برگزیده های پرشین تولز

خریدار xperia z در تهران

hulk_man

Registered User
لایک‌ها
313
فقط رنگ مشکی می خوام تمیز ترجیحا با گارانتی

داخل تاتیک ازادی هم پا بر جاست درد دل نظرات قیمت گرونی اصلا کسی که خریده بیاد نظر بده بگه چطوریه

Last edited:

mahmoodr

Registered User
لایک‌ها
27
دوست عزیز ، منم خودم دنبالش بودم ولی قیمت هایی که دست دومش اینجا میذارن خیلی نپخته است ، شما برای 100 تومن برو نو بگیر ، ط 6 علائدین مشکی با گارانتی 2250 و بدون 2150 بود.
ط 6 هم عمده فروشن نه پول برنامه دارن نه چیزی.

F.B.I govi

Registered User
لایک‌ها
212
ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ تـــــــــــــهران بزرگ
به نظره من نگیر به این قیمت نمیرزه...........اگرم خواستی بگیری برو حتما از علائدین بگیر

hulk_man

Registered User
لایک‌ها
313
دوست عزیز ، منم خودم دنبالش بودم ولی قیمت هایی که دست دومش اینجا میذارن خیلی نپخته است ، شما برای 100 تومن برو نو بگیر ، ط 6 علائدین مشکی با گارانتی 2250 و بدون 2150 بود.

بله کاملا حق با شماست اما تا زمانی که خریدارش باشه این قیمت ها پا برجاست منم مسلما برای 100 تومن لذت خرید اکبند رو از خودم نمی گیرم. طبقه ی 6 که به هر کی می گی بدون گارانتی انگار گفتی مخدر داری؟ اما با گارانتی اصلیش تا 2190 پیدا کردم. این مشکل مرگ ناگهانیش خرید بدون گارانتیشم سخت کرده

به نظره من نگیر به این قیمت نمیرزه...........اگرم خواستی بگیری برو حتما از علائدین بگیر

کلا نمی ارزه یا دست دومش نمی ارزه؟

night_moon

Registered User
لایک‌ها
18
کالاهای شما رو هم ببینیم قیمتشون پخته هست !!!!

mahmoodr

Registered User
لایک‌ها
27
مگه فقط شما این گوشی دست دومش میفروشی که به خودت میگیری؟؟؟
هم خود ایشون هم من هم سایر دوستان قیمت تهرانش دارند ، با گارانتی 2190 اونوقت خود شما باشی میای 2100 1 ماه کارکردش بگیری یا اصلا" 2100 بریزی به بندر 2-3 روز دیگه بدون گارانتیش دستت برسه یا میری مغازه گارانتی دارش میگیری؟؟؟؟؟
بعدشم شما که 2100 فروختی دیگه غصه چیو میخوری؟ !!!!

n550

Registered User
لایک‌ها
523
دوست عزیز اگر خواستین من یه مورد دارم..مشکی..یکی از دوستان برای خانمش کادو گرفته که ظاهرا به خاطر سایزش مورد پسند واقع نشده...من 100% تضمینش میکنم که اک هست و سیم کارت نخورده....کسانی هم که از بنده خرید کردن میدونند که اخلاق و گوشی های من چطوریه...09356432200

اگر مایل بودین در خدمتتونم.

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
نو مشکی پلم موجود دارم 2120بدون گارانتی

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

night_moon

Registered User
لایک‌ها
18
مگه فقط شما این گوشی دست دومش میفروشی که به خودت میگیری؟؟؟
هم خود ایشون هم من هم سایر دوستان قیمت تهرانش دارند ، با گارانتی 2190 اونوقت خود شما باشی میای 2100 1 ماه کارکردش بگیری یا اصلا" 2100 بریزی به بندر 2-3 روز دیگه بدون گارانتیش دستت برسه یا میری مغازه گارانتی دارش میگیری؟؟؟؟؟
بعدشم شما که 2100 فروختی دیگه غصه چیو میخوری؟ !!!!

کسی شمارو مجبور نکرده از اینجا بخرید ، تازشم چون این گوشی قیمتش یهو افت کرده تفاوت دست دو و نو کم شده ، من فقط منتظرم شما یه کالا بذارید قیمت شما رو هم ببینم !!! منتظرم!!

mahmoodr

Registered User
لایک‌ها
27
کسی شمارو مجبور نکرده از اینجا بخرید ، تازشم چون این گوشی قیمتش یهو افت کرده تفاوت دست دو و نو کم شده ، من فقط منتظرم شما یه کالا بذارید قیمت شما رو هم ببینم !!! منتظرم!!

منتظر باش !!
فقط منتظر باش !!
هر کالایی هم که بخوام بفروشم گرون فروشی نمیکنم .
دست دوم به قیمت آک فروختی یه چیزیم طلب کاری ، دمت گرم داری واقعا"!!

Last edited:

hulk_man

Registered User
لایک‌ها
313
بالاخره امروز طاقت نیاوردم رفتم خریدم با گارانتی 2145 خریدم جالب اینکه رنگ سفیدش 5 تومن ارزون تر بود انصافا شیک تر از عکس هاش هست جنس بدنه با لوازمشم عالی هستی اما نواقصی هم داره که یکم کار کنم می کنم

در ضمن دعوا نکنید فروشنده هر چی بخواد می تونه قیمت بده خریدار نباید بخره

بالا