برگزیده های پرشین تولز

خرید اشتراکی کارت وایرلس وات بالا از سایت aliexpress

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
بنده به دنبال یه کارت با چیپست RTL8187L می گشتم که ملطفت شدم تنها کارتی که تو ایران هست با این چیپست همانا Alfa می باشد! قیمتش حقیقا بالاست (۴۵ تومن) و برای کاری که می خوام بکنم توجیه نداره. اما ظاهرا کارت های no name چینی مشابه این هم وجود داره که فکر کنم کار را راه بندازه. تو سایت aliexpress.com گشتم به دنبال چیپست RTL8187L و دیدم که بله دوستان چینی سنگ تموم گذاشتن! الان ببینید من اینا را پیدا کردم با وات ۱۵۰۰ و آنت ۱۳ دسی بل که ارسال رایگان هم دارن. شما هم یه نظری بدید اگر کسی کارت وایرلس می خواد چند نفری بشیم یه لاتش را سفارش بدیم:

http://www.aliexpress.com/product-f...-13dBi-antenna-Free-shipping-wholesalers.html فکر کنم این از همه شون بهتر باشه. در لات ۱۰ تایی.
http://www.aliexpress.com/product-f...enna-Wireless-Network-Dongle-wholesalers.html اینم هست. همون مدل ولی هر کارتی ۴-۵ دلار گرونتر درمیاد. اینم لات ۱۰ تایی.
http://www.aliexpress.com/product-f...pping-high-quality-fast-ship-wholesalers.html این یکی نوشته ۱۰۰۰ میلی وات. لات این یکی ۶ تاییه اما به همون قیمت مورد اول (برای هر کارت).

برای دوستانی که احیانا اطلاع ندارن بگم که چیپست فوق الذکر قویترین و بهترین چیپست برای air cracking و کسانی که می خوان در فاصله زیادی شبکه وایرلس ایجاد کنن هست.

اگر کارت می خواید و پایه اید اعلام کنید. در ضمن من خودم به شخصه تجربه این مدل خرید را ندارم. دوستانی که تجربه دارن لطف می کنن در مورد کیفیت ارسال و گمرکی و ... اطلاعات بدن؟

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,640
receive sensitivity فاکتور خیلی مهمیه که ظاهرا شما اونو در نظر نگرفتید
اون چینیا اکثرا فقط توان خروجیشون بالاست(توجه کن توان خروجی یکی از فاکتورهای مهمه)
حتما دیتاشیتهاشونو بخون (البته اگه داشته باشن)

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
receive sensitivity فاکتور خیلی مهمیه که ظاهرا شما اونو در نظر نگرفتید
اون چینیا اکثرا فقط توان خروجیشون بالاست(توجه کن توان خروجی یکی از فاکتورهای مهمه)
حتما دیتاشیتهاشونو بخون (البته اگه داشته باشن)
چینی ها زحمت Documentation به خودشون نمیدن! با این تفاسیر که هیچی. بی خیال. تاپیک پاک بشه معذرتا!

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
من یک tplink WN321G دارم که ایرکرک رو پشتیبانی میکنه!
البته به قدرت کارتهای آلفا نیست ولی خوب قیمتش هم 3 برابر کمتره!

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
من یک tplink WN321G دارم که ایرکرک رو پشتیبانی میکنه!
البته به قدرت کارتهای آلفا نیست ولی خوب قیمتش هم 3 برابر کمتره!
بله اتفاقا منم دنبال کارت هایی با چیپ مشابه همین کارت WN321G هستم. تاپیکش هم موجوده.

در مورد این کارت؛ من قبلا tp-link داشتم ولی انگار یه خرده کیفیت دریافتش خوب نیست. کارت داخلی بدون آنتن لپ تاپم از کارت USB آنتن دار TP-Link کیفیت دریافتش بهتر بود. شما که تجربه کار با W321G را داشته اید می تونم بپرسم در مقایسه با کارت های دیگه کیفیتش چه طوره؟ حقیقتش قیمت نوشو دیدم ۱۷ تومنه یه خرده وسوسه شدم!

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
بله اتفاقا منم دنبال کارت هایی با چیپ مشابه همین کارت WN321G هستم. تاپیکش هم موجوده.

در مورد این کارت؛ من قبلا tp-link داشتم ولی انگار یه خرده کیفیت دریافتش خوب نیست. کارت داخلی بدون آنتن لپ تاپم از کارت USB آنتن دار TP-Link کیفیت دریافتش بهتر بود. شما که تجربه کار با W321G را داشته اید می تونم بپرسم در مقایسه با کارت های دیگه کیفیتش چه طوره؟ حقیقتش قیمت نوشو دیدم ۱۷ تومنه یه خرده وسوسه شدم!
من با گوشی موبایلم تست کردم، وقتی با کارت خود لپتالم شبکه ساختم، در دورترین جای خونه حدود 40% سیگنال داشت ولی وقتی با این کارت همین کارو کردم با گوشی موبایلم تا 65 70% سیگنال داشتم!
کارت لپتابم INTEL 5100 هست و گوشیم N97!
فاصله ای که تست کردم حدود 30 متر بود که در مسیر 2 دیوار معمولی(یک لایه آجر)+ 1 دیوار عریض (2 لایه آجر )+یک دیوار عریض کاشیکاری شده بود!

در در طبقه پایین و بالا 100% سیگنال داشتم!
در کل بنظر من قویتر از این کمی زیاده خواهی هست!
درضمن من دارم میفروشمش اگه به کارت میاد...
http://forum.persiantools.com/t192087.html

Last edited:
بالا