برگزیده های پرشین تولز

خرید از شما - پرداخت از من

arezae

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
همانطور که می دانید ای بی یک فروشگاه اینترنتی است. در این فروشگاه کالاهای زیادی هستند که برای کاربران ایرانی هم ارسال می شوند ( تحریم نیست ). اما مشکلی اصلی در استفاده از این فروشگاه پرداخت اینترنتی است.
من م یتوانم کالای شما را با اکانت پی پال خودم برای شما بخرم و به آدرس شما ارسال کنم.
شما کالا را انتخاب کنید و پرداخت آنرا به من بسپارید.

http://www.ebay.com/

برای تماس با من از فرم زیر استفاده کنید.
فرم ارسال تقاضا

amk

Registered User
لایک‌ها
9
آف تاپيك:آقا دمت گرم عجب اكانتي داري براي مارس 2003 هستش...ايول

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
اینجا دوستان زیادی هستند که خرید انجام میدن شما کارمزدی که میگیرید به چه صورتیه ؟

arezae

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اینجا دوستان زیادی هستند که خرید انجام میدن شما کارمزدی که میگیرید به چه صورتیه ؟

در صورتیکه خرید معمولی باشه :
خرید زیر 20 دلار 25 درصد
20 درصد خرید زیر 50 دلار
15 درصد خرید از 50 تا 200 دلار
بالاتر از 20 دلار هم با هماهنگی قبلی خرید میکنم.

قیمت ارز را هم همان قیمت بازار ارز آزاد (نه بانک ملی ) خواهد بود.

PS1FOREVER

Registered User
لایک‌ها
970
سلام عزیز .
یک پرداخت آنلاین با ویزا دارم انجام میدین ؟

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا این کتاب رو اگه میتونی برام بخری مشخصات رو پی ام کن .

[ame]http://www.amazon.com/Official-Certified-SolidWorks-Associate-Examination/dp/1585035335/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=books&qid=1270448838&sr=1-2[/ame]

مرسی

arezae

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

arezae

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
همانطور که می دانید ای بی یک فروشگاه اینترنتی است. در این فروشگاه کالاهای زیادی هستند که برای کاربران ایرانی هم ارسال می شوند ( تحریم نیست ). اما مشکلی اصلی در استفاده از این فروشگاه پرداخت اینترنتی است.
من م یتوانم کالای شما را با اکانت پی پال خودم برای شما بخرم و به آدرس شما ارسال کنم.

فرم ارسال تقاضا

یک نکته در مورد خرید از ای بی :
همانطور که احتمالا می دانید سایت ای بی یک سایت حراجی است که گاهی هم شما می توانید با قیمت ثابت یک کالا را بخرید. اما معمولا شما باید در یک جراجی شرکت کنید و در صورتیکه بالاترین قیمت را پیشنهاد کنید می توانید آن کالا را بخرید.
طبق تجربه من در بیشتر موارد قیمتی که در یک حراجی در ای بی نهائی می شود همان قیمت اصلی کالا هست. فروشندگان ( کسانی که یک کالا را به حراج میگذارند ) این امکان را دارند که به نوعی قیمت شروع و پایان حراجی را تعیین کنند که به قیمت مورد نظر آنها برسد. مثلا شما کالائی را خرید میکنید که قیمت ارسال آن معلوم نیست.
مثلا من یک زمانی یک موس خریدم به قیمت 1 دلار و کلی هم خوشحال شدم ( در حراجی کسی غیر از من شرکت نکرد ) اما زمانیکه از فروشنده خواستم که کالا را برای من بفرستد ایشان اعلام کرد که باید حدود 6 دلار هم برای ارسال کالا بپردازم. در این حالت شما می بینید که قیمت کالا با هزینه پست همان قیمتی است که فروشنده دیگری از همان اول اعلام کرده است.

همه اینها را گفتم که اشاره کنم به مواردی که از من خواسته اند خرید آنها را در ای بی انجام دهم. اما وقتی لینک خرید را برای من فرستاده اند دیده ام که یک کالای 100 دلاری را در حراجی با قیمت 20 دلار ارائه کرده اند. متقاضی انتظار داشته که من با 20 دلار محصول را بخرم اما توجه نداشته که هنوز زمان حراجی تمام نشده و در پایان زمان به همان قیمت 100 دلار باید آنرا بخرم یا اینکه هزینه 80 دلار تفاوت را بعنوان هزینه پست بپردازم.

لطفا به این نکته توجه کنید وقتی می خواهید از ای بی خرید کنید.

loard nothing

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

فرم ارسال تقاضا

من تا حالا تو صفحه signup ebay ندیدم که اصلا اسم ایران باشه چه برسه به اینکه به ایران هم جنس خریداری شده رو ارسال کنه :blink::blink::blink:

arezae

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کی گفته ebay به ایران ارسال می کنه !؟؟؟؟

همانطور که اشاره کردید مطلبی در مورد ارسال به ایران نیست. هرچند من برای یکی از دوستان یک بسته خریدم و از فروشنده خواستم به آدرس ایران ارسال کنه. اونهم اینکار را کرد. 25 تا سی دی را به آدرس ایران از انگلیس فرستاد.

مشکلی هم نداشت و خریدار راضی بود. البته هزینه ارسال به ایران را هم به هزینه نهائی اضافه کرد.

اما همه فروشنده ها اینکار را نمی کنند.

vahid67

Registered User
لایک‌ها
26
سلام
من یک اکانت از سایت enterupload میخوام... چقدر میشه؟؟ پرداخت آنلاین هم دارید؟؟؟

arezae

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
من یک اکانت از سایت enterupload میخوام... چقدر میشه؟؟ پرداخت آنلاین هم دارید؟؟؟

متاسفانه نمی توانم اکانتهای سایتهای آپلود و دانلود را بخرم.
مشکل اینه که استفاده های زیادی از این اکانتها میشه و همیشه پرداخت کننده اکانت مهمترین فرد برای پیگیری خطائی است که از یک اکانت سر زده است. بنابراین بدلیل مسئولیت حقوقی این اکانتها نمی توانم در این زمینه کمیک بکنم.

متاسفم

بالا