• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار xbox سالم و ارزون با برد جاسپر (مصرف کننده هستم)

mesi08

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان . من از ps1 به بعد دیگه کنسول نداشتم و حالا میخوام یدونه بخرم و بعد از سالها به آرزوی خودم برسم.هیچی از کنسول نمیدونم فقط تو این چندروز فهمیدم جاسپر بهتره . البته وسعم محدوده و تمام پس اندازم 300 تومن هست . بنابراین باید ازین دست دوم ها شایدم سوم های جاسپری بخرم . اگر یکی از شماها که خیلی هاتون فروشنده هستین احیانا هر موقعی به چنین موردی برخورد (که البته بعید میدونم) بیزحمت مارو خبر کنه ؟ رشت باشه چه بهتر نشدم اشکال نداره . لطفا مسخرم نکنید هرکسی یه وسعی داره دیگه . راستی اینجا کسی قسطی چیزی نمیفروشه؟با تشکر

hamidreza722

Registered User
لایک‌ها
359

wiliam.sin

Registered User
لایک‌ها
100
داداش قسط مسخره کردن ندارم فقط میخواهم بگم کمی واقع گرا باش و الکی وقت خودت رو هدر نده آخه برادر عزیز با سیصد تومن کنسول میشه خرید اون هم 360 !!!!!!!!!!!

mesi08

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
داداش قسط مسخره کردن ندارم فقط میخواهم بگم کمی واقع گرا باش و الکی وقت خودت رو هدر نده آخه برادر عزیز با سیصد تومن کنسول میشه خرید اون هم 360 !!!!!!!!!!!
راستش دیدم چند روز پیش 400 فروختن (کارتن نداشت) گفتم شاید یکی باشه که قبول کنه مثلا 300 الان بگیره و بقیشو بعدا بگیره

بالا