• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید از ترکیه ، فروش در ایران (راهنمایی)

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
سلام رفقا . . .
وقتتون بخیر . . .
من یه مسافر دارم الان ترکیه هست. بنظرتون بگم از اونجا چی بیاره با خودش که اونجا قیمتش مناسب بی افته و اینجا بشه با قیمت خوب فروخت ؟

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
سلام رفقا . . .
وقتتون بخیر . . .
من یه مسافر دارم الان ترکیه هست. بنظرتون بگم از اونجا چی بیاره با خودش که اونجا قیمتش مناسب بی افته و اینجا بشه با قیمت خوب فروخت ؟
لباس-مواد غذایی هر چی که بشه قاچاقی اورد و گمرک نخوره

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
توی پرواز به چه چیزهایی گیر میدن و نمیشه وارد هواپیما کرد ؟
بحث هواپیما نیست . توی فرودگاه ایران اگه بفهمن جنس شما جوری هست که ارزش تجاریی داره گمرک میخوره . متاسفانه چون تا الان جنس برای تجارت نیاوردم اطلاعات دقیقی ندارم . بگرد ببین کسی از ترکیه جنس میاره هوایی یا نه .

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
از اون نظر که آره . . .
مثلا میخوام بدونم اگه بدم چندتا وسیله شکار مثل کارد شکاری و ساچمه تفنگ بادی و این چیزا برام بیاره میتونه یا نه ؟ رو تعداد زیاد هم که تجاری بشه نه . . .

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
از اون نظر که آره . . .
مثلا میخوام بدونم اگه بدم چندتا وسیله شکار مثل کارد شکاری و ساچمه تفنگ بادی و این چیزا برام بیاره میتونه یا نه ؟ رو تعداد زیاد هم که تجاری بشه نه . . .
اینو که گفتی یاده یکی از دوستام افتادم که یه تفنگ تزیینی خریده بود که از روسیه ببره ایران اما از فرودگاه روسیه اجازه ندادن. دقیقا ترکیه نمیدونم چجوری باشه .

vahidrotab

Registered User
لایک‌ها
316
اگه بخوای جنس تخصصی و صنعتی بیاری که سود خیلی بالایی بکنی، باید تخصصشو داشته باشی، جنس آلمانی، چک، امریکایی و ... مثل قطعات و ابزارآلات تخصصی صنعتی. (آچار پیچ گوشتی منظورم نیست)
ولی اگه سر در نمیاری و مشتریشو اینجا نداری، جنس عمومی بگیر، لباس بچه، لباس بزرگسال و ...
اگه از یه لباس تعدادش زیاد باشه، در هم باید بزاره توی چمدوناش، مثلا 10 تا شلوار عین هم اگه گرفته تو هر کیفش 3 تا بذاره. و توی ترکیه قیمت تکی شلوار از ایران کمتر نیستا، اگه رو تعداد بگیری قیمت کمتر بهت میدن.
مثلا قیمت شلوارو زدن 70لیر، اگه 12 تا بگیری اونا مثلا می دن 30-40 لیر، بستگی به جنس هم داره ها، رو جنس ها و برندهای مختلف نوسان داره.
تمام

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
اگه بخوای جنس تخصصی و صنعتی بیاری که سود خیلی بالایی بکنی، باید تخصصشو داشته باشی، جنس آلمانی، چک، امریکایی و ... مثل قطعات و ابزارآلات تخصصی صنعتی. (آچار پیچ گوشتی منظورم نیست)
ولی اگه سر در نمیاری و مشتریشو اینجا نداری، جنس عمومی بگیر، لباس بچه، لباس بزرگسال و ...
اگه از یه لباس تعدادش زیاد باشه، در هم باید بزاره توی چمدوناش، مثلا 10 تا شلوار عین هم اگه گرفته تو هر کیفش 3 تا بذاره. و توی ترکیه قیمت تکی شلوار از ایران کمتر نیستا، اگه رو تعداد بگیری قیمت کمتر بهت میدن.
مثلا قیمت شلوارو زدن 70لیر، اگه 12 تا بگیری اونا مثلا می دن 30-40 لیر، بستگی به جنس هم داره ها، رو جنس ها و برندهای مختلف نوسان داره.
تمام
دقیقا دادم قیمت شلوار گرفت رو تک همچین اختلاقی با تهران نداره . . .

erfan_2010

Registered User
لایک‌ها
572
الان خود شهرهای مرزی مثل تبریز و ارومیه میرن ایغدیر و وان .
با اتوبوس میرن دو روز میمونن هزینه هم 160 تا 180 هزارتومن هست نفری . خیلی هم جنس میارن . البته بیشتر پوشاک .

سودش رو میگن خوبه . من تجربه شخصی ندارم .

vahidrotab

Registered User
لایک‌ها
316
الان خود شهرهای مرزی مثل تبریز و ارومیه میرن ایغدیر و وان .
با اتوبوس میرن دو روز میمونن هزینه هم 160 تا 180 هزارتومن هست نفری . خیلی هم جنس میارن . البته بیشتر پوشاک .

سودش رو میگن خوبه . من تجربه شخصی ندارم .
داداش تبریز کجاش مرزیه؟ :D
درسته که سوال استارتر به این موضوع ربطی نداره، ولی چون شما مطرح کردین منم یه توضیحی میدم:
دوشنبه ها ساعت 10:30 قطار از تبریز حرکت می کنه، صبح میرسه وان
توی وان میتونین تا شب بگردینو خرید کنید
شبش هم قطار دوباره برمیگرده تبریز، صبحش میرسه.
هزینه قطار +خروجی70-80 تومن میشه
20 تومن هم غذا بخوری
جمعا میشه 100 تومن، با 100 تومن می تونی بری ترکیه برگردی، از تبریز وقتی میایم تهران، همین 100 تومن هزینه رو داریم

sooheyl.92230

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تمام
سلام دوست عزیز
اگه بخام از ترکیه با خودم لباس بیار و از یه نوع تعدادش زیاد بشه مثلا 20 الی 30 عدد از یک نوع لباس اونوقت باید گمرکی بدم؟؟؟اگه آره چقد میگیرن؟

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
وان اصلاً به صرفه نیست
اکثر مغازه ها برند هست و قیمت بالا
پارسال مهر من رفتم قیمتها خیلی بالاتر از تهران بود

ایگدیر بهتره اما من نرفتم
چندنفری میشناسم که میرن اونجا جنس میارن تو خود تبریز تک فروشی دارن
تو این تعطیلات عید هم یکیشون حدود 10-11 نفر با خرج خودش برده تا برگشتنی بتونه رو پاسپورتشون جنس بیاره

بالا