برگزیده های پرشین تولز

خریدار ssd adata s511 60gb

dark_lord

Registered User
لایک‌ها
36
با سلام. خریدار یک عدد از این مدل برای raid0 هستم. فقط همین مدل. در ضمن حتما زیر 1000 ساعت کارکرد داشته باشه.

ehsan1344

Registered User
لایک‌ها
354
در ضمن حتما زیر 1000 ساعت کارکرد داشته باشه.

دوست عزیز. خیلی دنبال ساعت کارکرد نباش دنبال این باش که خیلی روش رایت نشده باشه. چون مقدار رایت محدوده نه مقدار ساعت کارکردن.

central_core

Registered User
لایک‌ها
93
دوست عزیز. خیلی دنبال ساعت کارکرد نباش دنبال این باش که خیلی روش رایت نشده باشه. چون مقدار رایت محدوده نه مقدار ساعت کارکردن.

البته این رایت و کارکرد هم حدود 100 هزار ساعته:D یعنی اگه SSD بکوب بدون خاموشی کار کنه چیزی حدود 11 سال! عمر مفیدشه

یعنی اگه سیستم متوسط روزی 4 ساعت کار کنه یک SSD به شرطی که نپوسه 70 سال عمر میکنه:D

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
سلام عزیز
یه دونه دارم. مشخصاتش رو داخل عکس زیر می بینید. گارانتی نداره. چون محل نصب کابل برقش رو در اثر یه اشتباه پارسال شکستم. هرچند همون موقع کاملا تعمیر شد و از اون موقع هم تا الان مثله ساعت داره کار می کنه و هیچ مشکلی نداره. اگه با این وضعیت می خواین، قیمت پیشنهادیتون رو برام بفرستید.
S511.png

subzero7111

Registered User
لایک‌ها
61
یدونه دارم 220 اگر خاستین پی ام بدین 2 ماه کارکرده

dark_lord

Registered User
لایک‌ها
36
چرا ولی متاسفانه یه مشکل نا خواسته برای دوستمون پیش اومد کنسل شد. البته فروشنده مقصر نبود .بگزریم. خریداریم.

choughour

Registered User
لایک‌ها
338
چرا ولی متاسفانه یه مشکل نا خواسته برای دوستمون پیش اومد کنسل شد. البته فروشنده مقصر نبود .بگزریم. خریداریم.

:blink: :blink:

تاپیکت بیاد بالا ..

جریانش رو برام توی Pm بگو . اگر امکان داره

بالا