• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار Trials Fusion دیجیتالی برای PS4

c@rn@ge

Registered User
لایک‌ها
22
سلام
خریدار این عنوان هستم، کسی اگه به صورت دیجیتالی نسخه 20 دلاریش رو داره و میتونه بازی رو شِیر کنه پیام بده لطفا.

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
آخ آخ منم عجیب دنبالشم . ..

امان از این نت ایران :(

پی پی تو این نت ایران

پی پی تو این نت ایران 2

پی پی تو این نت ایران 3

پی پی تو این نت ایران دسته ب دسته

مییارزه 19دلار؟

c@rn@ge

Registered User
لایک‌ها
22
آخ آخ منم عجیب دنبالشم . ..

امان از این نت ایران :(

پی پی تو این نت ایران

پی پی تو این نت ایران 2

پی پی تو این نت ایران 3

پی پی تو این نت ایران دسته ب دسته

مییارزه 19دلار؟
آره بابا میارزه. حالا اگه توام دنبالشی کاری نداره که، دوتایی شیر میکنیم میگیریم نفری 10 دلار میدیم خیلی هم خوب و عالی. میخوای واقعا؟

DarkVoice

Registered User
لایک‌ها
13
میدونم ربطی نداره اما اگه بازی دستینی دو خواستی شریکی 2 تایی بخری به من یه پ.خ بزن ممنون

c@rn@ge

Registered User
لایک‌ها
22
میدونم ربطی نداره اما اگه بازی دستینی دو خواستی شریکی 2 تایی بخری به من یه پ.خ بزن ممنون
اوکی حتما. اتفاقا خیلی تو فکرمه که یه جایی باز کنیم که بچه ها همدیگه رو پیدا کنن واسه شریکی گرفتن بازی ها. قشنگ با نصف قیمت خودشون بازی رو میگیرن. مثلا همین لست آو آس 50 دلاره. اگه دو نفر میومدن یه کارت 50 دلاری میگرفتن (که بچه های همینجا تا 140 هم میدن) و بازی رو شِیر میکردن بین خودشون 70 تومن نفری واسشون در میومد. با همین قیمتا الآن دارن به اسمای اشتراک طلایی و کلی خفت و خواری دیگه (با پول پیش و...) میکنن تو پاچه مردم، تازه همشون کلی هم از اینکه بازی رو دارن ارزون میگیرن (حالا تحت هر شرایطی باشه) حال میکنن.
تازه در همین مثال بالایی که گفتم، اون دو نفر میتونن بعد از یه مدت اکانت رو دی اکتیو کنن و بدن به یه نفر سوم (مثلا با یه قیمت عالی 100 تومنی میفروشن بهش اکانت رو) آخرش برای مثال 50 تومن هم نفری تو جیبشون میمونه و کلی بازی کردن و 20 تومن دادن! (نا گفته نمونه که بازی برای کسی که بازی رو خریده بازم برای همیشه تو دستگاهش میمونه، پس در جزئیات کار میتونه سهم بسیار کمتری از فروش بازی به شخص ثالث رو بگیره)
در کل اینکه چند نفر باید پایه بشن یه مکانی رو (حالا تاپیک، سایت یا...) ایجاد کنن اون هم با دید اینکه کمکی به بقیه بشه، نه اینکه یه سودی تو جیب خودشون از این راه بره!

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
آره بابا میارزه. حالا اگه توام دنبالشی کاری نداره که، دوتایی شیر میکنیم میگیریم نفری 10 دلار میدیم خیلی هم خوب و عالی. میخوای واقعا؟

خواستن ک میخوام . . . ولی اگه دردسرــــه ساخت اکانت و دانلود و اینا میخواد انصراف میدم:D

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
دقیقا همینه دیگه! بازی دیجیتالی رو باید دانلود کرد! رو دیسک که نمیدن بهت!

میدونم باوو ک باید دان کرد:D ولی باید دسگاه رو بدیم کسی دان کنه ک زیاد طول نکشه! بیشتر از 1ساعت دسگام بره این بازی بخواد روشن بمونه ترجیح میدم بمیرم :D

c@rn@ge

Registered User
لایک‌ها
22
میدونم باوو ک باید دان کرد:D ولی باید دسگاه رو بدیم کسی دان کنه ک زیاد طول نکشه! بیشتر از 1ساعت دسگام بره این بازی بخواد روشن بمونه ترجیح میدم بمیرم :D
فکر کردی من اینترنت فضایی دارم؟ :دی
مرد مومن اگه دستگاه رو بذاری رو حالت استند بای، دانلودت انجام میشه. یه هفته هم من دستگاه رو گذاشتم استند بای که دانلود کنه هییییییچ مشکلی هم پیش نمیاد چون عملا دستگاهت خاموشه.

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
فکر کردی من اینترنت فضایی دارم؟ :دی
مرد مومن اگه دستگاه رو بذاری رو حالت استند بای، دانلودت انجام میشه. یه هفته هم من دستگاه رو گذاشتم استند بای که دانلود کنه هییییییچ مشکلی هم پیش نمیاد چون عملا دستگاهت خاموشه.

:D

یادش بخیر یه مدت ب همه میگفتم مومن پلاستیکی:D گفتی مرد مومن خندم گرفت:D

دیدی کولی زووور میزنیم با نت 512 و 1 مگ و 2 مگ و 4 مگ ک ساین بشیم ب PSN و نمیشه!!!

من یکی رو میشناسم نت 256مخابراتی داره اما از اونجا ک جز ارگان خاصی ست ( 3 پاه ) نتش شیرینگ نیست با هیشکی! PS4 بردم پیشش آقا 2سوت و نیم این ساین شد! ریت دانلودش کمتر از 95نمیشه این بَشَر . . . . افسوس ک الان تایلند و یا تاپایا رفته مسافرت:(

(منظورم از خط آخر اینه ک باید یه همچین آدمی پیدا کنیم گولش بزنیم پول بدیم بره دان کردنش :D )

c@rn@ge

Registered User
لایک‌ها
22
:D

یادش بخیر یه مدت ب همه میگفتم مومن پلاستیکی:D گفتی مرد مومن خندم گرفت:D

دیدی کولی زووور میزنیم با نت 512 و 1 مگ و 2 مگ و 4 مگ ک ساین بشیم ب PSN و نمیشه!!!

من یکی رو میشناسم نت 256مخابراتی داره اما از اونجا ک جز ارگان خاصی ست ( 3 پاه ) نتش شیرینگ نیست با هیشکی! PS4 بردم پیشش آقا 2سوت و نیم این ساین شد! ریت دانلودش کمتر از 95نمیشه این بَشَر . . . . افسوس ک الان تایلند و یا تاپایا رفته مسافرت:(

(منظورم از خط آخر اینه ک باید یه همچین آدمی پیدا کنیم گولش بزنیم پول بدیم بره دان کردنش :D )
کلا من مشکلی با دانلود یا ساین این شدن ندارم! نتم هم 512 از مخابراته.
به هر حال اگه خواستی بگو بریم بگیریم بازی رو.

بالا