• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید خریدار ps4 حدالمقدور بازی روی هاردش باشه و از اون سری اولیا باشه

seedorf10

Registered User
لایک‌ها
47
سلام دوستان دنبال یه ps4 هستم از اون سری اولی هاش ، حدالمقدور بازی هم توش باشه
لطفا فقط اگه واقعا فروشنده هستید پیشنهاد بدید یه قیمت نجومی رو حساب سنگ مفت گنجیشک مفت پیشنهاد ندید
ممنونم

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
سلام دوستان دنبال یه ps4 هستم از اون سری اولی هاش ، حدالمقدور بازی هم توش باشه
لطفا فقط اگه واقعا فروشنده هستید پیشنهاد بدید یه قیمت نجومی رو حساب سنگ مفت گنجیشک مفت پیشنهاد ندید
ممنونم
سلام
چرا سری اول ؟ اگه سری اول منظورتون 1100 هست ، که یک سمت قاب براق هست ، پیشنهاد میکنم نخرین. واقعا صدای درایوش اعصاب خرد کنه ! سری 1216 و سری اسلیم رو پیشنهاد میکنم بهتون . (اسلیم بلوتوث نسخه 4 داره / وای فای 5 گیگاهرتز رو ساپورت میکنه و صدای بسیار کمتری هم نسبت به دو مدل قبل داره)
*فروشنده نیستم و خواستم یه راهنمایی بکنم اگه قصد خرید دارین چون واقعا 1216 و 1100 اختلاف قیمت آنچنانی ندارن.

seedorf10

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
چرا سری اول ؟ اگه سری اول منظورتون 1100 هست ، که یک سمت قاب براق هست ، پیشنهاد میکنم نخرین. واقعا صدای درایوش اعصاب خرد کنه ! سری 1216 و سری اسلیم رو پیشنهاد میکنم بهتون . (اسلیم بلوتوث نسخه 4 داره / وای فای 5 گیگاهرتز رو ساپورت میکنه و صدای بسیار کمتری هم نسبت به دو مدل قبل داره)
*فروشنده نیستم و خواستم یه راهنمایی بکنم اگه قصد خرید دارین چون واقعا 1216 و 1100 اختلاف قیمت آنچنانی ندارن.
آره همون سری یه طرف براق منظورم بود ، اون آخه یه دونه ش رو داریم 3 ساله دار کار میکنه مشکلی نداشتیم باش امتحانشو پس داده :)
ولی خب اگه مدل های دیگه هم باشه فرقی نمیکنه مقایسه میکنم اگه اوکی بود مشکلی نداره
ممنون از راهنمایی ;)

seedorf10

Registered User
لایک‌ها
47
ختم تاپیک ، خریداری شد
به قیمت 750 تومن

بالا