برگزیده های پرشین تولز

خرید ال 90 نو یا کار کرده

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
سلام عزیزان چند روزی هست خرید ماشین حسابی ذهنم رو درگیر کرده
حدود 35 میخوام هزینه ماشین کنم اول قصد داشتم یه ال 90 ال پی مدل 90-91 کم کار بگیرم که متاسفانه ضمینه اش تو شهرستان خیلی کم هست و هر چی هست یا قیمت فضایی میدن یا خیلی پر کار هست و من تمایل به خریدش ندارم
دیگه این اواخر گفتم یه صفر بخرم که خیالم راحت باشه باز دیدم بعضی دوستان میگن کیفیت جدیدا خراب شده و تا 91 با کیفیت و قطعات اصلی بود و الان دیگه کیفیت قدیم رو نداره
گفتم اینجا سوالم رو بپرسم و ببینم ایا این قضیه واقعیت داره؟
یعنی کیفیت ال 90 مدل 94-95 پایین هست؟
دوستان اگه اطلاعی دارند ممنون میشم راهنمایی کنند

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
سلام عزیزان چند روزی هست خرید ماشین حسابی ذهنم رو درگیر کرده
حدود 35 میخوام هزینه ماشین کنم اول قصد داشتم یه ال 90 ال پی مدل 90-91 کم کار بگیرم که متاسفانه ضمینه اش تو شهرستان خیلی کم هست و هر چی هست یا قیمت فضایی میدن یا خیلی پر کار هست و من تمایل به خریدش ندارم
دیگه این اواخر گفتم یه صفر بخرم که خیالم راحت باشه باز دیدم بعضی دوستان میگن کیفیت جدیدا خراب شده و تا 91 با کیفیت و قطعات اصلی بود و الان دیگه کیفیت قدیم رو نداره
گفتم اینجا سوالم رو بپرسم و ببینم ایا این قضیه واقعیت داره؟
یعنی کیفیت ال 90 مدل 94-95 پایین هست؟
دوستان اگه اطلاعی دارند ممنون میشم راهنمایی کنند
34 تومن بده رانا صفر بخر حداقل چند سالی دستت توی خرج نمیفته و دو سال گارانتی داره. توی بودجه شما بهترین کار خرید رانا صفر هست. الان بری ال نود 5 سال کارکرده بگیری مطمئن باش سالی 2 تومن خرج روی دستت هست ضمن اینکه برای فروش هم بخوای بذاری سخت فروش میره.

کلا ماشین کارکرده توی شهرستان قیمتش یکی دو تومن از تهران بیشتر هست. صفر بخر به نفعت هست.
اگه میخوای کمتر هزینه کنی تیبا صندوقدار هم گزینه مناسبی هست که سواری و امکاناتش در حد همون رانا هست.

بالا