برگزیده های پرشین تولز

خرید از namecheap.com

websoft

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دوستان کسی از namecheap.com تا حالا خرید داشته؟
می دونم تحریمیم اما می خوام ببینم چقدر به گیر دادن اصرار داره میشه دامین رو بعد از ثبت بدون مشکل انتقال داد؟
مرسی :)

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
سلام
دوستان کسی از namecheap.com تا حالا خرید داشته؟
می دونم تحریمیم اما می خوام ببینم چقدر به گیر دادن اصرار داره میشه دامین رو بعد از ثبت بدون مشکل انتقال داد؟
مرسی :)
با ایران مشکل داره از آدرس ایران استفاده نکن
انتقال دومین مشکل نداره

websoft

Registered User
لایک‌ها
0
با ایران مشکل داره از آدرس ایران استفاده نکن
انتقال دومین مشکل نداره
آقا من الان دامینمو خریدم ازش. آدرسو فیک دادم. حین خریدم خب آی پیم فرق داشت ولی بعدا با آی پی ایران فکر کنم چند باری تو پنل دامین و هاستم رفتم. حلال شدیم رفت؟ :D
ترافیک ها از ایران باشه گیر میدن؟ گیر بدن یهو میبندن؟ به اینا هم پاسخ بدی ممنون میشم :D

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
با ip کاری ندارن البته 2 سال گذشته یکبار به من سر ایرانی بودنم گیر دادن و میخواستن تمام دومینهام آزاد کنن برای ثبت دوباره, ولی با واسطه دوستم که خارج از ایران بود و مشخصات با نام و آدرسش بود ختم بخیر شد (اگر شخصی ریپورت بده دومین شما آدرس ثبت کنندش فیک و ایرانی هستید طبق قوانینی که دارن میتونن دومین آزاد کنن)
ترافیک دومین ربطی نداره

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
اگر میخواید با دامنه کار کنید به خاطر 10-20 تومن به خطر میندازید که چی بشه؟ مگه چند تا دامنه میخواید ثبت کنید...

websoft

Registered User
لایک‌ها
0
اگر میخواید با دامنه کار کنید به خاطر 10-20 تومن به خطر میندازید که چی بشه؟ مگه چند تا دامنه میخواید ثبت کنید...
پسوندی که می خواستم ثبت کنم بین شرکت های فروش دامین داخلی خیلی انگشت شمار پیدا میشه که ثبت کنن. قیمتشم نزدیک به 400 تومن میشد اینجوری

lvlehrad

Registered User
لایک‌ها
64
من حدود دو سه سال هست که فقط در این وبسایت دامنه ثبت میکنم و تاحالا هم مشکلی نداشتم...آدرس رو خارج از ایران زدم و با ip ایران هم زیاد وارد اکانت میشم ! تا الان که مشکلی نبوده...بعد از این هم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد!
فقط باید پرداختتون مشکلی نداشته باشه.

websoft

Registered User
لایک‌ها
0
من حدود دو سه سال هست که فقط در این وبسایت دامنه ثبت میکنم و تاحالا هم مشکلی نداشتم...آدرس رو خارج از ایران زدم و با ip ایران هم زیاد وارد اکانت میشم ! تا الان که مشکلی نبوده...بعد از این هم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد!
فقط باید پرداختتون مشکلی نداشته باشه.
ممنون. اونوقت سایت شما محتوای فارسی داره؟ نگران نیستی یه درصد ریپورت بدن؟ هاست رو هم از همونجا خریدی؟

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
دوستان کسی می‌تونه راهنمایی کنه چه‌جوری میشه از GoDaddy.com هاست و دامین گرفت؟
---
@websoft دوست عزیز چجوری پرداخت کردین؟

websoft

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان کسی می‌تونه راهنمایی کنه چه‌جوری میشه از GoDaddy.com هاست و دامین گرفت؟
---
@websoft دوست عزیز چجوری پرداخت کردین؟

شما باید یه حساب ازری داشته باشی یا بدی یه واسط برات پرداخت کنه. من چون پی پال داشتم خودم پرداخت کردم.

Last edited:

Superstitious

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من یه سوالی تو همین زمینه داشتم...
سوالم اینه که اگه یه زمانی به آدرس فیک و یا ایرانی بودن گیر بدن اونوقت چه نوع مدارکی رو می خوان و اگه هر مدرکی رو به صورت عکس ازتون بخوان اونوقت به نظر شما نمیشه کار رو به دست یه فوتوشاپ کار حرفه ای سپرد تا مدارک فیک رو ایجاد کنه ؟

بالا