برگزیده های پرشین تولز

خریدانواع کالا ازجمله گوشى ازسايتهاى خارجى نظير Aliexpress, Gearbest وديگر سايتهاى چين باقيمت عالى

neda7

Registered User
لایک‌ها
154
سـلام دوستان گرامی
در این تاپیک قصد دارم خریدهای شما از سایتهای خارجی را برایتان انجام دهم. "سایتهایی که ارسال به ایران دارند و وبمانی را ساپورت میکنند" پیشنهاد بنده به شما سایتهای معتبری هست که در زیر ذکر میکنم. در صورتی که بخواهید از سایتهای دیگر هم خرید شما انجام میشود اما مسئولیت معتبر بودن یا نبودن سایت مورد نظر به عهده شما کاربر گرامی میباشد.
سایتهای معتبر: Banggood.com ، Tinydeal.com ، Gearbest.com ، Aliexpress.com
برای خرید گوشی سایت Banggood پیشنهاد میشه
طریقه سفارش:

1. مراجعه به سایت مورد نظرتان برای خرید کالا
2. جستجو در سایت و انتخاب کالای موردنظرتان
3. ارسال لینک کالا به اینجانب به یکی از این طریق: (ارسال لینک در همین تاپیک، ارسال لینک از طریق پیام خصوصی)
4. برآورد قیمت بر اساس نرخ دلار وبمانی در همان روز(دلار وبمانی از دلار کاغذی گرانتر هست)+کارمزد پرداخت وبمانی+کارمزد بنده و اطلاع دادن قیمت به شما
5. در صورت تایید و خواستن کالا مبلغ را به صورت کارت به کارت واریز میکنید و سپس مشخصات کامل(نام و نام خانوادگی، آدرس دقیق، کد پستی، شماره تماس) را به بنده میدهید تا در کمترین زمان ممکن سفارشتان را ثبت و پرداخت کنم. "کالا مستقیما به آدرس شما خریداری و ارسال میشود"
6. پس از پرداخت سفارشتان به شما اسکرین شاتی از سفارشتان جهت مشاهده وضعیت سفارشتان "که پرداخت شده است" نشان داده میشود.
7. بعد از ارسال کالا توسط فروشنده کد رهگیری را به شما میدهم که در صورت نیاز بتوانید وضعیت بسته خود را به صورت آنلاین رهگیری کنید.
8. پس از دریافت کالا لطف کنید به بنده اطلاع دهید تا بنده برای فروشنده تایید کنم که کالا دریافت شده تا سایت مبلغ کالا را به فروشنده بدهد.

چند نکته مهم: (لطفا حتما خوانده شود)
هنگامی که مامور پست بسته شما را تحویل میدهد در صورتی که نیازی به پرداخت گمرک نباشد مبلغی بین 4 تا 20 هزار تومان را جهت ترخیص بسته خارجه از شما اخذ میکند. هزینه ترخیص بسته خارجه در اکثر استانها از جمله تهران 20 هزارتومان میباشد.
هر شخص در سال مجاز به خرید 50 دلار(منظور عدم نیاز به پرداخت هزینه گمرک) میباشد. البته تشخیص ارزش کالای شما بر عهده مامور گمرک میباشد. گاهی پیش میآید هزینه یک کالا نزدیک به 100 دلار باشد و بنا به تشخیص مامور گمرک هزینه ای بابت گمرک از شما دریافت نشود، اما گاهی نیز هزینه زیر 50 دلار هم که باشد از شما گمرک دریافت میکنند. برای اطلاعات دقیقتر از تعرفه گمرک به قسمت گمرک در اداره پست شهر خود مراجعه کنید.
در صورت اخذ گمرک از شما، مسئولیت پرداخت هزینه گمرک بر عهده شما میباشد. "بنده فقط کالا را برای شما خریداری میکنم"
زمان دریافت سفارش برای کالاهایی که ارسالشان رایگان است یا ارسالشان هزینه پایینی دارد بین 15 تا 60 روز کاری با توجه به زمانی که فروشنده در قسمت مشخصات کالای خود ثبت کرده متغیر میباشد.
زمان دریافت سفارش برای کالاها با پستهای ویژه نظیر EMS و DHL بین 4 تا 20 روز کاری متغیر است. "این پستها پیشنهاد نمیشود چون معمولا هزینه این پستها از هزینه خود کالا بیشتر میشود"
مدت زمان ارسال کالا توسط فروشنده بین 1 تا 7 روز کاری متغیر میباشد.
کد رهگیری که پس از ارسال کالا به شما داده میشود پس از 3 تا 7 روز کاری قابل رهگیری میباشد.
سعی کنید کالایی که برای خرید انتخاب میکنید فیدبک مثبت و با درصد بالا داشته باشد.
در صورت فیدبک نداشتن کالای مورد نظر شما، راهنمایی لازم جهت اینکه فروشنده معتبر هست یا خیر به شما میشود.
اگر به هر دلیل خرید شما به دستتان نرسید یا مشکلی داشت، پس از برگشت وجه کالا توسط سایت به حساب بنده(تمام یا مقداری از وجه که به حساب بنده برگشت خورده باشد)، ریال آن مبلغ "معادل قیمت روز خرید دلار وبمانی" به شما تحویل داده خواهد شد.
لطفا کالاهایی که ممنوع میباشند یا امکان دارد در دریافتشان مشکلی پیش بیاید را انتخاب نکنید، در صورت بروز مشکلات این چنینی مسئولیت بر عهده شما خریدار گرامی میباشد.

Last edited:

mr.esmaily

Registered User
لایک‌ها
4
سلام ، سفارش خرید سرويسهاي اینترنتی هم قبول میکنید ؟ وسه عضویت پولی در سایت http://www.drnajeeblectures.com میخوام

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

neda7

Registered User
لایک‌ها
154
شما امکان این رو دارید که انگلیسی بعضی چیزارو ازشون بپرسید؟
مثلا شرایط تخفیف. یا مثلا ارسالشون
توى سايتشون موقع اضافه كردن به سبد و خريد كردن ميتونين ببينين كه ايران هست يا نه

Sent from my iPhone using Tapatalk

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
سلام
از علی اکسپرس میتونید خرید کنید؟
یک محصول میخوام بخرم

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
با همون روشی که گفتید نمیشه؟ که بعدش به یارو میگید بفرسته ایران؟

neda7

Registered User
لایک‌ها
154
با همون روشی که گفتید نمیشه؟ که بعدش به یارو میگید بفرسته ایران؟
ريسك داره بعضى فروشنده ها قبول نميكنن آخه، بعدم اگه اشتباهى شه مسئوليتش با من نيست، برا خودم خريد كردم به اين روش و مشكلى نبود. اما ممكنه مشكلى پيش بياد.
كالاتون چى هست؟ لينك بدين اول با فروشندش صحبت كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
کالا امروز رسید دستم.
خیلی متشکرم کارتون عالی است:)

بالا