بالای 8 ساعت یه دم روشن هستن خرکارترین بهترین کیفیت فت سری 40 گیگ هست کمترین گزارش

خرابی من خودم دارم عمری ازش گزشته هروز خواهرم بالای 4 ساعت با دستگاه انچارتد 3 رو 3D میزنه چیمیگی چرت میگی اخه بابا من دیدم اسلیم خریده 1 هفته سوزونده یعنی چی میشه گفت دستگاه اک اونم

اسلیم با Cpu و GPU که از 90 نانو به 60 نانورسیده خنک تره حالا طرف ناشی بلانسبت گاو بوده نمیشه گفت که اخه جای سوریخی نزاری تا 10 سال دیگه منو نوه هام بااین بازی میکنیم خیلی خداست

هیچم از رده خارج نیست........تا شما ps4 بیاد ایران بالای 2 میلیون تومن هستش بازی هاشم زیر 400 تا نیست بد کی میخواد بخره........تا 3 سال باید بشینی نگاه کنی الان گادافوار 4 رو نمیخرن 180 تومن کارکردش رو بد میگی...........:(

.................................................................................:D

همین دیروز از رفیقای بازی سنترم یه فت خریده 90 تومن عزیز جعبه هم داره تعمیر شده مثل ساعت داره کار میکنه اما این اسلیم ها خراب شه تعمیرش خیلی سخت هستش......................................:eek:

فقت جایی نیگی نمیشه 2 ساعت بازی کردا......................:blink:

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
:blink:
:wacko:
من 60 گیگ داشتم هر روز چندین ساعت باهاش بازی میکردم مشکلی نداشت ، 80 گیگ هم داشتم باز مشکلی نداشت!!در کل من چراغ زردی تا حالا ازش ندیدم!!!

vahid_mc

Registered User
لایک‌ها
277
ممنون از همه دوستان دشواری نداریم حالا کسی چیزی داره که سالم باشه کار کنه بهم بگه

MoHammadZero

Registered User
لایک‌ها
302
هیچم از رده خارج نیست........تا شما ps4 بیاد ایران بالای 2 میلیون تومن هستش بازی هاشم زیر 400 تا نیست بد کی میخواد بخره........تا 3 سال باید بشینی نگاه کنی الان گادافوار 4 رو نمیخرن 180 تومن کارکردش رو بد میگی...:blink:

تایید میشه.

pej374

Registered User
لایک‌ها
371
داداش اصلا به این حرفا که فت اینجوری و اونجوریه گوش نکن
فت بگیر اگه خودت اهل فن هستی بازش کن قشنگ یه خمیر سیلیکون خوب به cpu و rsx ش بزن و کنسولو ایستاده تو فضای ازاد بزار . روزی 5 ساعت پشت سر هم بازی کن اخ نمیگه
اینم یادت باشه فت قدیمی نگیر یعنی زیر تاریخ ساخت برج 7 سال 2007 نباشه اونایی که میگن چراغ زرد داده همشون cpu 90 نانو بودن
موفق باشید
اینجا هم یه سر بزن اگه خواستی تو مزایدش شرکت کن
کنسول بازی ps3 160 gb/go-خرید و فروش

hosis

Registered User
لایک‌ها
0
سلام...داداش ما یدونه فت 80 گیگ داریم...خواستی 630 بهت میدم...
سالم هم هست...

بالا